Canlı Yayın Başladı...

Kodla Büyü
evet izleyelim bakalım..

soruları hazırlayalım :) buraya yazalım, bağlanabilen soruları yöneltsin..

İyi günler

Ben 5. yılını çalışan bir Bilişim Teknolojileri öğretmeniyim. Biz bilişim öğretmenleri olarak dersimizin önemini anlatmaya çalıştık sesimizi duyurmaya çalıştık bizi tamirci olarak gören okul müdürlerine, ilçe veya il milli eğitim müdürlerine karşı bizi sahipsiz bırakan bakanlığımıza; Fatih projesi ile reklamlar yaparken bizleri bu duruma düşürmenizi nasıl açıklayabilirsiniz diye soruyoruz ama sürekli geçiştirici baştan savma cevaplar alıyoruz. Sizden ricam bu programda kağıt üstündeki durumları konuşmak yerine gerçek problemleri konuşup neler yapılacağını açıklamaya çalışırsanız; daha tek haneli yıllarını çalışmakta olan ama hayatından ve mesleğinden bu kadar nefret eder bir duruma gelmiş biz bilişim öğretmenlerine bir umut ışığı doğmuş olacaktır.

Teşekkürlerimi sunar iyi yayınlar dilerim...

ben bu maili yolladım arkadaşlar. uzem@meb.gov.tr

öğretmenler boştayken nasıl verimli olabilir
öğretmenin BT rehber diyoruz ama kadro yok
aylarca görevlendirme bekleniyor
bu öğretmen ne yapsın

sorularla ilgili herhangi bir numara veya e-posta adresi verildi mi acaba arkadaşlar. yeni açtım da

İçerik, görev, sorumlulukları tam net yaparsan sorun varsa çözülür, yok öyle yapsalar böyle yapsalar demek booşşşşş sıkıcı

bilerzen' Alıntı:
sorularımızı yazalım buraya lütfenn

Soru 1: Eğer herkesin öğrenmesi gereken şeyleri öğretmemiz gerekiyorsa(dersin içeriği) neden seçmeli. Yok ilgili öğrencilerin öğrenmesi gereken içerik seçmemiz gerekiyorsa neden şu program bu program olmasın facebook'u mantıklı kullanmayı öğretin diyorlar...

bizim görevimiz office öğretmet değilmiş office sıradanlaşmış konuk zatı muhteremleri ilk kitabı açmış bakmış gene mi office var diye yuh yuh yuh

Arkadaşlar bunlar kaç kişinin bağlanıp seyrettiğinin çetelesini tutuyorlardı. Hep beraber seyretmeyelim kendi kendilerine çalıp oynasınlar.

Saçma sapan hazırlık yapmışlar,kendileri bile ne konuştuklarını bilmiyorlar.

Geri