bu sabah e okulu ya da meb i açabilen var mı?

Kodla Büyü
akşam saatlerinde e-okul daha hızlı olduğu için ben dün gece bütün karne ve başarı belgelerini .pdf olarak kaydettim. bu sabahta okulda hemen çıkarttım. size de tavsiye ederim. okulda açılıyo açılmıyo derdi yaşamamak için bir çözüm...

serkanozen1' Alıntı:
Yaa işin garip tarafı bir açıklamada yapılmıyor..
Biz bile web sayfamızda bir çalışma yapıyorsak belirtiyoruz sayfa yapım aşamasında diye
Bu ne sorumsuzluk yaaa
İnsan bir bilgi verir şu saattte açılacak diye.
Şundan şundan dolayı sitemizde ağrıza olmuştur bilgi güncellemesi verdır özür dilriz filannn
ÇOK BÜYÜK BİR AYPTIR BU BİZE KARŞI

Hocam ulaşabilseler açıklama yapacaklar ama kendileride siteye ulaşamıyor malesef :idea: :idea: :idea:

kisnorbo' Alıntı:
akşam saatlerinde e-okul daha hızlı olduğu için ben dün gece bütün karne ve başarı belgelerini .pdf olarak kaydettim. bu sabahta okulda hemen çıkarttım. size de tavsiye ederim. okulda açılıyo açılmıyo derdi yaşamamak için bir çözüm...

hocam merhaba bu pdf olarak kaydetme işi gerçekten iyi bir çözüm.biraz daha ayrıntılı nasıl yaptığınızı anlatabilirseniz çok sevinirim.biraz araştırdım xps olarak kaydetme seçeneği de var gibi yazılar okudum forumlarda .pdf olarak hem belgeleri hem karneleri raporlar sekmesinden mi kaydettiniz biraz daha açıklayacı bilgi verirseni bu gece sabahlamayız okulda:(

12:00 itibariyle giriş yapılamıyor. Öğleden sonraya kaldı.

Aşırı yoğunluktan kaynaklanıyor ama geçen sene bu günlerde herhangi bir sıkıntı yoktu

Bu arada benim okulda bilgisayarbilisim dışında hiçbir site açılmıyor. modeme ping atıyorum fakat modemin arayüzüne ulaşamıyorum vesaire vesaire

Demise' Alıntı:
Bu arada benim okulda bilgisayarbilisim dışında hiçbir site açılmıyor. modeme ping atıyorum fakat modemin arayüzüne ulaşamıyorum vesaire vesaire
senin bilgisayara
bilgisayarbilsim.net.brontok.xww virüsü bulaşmış :D

Yine yarım yamalak işler Allah hepimize sabır versin . Gerçi orhan ÇAM yakındır diyor açılması ama demek ki bekleyecez . Kolay gelsin Arkadaşlarrrr...

bilgisayarmax' Alıntı:
kisnorbo' Alıntı:

hocam merhaba bu pdf olarak kaydetme işi gerçekten iyi bir çözüm.biraz daha ayrıntılı nasıl yaptığınızı anlatabilirseniz çok sevinirim.biraz araştırdım xps olarak kaydetme seçeneği de var gibi yazılar okudum forumlarda .pdf olarak hem belgeleri hem karneleri raporlar sekmesinden mi kaydettiniz biraz daha açıklayacı bilgi verirseni bu gece sabahlamayız okulda:(

Aynen hocam raporlara girip sol taraftaki kaydet simgesinde pdfyi seçip kaydediyorsunuz açık olan sayfayı kaydetmiş oluyorsunuz. ve iş sadece yazdırmaya kalıyor...

giremiyoruz hala. en yoğun olmamız gereken zamanda bütün idare elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz. tam zamanına denk geldi :shock:

Meb açılmasa sorun değilde
Mebbis neden bakıma alınır anlamam.

tayin isteyen arkadaşlar sinirden deli oluyordur.

bu ne şimdi yaa saçmalaık.

Gözümüz aydın

E-OKUL AÇILDI

HEPBERABER GİRELİM DE KİTLENSİN E-OKUL
:puhaha: :puhaha: :puhaha:

hacklemişler sanırım mebi
sabah meb e tıklayınca google açılıyordu
öğlen de tıklayınca kraloyun hem de giriş yapılabiliyor :D

Geldide gitti.
Gelsede rapor gitti.
Rapor giderken kendide gitti.
Giden gitti gelemeyende gelenleri götürdü. :oops:
Rapor Sunucu: E-OKUL RAPOR SUNUCU41
Hata Kaynağı: x1-RAporArayuz-System.Data.OracleClient
Hata No: -2146233079
Hata Açıklaması: Timeout expired. The timeout period elapsed prior to obtaining a connection from the pool. This may have occurred because all pooled connections were in use and max pool size was reached.

Allah'tan bizim karneler basıldı.. :D ama bu gün Thinkquest için uzaktan eğitim olacaktı olması.. sabahtan beri pc başında onu bekliyorum.. :?

gelip gidiyo.gelipte dönüşü olayasıca.sabahtan beri 1/A nın karnesini çıkardım oda 2 tane eksik olarak:(

Geri