bu sabah e okulu ya da meb i açabilen var mı?

Kodla Büyü
MEB çöktü. e-devlet de gümlerse vay memleketin haline. 32 milyonluk sistem kimleri zengin etti acaba. Bizler eski programlarımıza geri mi döneceğiz yoksa yine.

arkadaşlar iş bilmeyen adamların kadrolaşmasıyla oluşan bi durum bu başkada bişey değil

aqp her yerde kadrolaştığı gibi meb in bilşim sitemlerinde de kadrolaştı ve sonuç ; hala çözemediler bütün türkiye adamları bekliyo düzeltip sistemi açacaklar diye

hey gidi güzel ülkem benim kimler yönetiyo bizi

önce sayfa görüntülenemiyor derdi.şimdi doluyor gösteriyor boşa umut veriyor :D

Nimet abla şimdi kaçıncı uykusundadır acaba biz işe yaramayan bilişimciler okullarda evlerde gece nöbetindeyken...

sabahın erken saatlernden beri bekliyorum hiç mi işlem yapılmaz yaa??* biri mebe akıl sır erdirsin artık

binlerce kişi aynı anda e-okula girmeye çalıştığı için her seferinde sistem çöküyor
bunun çözümü randevulu e-okula giriş :)

dostlar gece 2:30 da sistem birden hızlandı gıbı oldu. ha şimdi duzeldı dedım. ama soyle 1 dakıka var yok gene eskı halını aldı. yazık yaa.. :scared: :-1:

arkadaşlar yanlış anlamayın ama umarım çökmüştür yarın da açılmaz. bir musibet bin nasihatten iyidir belki o zaman anlarlar yeterli altyapıyı kurmadan kat kat bina çıkmaya çalışmak nasıl oluyormuş. belki o zaman e- okul sistemini de meb in sistemini de en baştan elden geçirmeleri gerektiğini anlarlar. hatta çöksün 1 ay falan girilemesin e-okula. hoş gerçi o zaman da biz bilişimcilere bilgisayarda teker teker notları yazdırıp çıkarttırmaya çalışırlar :D

Geri