Davranış notlarını 1 saniyede giren kod değişti

Kodla Büyü
volkankey' Alıntı:
gezegen10' Alıntı:
hocam ellerine sağlık bide karışık girebileceğimiz kodu paylaşsan tam süper olacak :D

nasıl karışık hocam bir örnek verir misin?

mesela böle hocam çok iyi ve iyileri karışık girsin

Ekli dosyalar

• Adsız23.jpg
    Adsız23.jpg
    110.8 KB · Görüntüleme: 882
E-okul alt yapısındaki yeni değişiklikten sonra öğrenciler için verile davranış notlarının şekli de değişti. Artık her öğrenci için 1-5 arası sayılar değil. Geliştirilmeli, İyi ve Çok İyi gibi 3 seçenekten birini seçmek gerekiyor. İşte bu işi kolaylaştıran kod.

Unutmayın kodu kopyala yapıp adres satırına yapıştırdığınızda kodun başındaki javascript: yazısı silinebilir bunu elle yazmalısınız.

Tüm sınıfa İyi ve Çok İyi karışık olarak işaretleme
ve
Tüm sınıfa Geliştirilmeli ve İyi karışık işaretleme kodları eklenmiştir
http://www.volkankey.com/e-okul-yeni-da ... tik-girme/

mustikonya' Alıntı:
Hocam yeni kodları çalıştıramadım. İE ve chrome de denedim olmadı. Acaba bende mi problem var
yeni kodları chrome da denedim gayet güzel çalışıyor
sadece son kodlarda mevcut sayısı ayarlanmazsa hata verebiliyor (iyi-çok iyi karışık, ve geliştirilebilir-iyi karışık kodları)

volkankey' Alıntı:
mustikonya' Alıntı:
Hocam yeni kodları çalıştıramadım. İE ve chrome de denedim olmadı. Acaba bende mi problem var
yeni kodları chrome da denedim gayet güzel çalışıyor
sadece son kodlarda mevcut sayısı ayarlanmazsa hata verebiliyor (iyi-çok iyi karışık, ve geliştirilebilir-iyi karışık kodları)

Hocam ben hala kodları çalıştıramadım. Her şeyi denedim olmadı. kodları volkankey.com sitesinden aldım. sizin elinizdeki kodlar ile sitedeki kodlar arasında bir fark olabilir mi? Kodları burada txt dosyasında vermeniz mümkün mü acaba.

Volkankey.com hocam
Ben de siteden kopyala yapistir yaparak deniyorum zaten başına javascript: yazıyorsunuz değil mi?

javascript: yazıyorum hocam ne denediysem olmadı. O zaman benim bilgisayarda bir problem var. İlginiz için teşekkürler.

benim siteden kopyalayınca çalışmıyor mu?[/quote]

Hocam bugün kodları çalıştırabildim. Biraz önce denediğimde gayet güzel çalıştı.
Java programını güncellemiştim. Belki ondan olabilir. Teşekkürler ellerinize sağlık.

bilişim21' Alıntı:
hocam sadece tek bir sütunu(davranışı) yapıyor. Diğerlerine hiçdokunmuyor :?:
Bu sorun mevcut degiskenini sınıfa göre ayarlamazsaniz oluyor sinif mevcudu 32 ise mevcudu 32 diye değiştirme lisiniz

Davranış notlarını sadece sınıf rehber öğretmeni girmeyecek miydi yeni yönetmeliğe göre. Bana girdiğim 14 şubenin hepsi açık. Yönetmelikte "Ders yılının her döneminde öğrencilerin davranışları, Davranış Puanı Ölçütleri EK-4’de verilen ölçütler kullanılarak ilkokullarda sınıf öğretmeni, ortaokul ve imam-hatip ortaokullarında ise şube rehber öğretmeni tarafından aynı sınıfta ders okutan diğer öğretmenlerin de görüşleri alınarak "(1) Geliştirilmeli", "(2) İyi", "(3) Çok iyi"; şeklinde değerlendirilir. böyle yazıyor. Siz ne yaptınız arkadaşlar hepsini doldurdunuz mu.

oguz42' Alıntı:
Davranış notlarını sadece sınıf rehber öğretmeni girmeyecek miydi yeni yönetmeliğe göre. Bana girdiğim 14 şubenin hepsi açık. Yönetmelikte "Ders yılının her döneminde öğrencilerin davranışları, Davranış Puanı Ölçütleri EK-4’de verilen ölçütler kullanılarak ilkokullarda sınıf öğretmeni, ortaokul ve imam-hatip ortaokullarında ise şube rehber öğretmeni tarafından aynı sınıfta ders okutan diğer öğretmenlerin de görüşleri alınarak "(1) Geliştirilmeli", "(2) İyi", "(3) Çok iyi"; şeklinde değerlendirilir. böyle yazıyor. Siz ne yaptınız arkadaşlar hepsini doldurdunuz mu.
Ya sistemden kapatmayı unuttular ya da bu sene böyle ben de anlamadım

Geri