Etab 5 güncelleme

Kodla Büyü
emrah1023' Alıntı:
https://www.youtube.com/watch?v=Jq7mapj7BlQ&feature=iv&src_vid=X6DrCG3JJkw&annotation_id=annotation_907617431

burdaki işlemi yaptım oldu, yalnız şarjınız bitmeden yapın, eşimin tabletinş yaptım oldu, benim tabletin şarjı bitti, şarja koydum ama açılmıyor gibi. sabah kadar şarj olsun bakalım. gene deneyeceğim
hocam ben de ordan yapmaya çalıştım ama bende tabletin driverlarını yüklemiyor. Bilgisayarım hiç tableti algılamıyor. Videoda gayet güzel sürücüler kuruluyor.
Sizde de sürücüler kuruldu mu? işletim sistemim win8 64 bit.

Güncelleme geldi. GM yazısı dönüp duruyor. Nereye gönderiyoruz tamir için ?

Okulumuzdaki tum ogretmen tabletleri ayni hatayi veriyor malesef kaldi donup duruyor yazi

bizde de sabahtan beri 4 öğretmen arkadaş aynı sorunla yanıma geldi. öğrenci tabletlerinden henüz bir şikayet yok

Tabletlerdeki problem için yetkili servisi aradım. 2 gün içerisinde general mobile tarafından düzeltilme yapılacağı sorun yaşayanların
Bu süre içerisinde tabletlere bir işlem yapmaması ve açık durumda şarjda beklemesi söylendi.

zelish' Alıntı:
Tabletlerdeki problem için yetkili servisi aradım. 2 gün içerisinde general mobile tarafından düzeltilme yapılacağı sorun yaşayanların
Bu süre içerisinde tabletlere bir işlem yapmaması ve açık durumda şarjda beklemesi söylendi.

kapalı tablete general mobıle napacakmıs acaba? :verymad: :verymad:

zelish' Alıntı:
o yazı sürekli dönerken nasıl açık kalmayı başaracakmış tablet acaba?!

Bende aradım arkadaşlar
tabletlerinizi açık bırakın, gün içerisinde güncelleme devam edecekmiş
hakıkaten nasıl güncelleme sağlanacak çok merak ediyorum çok komik :mrgreen:

açılmayan tablete nasıl güncelleme vereceklermiş :) büyük ihtimal romu yayınlayacaklar indirip usb üzerinden atacağız. daha nasıl engellemeleri artırabiliriz derken kökten çözdüler olayı. hiç şaşırmadım ama tam bir devlet projesi :D

general mobile yazısı dönüyor öyle bıraktım bakalım birşey olacak mı, 2 kez format attım sonuç değişmedi.

Iyide pybs gir indir yukle demisler orda anlatimli hali demisler
Hicbir kurum kodumuzu kabul etmiyorki pybs birisi hem yukleme klavuzunu hemde dosyayo ekleyebilirmi acaba

fmdural' Alıntı:
http://cdn.generalmobile.com/Ar-Ge/etab5_a/il_koordinatorleri_yazilimlari/ogretmen.exe

Burdan indirip yükleyebilirsiniz arkadaşlar

nasıl yapacağız hocam indirdim fakat anlatım yok ?

1.kez ogretmen exe. yi yukledimyukledi ama wirelesse a baglanmadı 2. kez calıstırdım tekrar yukledım oldu
arkadaslar işlem basit dosyayı ındırıp kuruyorsunuz
calıstırdıktan sonra download bolumune tıklayıp tableti baglıyorsunuz sonra o otomatık baslıyor daha sonra yesıl tik işareti çıkana kadar devam tik işaretini görünce çıkarıp acıyorsunuz

1.ekteki sunuyu indirin. okurken 2.sıradaki dosyayı indirin.

2. http://cdn.generalmobile.com/Ar-Ge/etab ... retmen.exe

3. ogretmenikurun, çalıştırın

4. tableti kapatıp pc'ye bağlayın (kapanmıyorsa power+ses aç+ses kıs) o da olmadı bekleyin şarjı bitsin.

5. tablete bağlayıp ogretmen programında download'a basın. bekleyin yüklesin.

6. şarja takın, açın tableti

7. aktivasyon siteyecek. önce wifi şifresi girin,

8. power'a basılı tutun kapat çıkınca ekrana ona da basılı tutun, güvenli kipte kapatıp açayım mı desin. tamam seçin

9. açılınca bekleyin, aktive olacak

10. kapatıp açın.

11. olmadıysa tekrar deneyin bir yeri atlıyorsunuzdur; olduysa emeği geçen herkese bir teşekkür edin :)

Ekli dosyalar

• e-tab5.rar
    791.4 KB · Görüntüleme: 1,442
Şimdi yaptım oldu hocalar :) yalnız downloada hemen basmayın download only yazan yer var orayı firmware upgrade olarak tıklayıp değiştirin sonra downloada basın ve tablet kapalı haldeyken usb ye takın ve bekleyin bitince kocaman tik işareti çıkıyor usb yi çıkarıp açın bu kadar....

Geri