Davranış notlarını 1 saniyede giren kod değişti

Kodla Büyü
kodları kopyalayıp denedim olmadı. sonradan javascript: oe yazdım maalesef :shock: Ancak programla girdim. Yanlız onun da çok iyi iyi karma girişleri çalışmıyor. Mozilladanmı bilemedim...

davranış notlarını her davranış için topluca işaretleyen bölüm var zaten. neyin peşindesiniz

Tüm sınıfa Geliştirilmeli seçeneğini işaretlemek için:

javascript: var k=10;var xxi=0;dakika=20;for(xxi=1;xxi<=k+1;xxi++){document.getElementById(“dgNotListesi_rdbGelistirilmeliToplu”+xxi).click();}

Tüm sınıfa İyi seçeneğini işaretlemek için:

javascript: var k=10;var xxi=0;dakika=20;for(xxi=1;xxi<=k+1;xxi++){document.getElementById(“dgNotListesi_rdbIyiToplu”+xxi).click();}

Tüm sınıfa Çok İyi seçeneğini işaretlemek için:

javascript: var k=10;var xxi=0;dakika=20;for(xxi=1;xxi<=k+1;xxi++){document.getElementById(“dgNotListesi_rdbCokIyiToplu”+xxi).click();}

volkankey' Alıntı:
Tüm sınıfa Geliştirilmeli seçeneğini işaretlemek için:

javascript: var k=10;var xxi=0;dakika=20;for(xxi=1;xxi<=k+1;xxi++){document.getElementById(“dgNotListesi_rdbGelistirilmeliToplu”+xxi).click();}

Tüm sınıfa İyi seçeneğini işaretlemek için:

javascript: var k=10;var xxi=0;dakika=20;for(xxi=1;xxi<=k+1;xxi++){document.getElementById(“dgNotListesi_rdbIyiToplu”+xxi).click();}

Tüm sınıfa Çok İyi seçeneğini işaretlemek için:

javascript: var k=10;var xxi=0;dakika=20;for(xxi=1;xxi<=k+1;xxi++){document.getElementById(“dgNotListesi_rdbCokIyiToplu”+xxi).click();}

kodlar şuan çalışmıyor deneyip çalıştırabilen var mı acaba?

volkankey' Alıntı:
başına javascript: ekliyor musunuz
iki farklı tarayici da denedim...chrome ve ie ...çalışmadı hocam geçen yaz çalışıyordu...gene mi değişti acaba birşeyler

bu arada volkankey hocam siten deki eokul toplu programı file not found hatası veriyor (volkankey.com dedikten sonra giriş diyorum)

fırsatını bulunca yenileyeceğim hocam onu
o prgda davranış notları çalışıyordu ama dün denedim

evden denedim programın çalışıyor fakat karışık not vermiyor hocam ya hepsini iyi ya da çok iyi yada geliştirmeli yapıyor karışık dağıtmalar çalışmıyor

neyse sağlık olsun artık... diğer özellikler e-okula eklendiği için program boşa çıktı maalesef hocam...üzüldüm güzel bir projeydi...geliştirirsin inşallah

sitedeki program çalışmadı. giriş e tıklayınca run time error 53: file not found uyarısı veriyor

Davranış notu javascript kode çalışmıyor elle javascripti ekledim, explorer ve chromeda denedim olmadı. yen, kod varmı acaba?

Geri