En Güzel Pano Yarışması Sonuçlandı.

Kodla Büyü

En güzel pano hangi arkadaşımızın ki?

• mesutyesilyurt61

Oy: 16 3.6%
  • karinca_52

Oy: 65 14.8%
  • iryah

Oy: 6 1.4%
  • irembilisim

Oy: 2 0.5%
  • hyc

Oy: 9 2.0%
  • hero26

Oy: 1 0.2%
  • hecegan

Oy: 3 0.7%
  • emelg

Oy: 8 1.8%
  • dincercan

• Compu19

• bilisimci61 - 2.çalışma

Oy: 5 1.1%
  • bilisimci61 - 1.çalışma

Oy: 0 0.0%
  • bashcasy

• balance1 - 3.çalışma

• balance1 - 2.çalışma

• balance1 - 1.çalışma

• Aliosman_eser

Oy: 94 21.4%
  • akarayer

Oy: 10 2.3%
  • mnv

Oy: 10 2.3%
  • nazifet

Oy: 2 0.5%
  • ocomert - 1.çalışma

• ocomert - 2.çalışma

• poet - 1.çalışma

Oy: 23 5.2%
  • poet - 2.çalışma

• serkanozen1 - 1.çalışma

• serkanozen1 - 2.çalışma

Oy: 86 19.5%
  • Sound_of_ocean

Oy: 7 1.6%
  • svtufn

• vgm

Oy: 43 9.8%
  • ybilgin - 1.çalışma

Oy: 5 1.1%
  • ybilgin - 2.çalışma

• ybilgin - 3.çalışma

• Kullanılan toplam oy
    440
  • Anket kapatılmış .
Re: BBNet En Güzel Pano Yarışması-SoN 3 gün

başvuru için belgeleri bulamadım hocam ilk mesaja eklerseniz kolay ulaşabilirz düşüncesindeyim ben mi göremiyorum :SSS

Re: BBNet En Güzel Pano Yarışması-SoN 3 gün

Başvuru formunu birinci sayfayada ekledim. Burayada ekliyorum doldurup çalışmanızla birlikte bana yolluyorsunuz.

Ekli dosyalar

• bbnet_basvuru_formu.rar
    7.6 KB · Görüntüleme: 28
Re: BBNet En Güzel Pano Yarışması-SoN 1 gün

Arkadaşlar güzel çalışmalarınızı bekliyoruz. Son başvuru yarın saat 23:59 kadar yapılabilecek. Çalışmalarınızın yarışmaya kabul edilebilmesi için lütfen bu süreyi aşmayalım. İlginiz için tşkler herkese başarılar.

Kabul Son Gün: 28.05.2010 23:59

arkadaşlar bu dropboxtan gorselleri nasıl başka bir klasore alıyoruz ayıptır sorması...
kopyala yapıştır ile mi yoksa farklı bi yontemmi var. çunku simdi okuldayım program kurulu... 39 MB lık bir gorseli copy-paste yaptım 1-2 saniyede bitti cok tuhafıma gitti de

aycaha' Alıntı:
arkadaşlar bu dropboxtan gorselleri nasıl başka bir klasore alıyoruz ayıptır sorması...
kopyala yapıştır ile mi yoksa farklı bi yontemmi var. çunku simdi okuldayım program kurulu... 39 MB lık bir gorseli copy-paste yaptım 1-2 saniyede bitti cok tuhafıma gitti de

DropBox "Bulut Bilişim" kapsamında basit bir araç. Sizin hard diskinizde bir dizin açıyor, paylaşılan bir dizin. Makinanızı açtığınızda internete bağlı iseniz hemen ana paylaşım disk alanını internet üstünden bulup sizinkisini senktonize ediyor. Senkronizasyon sağlandıktan sonra tabiki kendi diskinizden bir dosyayı başka bir alan taşırken 1-2 saniye yapar.

Selamlar.

