Canlı Yayın Başladı...

Kodla Büyü
slayt hazırlama ile ilgili farklı bir program söyledi az önce ne dedi ben anlamadım orasını arkadaşlar?

vay arkadaş 2 saatte ne kadar çok şey yapmamız gerekiyormuş (tabi öncelikle 2 saatlik dersin seçilmiş olması lazım)bunlar sanki ders 5 saat ve zorunlu gibi anlatıyor.ayrıca bence bunların derdi biz değiliz kendileri akademik çalışma yapıyorlar bizi de alet edip kullanıyorlar.farkındalar ki biz yoksak onlara ve derslerin verildiği bölümlere de ihtiyaç olmayacak...çok yazık :-1:

yeymir23' Alıntı:
slayt hazırlama ile ilgili farklı bir program söyledi az önce ne dedi ben anlamadım orasını arkadaşlar?

Vestel etkileşimli tahta üzerinden anlatıyorlar Libre office'in programı olabilir

Programlama mantığı kazandırmalıymışız arkadaşlar. Vay arkadaş çoh ilginç bir saptama gerçekten de. Haftada bir saat dersle harikalar da yaratır, nice bill gates ler yetiştiririz :)

Bence de öğretmenlik olmazsa bölüm kapatılacak kendileri de işsiz kalacak dertleri bu galiba. Hala neden seçmeli demiyorlar da veliler tarafından çok seçiliyor ibaresi kullanıyorlar. O nedenle biz norm fazlasıyız?????

sunucuya ve sayın profesöre adnan hocamın sorduğu soruya verdikleri cevap için "oğlum bak git" diyorum.bu ne komedyadır ya biz çaba gösterecekmişiz dersin zorunlu olması için

ben böyle ders anlatsam öğrenciler dersten çıkıp gider sıkıldım yahuuuu çıkıp gitmek istiyorum :lol:

Öğrenci klavye,fare nedir bilmiyor paint,excel,word öğretmeyin diyor bunları akademisyen yapan da suç

Bilişim dersi excelde 5 sayıyı alt alta toplamaktan ibarettir diyorlar,
onu yapabilsin okuldaki tüm öğretmenler, ben ona süper razıyım...

Her yıl okul değiştiriyoruz norm fazlasıyız onu bi aşsanız biz vizyon katarız hepsine sen öğretmenin onurunu geri ver önce. Hademeden bir farkımız olsun.

Geri