bu sabah e okulu ya da meb i açabilen var mı?

Kodla Büyü

elf.krc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
mebin sitesi hata veriyor dns hatası -sunucu bulunamıyor şeklinde :S tam da karne haftası ne oldu dersiniz?

Meb in hiç bir sitesi açılmıyor....
Tam da karne çıkartmak üzereyken kitlendik kaldık... :(

Heralde kısa süre sonra eski haline gelir. Bakanlık sunucularında ya sorun var ya da kısa süreli bakım var. Ama bu yoğun dönemde kötü bir aksama!

ne bu iş karneyi nasıl alacaz... idare giremiyor nasıl olacak bu şimdi... giremiyoruz bir türlü... arkadşlar bizim bağlantı bu sene inanılmaz yavaşladı sizinde öylemi... bu yavaşlıktan dolayı dynede giremiyoruz mem bizzden dyneden rapor istiyor ama giremiyoruz ki raporda alalım... tek bizde mi bu yavaşlık ?

Öğrenci girişi engellenemediği için üstelik ses veriside devrede olduğu için zaten dandik olan serverlerin yavaşlaması normaldir.

Yaa işin garip tarafı bir açıklamada yapılmıyor..
Biz bile web sayfamızda bir çalışma yapıyorsak belirtiyoruz sayfa yapım aşamasında diye
Bu ne sorumsuzluk yaaa
İnsan bir bilgi verir şu saattte açılacak diye.
Şundan şundan dolayı sitemizde ağrıza olmuştur bilgi güncellemesi verdır özür dilriz filannn
ÇOK BÜYÜK BİR AYPTIR BU BİZE KARŞI

4 gözel bekliyorum, 5 dk da bir deniyorum ama yok hiçbiri, meb, e-okul, trabzon meb.
İnşallah uzun süreli bir şey olmaz

MEB ve bağlı birimlerin sitelerine ulaşılamıyor, tabii ki okul sitelerine de...

arkadaşlar bugün bi de bize seminer vereceklerdi netten. dün yazı geldi. thinkquest ile ilgili. açabilene aşkolsun.

formatör öğretmen olarak herşey bize patlıyor bugün halledemezsek gece biz kalcaz okulda karneçıakrmak için:(:(:(

biz de hiç bağlanmıyor o kadar zamandır nette problem var bugün ki hızını bir görseniz tak diye açıyor sayfaları ama meb yazınca öylece kalıyor

allahtan dün karneleri basmıştımda bugüne bırakmadım. gerçi teşekkür ve takdir belgeleri kaldı onları çıkarmam lazım ama bi ara yaparız artık. bu gece okuldayız anlaşılan

arslan_1905' Alıntı:
biz de hiç bağlanmıyor o kadar zamandır nette problem var bugün ki hızını bir görseniz tak diye açıyor sayfaları ama meb yazınca öylece kalıyor

aynen durum izmirde de dediğiniz gibi hocam şimdi tekrr denedim durum değişmemiş

Şu serverleri adam gibi yapmıyorlar iki kişi meb girince kilitleniyor üstüne üstlük internette yavaş. Bedava sirke her zaman baldan tatlı olmuyor. Karneleri er geç basacağız. Umarım meb in durumdan haberi vardır.

the_myth' Alıntı:
allahtan dün karneleri basmıştımda bugüne bırakmadım. gerçi teşekkür ve takdir belgeleri kaldı onları çıkarmam lazım ama bi ara yaparız artık. bu gece okuldayız anlaşılan

okulda kalmaya gerek yok hocam akşam karneleri yada belgeleri raporlar satfasından pdf dosyasına dönüştürüp kaydederseniz yarın okulda rahatlıkla çıkartırsınız. bizim okulda internet bu seneye kadar yoktu ben geçen seneler hep böyle yaptım :)

11:17 itibariyle halen giriş yapılamıyor. Karneler beklemede :|

saygn' Alıntı:
hayır hocam meb bağlı hiç bir site hizmet vermiyor

meb serverları çalışmıyor

biz de karneleri not fişlerini ve diğerlerini raporlama yöntemi ile pdf şeklinde alıp sonra basıyoruz. Daha kolay oluyor

Geri