Eba dan win 10 imajı

Kodla Büyü

dijireis79

Seçkin Üye
Seçkin Üye

Ekli dosyalar

• ebaw10.jpg
    ebaw10.jpg
    29.6 KB · Görüntüleme: 6,205
Hocam emegine saglik.Detaylica yazman super olmus teker teker ne yaptinsa yazmissin. :alkis:
Artik tatil sonrasi deneyelim

Elinize ve emeğinize sağlık hocam....
____En güzeli de:
"Etkileşimli Tahta Windows 10 İmajımız faz1
ve faz2 kapsamında kurulumu yapılan tüm
etkileşimli (amd intel farketmez)
çalışmaktadır."

merhaba hocam çalışma için teşekkürler
time frezee yada deep freze gibi koruma varmı sadece anti virüs koruma için yeterlimi
birde atak win 10 da çalıştımı avg sorun çıkardımı
okul tatilken 35 tahtamız var hemen denemeyi düşünüyorum çook güzel duruyor

Arkadaşlar emeğinize sağlık, çok güzel bir çalışma olmuş. fakat bu işi kim yapacak? son çıkan btr görev tanımında ve yorumlarında bu işlere bulaşmamamız istenmiş, sadece öğretmenlere, öğrencilere ve velilere rehberlik etmemiz vurgulanmış. kısacası adam bütün enerjinizi rehberlik faaliyetine verin demiş. önceden windows 10 yükseltmesi yapılmamış olan et'ler için girmemiz gereken dersleri ve rehberlik faaliyetlerini de düşünürsek bu iş çok zaman alır. sonra birisi çıkar "formatörlük yapmayın demedik mi" der.

Win 10 güncellemesini kendimiz öncesinde yapmışsak doğrudan imajı kursak olmaz mı? Lisans yedeklemesi yapmadan

ebolukcu' Alıntı:
Win 10 güncellemesini kendimiz öncesinde yapmışsak doğrudan imajı kursak olmaz mı? Lisans yedeklemesi yapmadan
sizin lisans yedeklemesi vs yapmanıza gerek yok. 1kez w10 oldumu internetten otomatik etkinleştiriyor.

denizlerb' Alıntı:
Arkadaşlar emeğinize sağlık, çok güzel bir çalışma olmuş. fakat bu işi kim yapacak? son çıkan btr görev tanımında ve yorumlarında bu işlere bulaşmamamız istenmiş, sadece öğretmenlere, öğrencilere ve velilere rehberlik etmemiz vurgulanmış. kısacası adam bütün enerjinizi rehberlik faaliyetine verin demiş. önceden windows 10 yükseltmesi yapılmamış olan et'ler için girmemiz gereken dersleri ve rehberlik faaliyetlerini de düşünürsek bu iş çok zaman alır. sonra birisi çıkar "formatörlük yapmayın demedik mi" der.
bu imajı yüklemek sizin göreviniz değil. isteyen arkadaşlar yükler. imaj atmak vestelin işi 50tl karşılığında tabii :)

arkadaşlar bu imajda atak programı çalışma durumu nedir avg atak için sıkıntı yaratırmı
time freze veya deep freze varmı

emeği geçenlerin ellerine sağlık

merak ettiğim nokta şu; önceki imajdan yükseltme mi yapıldı yoksa direk kurulum mu?

ademola hocam, sizin win10 dan farkı nedir? ben bütün tahtaları sizin imaj ile yükselttim, kendime göre uyarlayıp tekrar acronis imajı aldım.. recovery bölümünü de sildim.

Geri