Bu adamın programını kaldırtamazsak bize yazık...

Kodla Büyü
programı tam olarak izleyemedim ama neyin nasıl ifade edildiği de çok önemlidir ya hani, adam yayık yayık konuşmuş, hoşgörüşüz ve saygısız bir tavırla, twitler rahatsız etmişse görmezden gelir okumazdı, böyle devlet televizyonundan fütursuzca lakırdılar etmesi hiç hoş değil!

duygusuz' Alıntı:
ay bu ne hakkaten, vidyonun sonunu zor getirdim, bu ne gıcık, sinir, ilginç bi tip. Nasıl sunucu yapmışlar bunu, dikkat çekmeye çalışan ergenler gibi

hocam ifadeniz harika cuk diye oturmuş tebrikler. :alkis:

Cem Davran iyi konuşmuş ama. Geveleyerek konuşuyor resmen sunucu sıfatı olan zat.

Reklamını yapı-yor arkadaşlar kaale almayın cem davran2da iyi laf sokuyor....Malojik şizofrenik salak önce g.tnden konuşmayı bırak sonra program yap.... :x

bu yamuk ağızlı adama uyuz oluyorum. kim izler kim okur bu adamı bilmiyorum. bu sıra türedi. gündeme gelmeye mi çalışıyor.

bu akşam yayınlanacak Sosyal Medya programı devam ediyor büyük ihtimalle, yayından kaldırıldığına dair bir haber yok.

izlemeyin arkadaşlar bugün gassssstecinin biride yine salladı bizlere lanet olsun hepsine.

bu adama çok saygı duyardım,bilgili kültürlü falan zannederdim.Ama üniversite eğitimi alamamış olmasının ezikliği ile eğitimli insanlara sallamasını çocukça buluyorum..

kanal değiştirirken denk geldi bu haftada. başını kaçırdım ama geçen hafta tepkilere açıklama getirmek istedim babam öğretmen bende ders veriyorum gibilerinden özür diliyordu sanırım.

Türkiye'nin kamu yayıncılığı yapmakla görevlendirilen tek yayın kuruluşu TRT 'de program yapan Serdar Kuzuoğlu'nun yayın ahlakına yakışmayan bir tavırla "Milli Eğitim Bakanlığından biri var mı aramızda şu anda? Bu nasıl bir şeyse öğretmenler (atanamayan öğretmenleri kastederek) bütün sorumluluğu buldukları herkese yüklüyor. Bir de burada adı geçse ne olur geçmese ne olur. Sanki işin muhatabı bilmiyor. Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Bizim burada konuşmamızın 'Masturbasyon'dan öte bir anlamı yok." söylemi, başta ataması yapılmayan öğretmenler olmak üzere biz şerefiyle görevini sürdürmekte olan öğretmenleri de üzmüştür. Kendi adıma bu tür söylemleri ile şerefli bir mesleğin mensuplarını ve adaylarını devletin kendi kanalında ayaklar altına almasını kabullenemiyorum. Reyting peşine düşmeyen tüm TRT çalışanlarını da saygıyla selamlıyorum.

Büyük ihtimalle aktifhat@trt.net.tr adresine gönderdiğim bu maili yine aynı ekip okuyacak ve silinip gidecek ama olsun yine de kendimi rahatlamış hissettim.

gurcal' Alıntı:
Türkiye'nin kamu yayıncılığı yapmakla görevlendirilen tek yayın kuruluşu TRT 'de program yapan Serdar Kuzuoğlu'nun yayın ahlakına yakışmayan bir tavırla "Milli Eğitim Bakanlığından biri var mı aramızda şu anda? Bu nasıl bir şeyse öğretmenler (atanamayan öğretmenleri kastederek) bütün sorumluluğu buldukları herkese yüklüyor. Bir de burada adı geçse ne olur geçmese ne olur. Sanki işin muhatabı bilmiyor. Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Bizim burada konuşmamızın 'Masturbasyon'dan öte bir anlamı yok." söylemi, başta ataması yapılmayan öğretmenler olmak üzere biz şerefiyle görevini sürdürmekte olan öğretmenleri de üzmüştür. Kendi adıma bu tür söylemleri ile şerefli bir mesleğin mensuplarını ve adaylarını devletin kendi kanalında ayaklar altına almasını kabullenemiyorum. Reyting peşine düşmeyen tüm TRT çalışanlarını da saygıyla selamlıyorum.

Büyük ihtimalle aktifhat@trt.net.tr adresine gönderdiğim bu maili yine aynı ekip okuyacak ve silinip gidecek ama olsun yine de kendimi rahatlamış hissettim.
:++:

Öncelikle Cem Davaran'a sanatçı hassasiyeti için sonra da Türk Eğitim Sen'e hakkımızı koruduğu için teşekkür ederim...

Geri