Canlı Yayın Başladı...

Kodla Büyü
elindeki imkanları en iyi şekilde kullanmak ne demek ,elimizde bir imkan mı var?biz mi kullanmıyoruz?bu ne polyannacılıktır böyle?

ist. da gorevlendirmeler hala yapilmadi bu konuyu yazmak lazim aslinda.

ben dayanamıyorum, kapatıyorum, mır mır mır, programın memurlar tarafından yapıldığı ne kadar belli, profesyonellik sıfıra yakın.

Ne türkçe öğretmen, ne fen öğretmeni bilgisayar öğretmeni kadar önemli değil diyor :)

biri normu sorsun. Biz yokuz dersimiz yok bu nasıl iştir her yayına bağlanan normu sormalı bence.
bildiğimiz şeyleri anlatmasınlar. her sorunun cevabı norm yok olmalı bana kafayı yedirecekler sonunda. adam yerine koymadıkları bizi adam yerine koyuyor muş gibi yapmasınlar :verymad:

Ne türkçe öğretmen, ne fen öğretmeni bilgisayar öğretmeni kadar önemli değil diyor

ağza çalınan bir parmak bal

Aslında bu kavramları öğrenmemiz iyi oldu Ferhan hocamıza teşekkür ederiz. Baskın bir karaktere benziyor kendisi.
Olayları da güzel aktarıyor ben dinlerken keyif alıyorum açıkçası kavramları da bilmiyordum bilen var mı bilmiyorum ama dijital göçmen falan
öğrenmem iyi oldu...

diğer başlıkta yazmıştım burada okuyunca sevindim cümlem şudur;
Hiç birşeye sahip olmayıp çok şeye sahipsin denilen tek branş bizimki!

Bencede şimdiye kadarki en güzel program ama çözüm sizde diyorlar çözüm bizde değil normu düzeltmeyenlerde.ben derse girmeden nasıl bilişim okur yazarlığı çalışmaları yapayım? mail de attım ama okuyacaklarını hiç sanmıyorum

bu hocalardan birine cicek almistim okurken ama kadin yüzümüze bile bakmamisti adam bi tsk ederdi gecmis gün

İlk defa güzel program oluyor, ancak bakış açısı hep aynı kendi sorununuzu kendiniz çözeceksiniz...

dikkak edilecek konu hep şehir merkezinde yaşayan öğrenciler baz alınıyor hiç köyde yaşayanlar düşünülmüyor bu da ilginç bir ayrıntı

Ferhan hocamız hoştur, iyidir, donanımlı insandır ama malesef bizi çok boş eğittiler 4 sene boyunca..saçma sapan derslerle oyaladılar resmen..kınıyorum..

Hocalarım güzel konuşuyo da, bakan ın kimseyi taktığı yokki. Etrafına bi kaç yalaka toplayıp başka kimseyi dinlemeyen bi bakana sahibiz..

evet çuvaldızı önce üniversitelerdeki derslere ve hocalara batırın
Ben şimdi düşünüyorumda hiçbişey öğrenmemişim üniversitede mezun olduğumda sudan çıkmış balık gibiydim.
Bilgisayarla ilgili bilgilerimi toplamam 4 senemi daha aldı. Üniversite bana sadece işe girmem için diploma sağladı. Onun dışında ben kendi kendimin üniversitesi oldum. Kendi kendimin hocası oldum

Geri