Canlı Yayın Başladı...

Kodla Büyü
Bilge Ali Yılmaz konuşuyor Beyoğlu Eğitici Formatör.
1- Öğretmen teknik personel olarak kullanılıyor. Süper tespit. Cevap olarak: Hocalar Üniversitede de öyle diyor. İdare öyle kullandı diyorlar. En azından durumun farkındalar. Öğretmenler norm fazlası diyorlar.

Çözüm: Bilişim öğretmenlerinin görev tanımları değişmeli diyor.

Evet yayın bitti.

öğretmen 3 ayrı okulda ayrı alt yapıda çalışamaz. Bu kişilere eğitim teknologu diyeceksiniz diyor.
Fatih projesi gibi milyon dolarlık proje yapıyorsun ama bunun eğitimini almış öğretmeni atamıyorsun olmaz diyor.

Yani herşeyin farkındalar.

bende 5 dk. dır görüntü gitti ne oldu kadro vereceklermiymiş tüh en heyecanlı yerinde bitti :lol:

"Eğer böte öğretmenlerinden Eğitim Teknoloğu olarak yararlanmayacaksanız, 4 yıllık lisans mezunu öğretmenlere de ihtiyacınız yok demektir. Milli Eğitim burda çok büyük bir mantık hatası yapmaktadır" dedi diye yayını kestiler bence......

aykutgultekin' Alıntı:
"Eğer böte öğretmenlerinden Eğitim Teknoloğu olarak yararlanmayacaksanız, 4 yıllık lisans mezunu öğretmenlere de ihtiyacınız yok demektir. Milli Eğitim burda çok büyük bir mantık hatası yapmaktadır" dedi diye yayını kestiler bence......
kesinlikte, il merkezine 10 okula 1 tane gelecek şekilde tekniker alsınlar olay biter. personelini meb kadar etkin kullanamayan bakanlık yok.

okullara tamir ve teknik destek için bt öğretmeni -> yerine 10 okula 1 tekniker
çok sayıda müdür yardımcısı -> 3 müdür yrd. için 1 memur al
her okula rehber öğretmen -> il merkezlerine klinik psikolog al 3 - 5 tane. karşılıklı maliyetlerini hesaplamakla uğraşmıyorum bile.

geçen yayında sunucu hocamızın kullandığı sunu programı ne idi arkadaşlar?lisanslı sürümünü sitede bulmak mümkün müdür?

Bunlar hangi ülkede yaşıyo arkadaşlar. Biz mi yanlış yerdeyiz? Ne dolap dönüyo bu ülkede nası pis bi kumpasa düştük biz.

Geri