Re: BBNet En Güzel Pano Yarışması-SoN GÜN

Çalışmaları elimize ulaşan arkadaşlarmıza email yoluyla geri bildirimde bulunduk. Herhangi bir mağduriyete sebep olmaması için şimdiye dek çalışmalarını bize gönderen arkadaşlarımızın listesi şöyle;

- akarayer
- hyc
- Compu19
- mesutyesilyurt61
- Sound_of_ocean
- mnv
- bilisimci61
- serkanozen1
- Aliosman_eser
- vgm
- emelg
- dincercan
- bashcasy
- svtufn
- iryah
- Hero26
- ybilgin (3.çalışması hata veriyor)
- ocomert
- poet
- hecegan
- Karinca_52
- İrembilisim
- balance

Çalışmalar geldikçe liste güncellenecektir.
NOT: Çalışmanızı gönderdiğiniz halde listede isminiz görünmüyorsa lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Arkadaşlar çalışmalarınızı göndermeniz için bugün son gün.
Hazırladığınız çalışmanızı en geç saat 23:59 kadar bize iletmeniz gerekiyor.

Re: BBNet En Güzel Pano Yarışması-SoN GÜN

Selamlar
Şu saat itibariyle ikinci çalışmamı gönderdim.
Sizlere Allah kolaylık versin. Ben yüklerken zoranıyorum. Sizler İndireceksiniz inceleyeceksiniz. İşiniz zor.

Re: BBNet En Güzel Pano Yarışması-SoN Saatler 23:59

fazla zamanım olmadı ama yarışmaya katılmak adına kısa sürede basit bir çalışma yaptım ...Eksikleri olabilir , fazla vaktim olmadı ....

Re: BBNet Güzel Okulum "En Güzel Pano Yarışması"

bashcasy' Alıntı:
evet güzel fikir belki benim gibi görsel tasarım açısından fakir bi insana bile gaz verir:+1: :+1:

çok zorlandım hazırlarken 2 veya 3 çalışma yapan arkadaşları tebrik etmek lazım

karinca_52' Alıntı:
fazla zamanım olmadı ama yarışmaya katılmak adına kısa sürede basit bir çalışma yaptım ...Eksikleri olabilir , fazla vaktim olmadı ....
Hocam bize başvurunuz gelmedi katılmak istiyorsanız dosyarınızı bize acilen göndermeniz gerekiyor.

hasari' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
Hocam bize başvurunuz gelmedi katılmak istiyorsanız dosyarınızı bize acilen göndermeniz gerekiyor.

hasari rapide yüklüyorum şuan göndereceğim birazdan maille

hasari hocam benim 2. çalışmam ulaştı mı

Güncel liste:

- akarayer
- hyc
- Compu19
- mesutyesilyurt61
- Sound_of_ocean
- mnv
- bilisimci61
- serkanozen1
- Aliosman_eser
- vgm
- emelg
- dincercan
- bashcasy
- svtufn
- iryah
- Hero26
- ybilgin (3.çalışması hata veriyor)
- ocomert
- poet
- hecegan
- Karinca_52
- İrembilisim
- balance
- nazifet

Re: BBNet En Güzel Pano Yarışması-Başvurular Bitti.

Arkadaşlar başvurular bitti. Son emaillere bakıyorum onlarıda download edince listeyi son haline getireceğim. Katılanların eline sağlık hepinize başarılar.

Günaydın selamlar. benim 3 önerim olacak. Yönetim tarafınfdan aşağıdaki kurallar ve ödüller belirlenmişti.
Sonuçlandırma:
1-Ön elemeden sonra kalan son 20 çalışma üyelerimizin değerlendirmesine sunulacak ve bu şekilde yarışma 1.si, 2.si ve 3.sü seçilecektir.
2-* 100 kişilik final grubunun tüm posterleri basılarak okullara gönderilecektir.
Ödüller:
3-100 Kişilik Final Grubuna: Birer adet BBnet Kupası ve Çizgi Tagem Tornavidası

Benim önerilerim ise
1- Yarışmaya 24 kişi başvurduğundan 24 düde ön elemeye takılmadan üyeler tarafından oylansın. Hatta bu arkadaşlar kaç çalşma gönderdiyse hepsi oylansın.
2-100 kişilik final grubuna posterler basılıp gönderilecekti. 24 kişi başvurduğundan bu 24 kişinin posterleri basılıp her bir kişiye 24 tane poster gönderileblinir.
3-100 kişilik final grubuna Birer adet BBnet Kupası ve Çizgi Tagem Tornavidası gönderilecekti. Toplam 24 kişi başvurduğuna göre bu 24 kişiye 4 der adet BBnet Kupası ve Çizgi Tagem Tornavidası gönderilebilir. Geriye 4 tane artıyıyor. Oda öneri sahibi olarak bana 1 geriye kalan 3 taneside iki veya üç çalışma gönderilenlere verilebilir. :mrgreen:

serkanozen1' Alıntı:
Günaydın selamlar. benim 3 önerim olacak. Yönetim tarafınfdan aşağıdaki kurallar ve ödüller belirlenmişti.
Sonuçlandırma:
1-Ön elemeden sonra kalan son 20 çalışma üyelerimizin değerlendirmesine sunulacak ve bu şekilde yarışma 1.si, 2.si ve 3.sü seçilecektir.
2-* 100 kişilik final grubunun tüm posterleri basılarak okullara gönderilecektir.
Ödüller:

Benim önerilerim ise
1- Yarışmaya 24 kişi başvurduğundan 24 düde ön elemeye takılmadan üyeler tarafından oylansın. Hatta bu arkadaşlar kaç çalşma gönderdiyse hepsi oylansın.
2-100 kişilik final grubuna posterler basılıp gönderilecekti. 24 kişi başvurduğundan bu 24 kişinin posterleri basılıp her bir kişiye 24 tane poster gönderileblinir.
3-100 kişilik final grubuna Birer adet BBnet Kupası ve Çizgi Tagem Tornavidası gönderilecekti. Toplam 24 kişi başvurduğuna göre bu 24 kişiye 4 der adet BBnet Kupası ve Çizgi Tagem Tornavidası gönderilebilir. Geriye 4 tane artıyıyor. Oda öneri sahibi olarak bana 1 geriye kalan 3 taneside iki veya üç çalışma gönderilenlere verilebilir. :mrgreen:

önerilerin hepsi birbirinde güzel son önerinde takılmadığım mevzular yok değil :D

serkanozen1' Alıntı:
Sonuçlandırma:
Ödüller:

Benim önerilerim ise

ilk 2 madde iyi :) 3. madde içinde senimi kıracağız :mrgreen:

hocam 2 madde dediğniz gibi olmaz sanırımda onu şöyle yapabilirler en azından herbir katılımcının katıldığı 2 veya 3 ya da bi çalışma artık kaç taneyse onların hepsini bastırıp kişilere gnderebilirler, sizin dediğiniz gibi 24* 24 tane göndermek durumunda kalırlar, hoş olsa süper oldur da :lol:

Zaten herkese bütün posterler gönderilecek arkadaşlar. Birden fazla gönderenlerin de en güzel çalışması oylamaya katılır ya da ayrı ayrı da katılabilir... Yeterince ilgi olmadı doğrusu bu yarışmaya, sebebi de malum.

Benim bir isteğim olacak; bu 20 kişilik gruba çizgi-tagem eğitim DVD'leri de gönderilirse çok güzel olur. Şimdiden teşekkürler, oylamayı bekliyoruz, sanırım oylamada yalnızca resimler yer alacak isimler görünmeyecek, bu da oylamanın kalitesini artıracaktır muhakkak...

mnv' Alıntı:
Zaten herkese bütün posterler gönderilecek arkadaşlar. Birden fazla gönderenlerin de en güzel çalışması oylamaya katılır ya da ayrı ayrı da katılabilir... Yeterince ilgi olmadı doğrusu bu yarışmaya, sebebi de malum.

Benim bir isteğim olacak; bu 20 kişilik gruba çizgi-tagem eğitim DVD'leri de gönderilirse çok güzel olur. Şimdiden teşekkürler, oylamayı bekliyoruz, sanırım oylamada yalnızca resimler yer alacak isimler görünmeyecek, bu da oylamanın kalitesini artıracaktır muhakkak...

Katılımın az olmasının sebebi malum demişsin. Nedir sebebi?

Tayinlerden dolayı katılım istediğim düzeyde olmadı ama olsun genede çok güzel çalışmalar ortaya çıkmış.
Katılım az olduğundan tüm çalışmaları oylamaya sunucaz. Çalışmaları sergileyeceğimiz yeni bir sayfa üzerinde çalışıyorum. Biter bitmez sizinle paylaşacağım. Bazı dosyaların boyutları çok büyüktü bunlar bizi birhayli zorladı. :)

Önce bizim sunucumuza dosyarı upload edicem daha sonrada dosyaları dropbox atıcam dropbox yüklü olan arkadaşlara çalışmaların otomotik olarak bilgisayarına inmesini sağlicaz.

Geri