Etab 5 güncelleme

Kodla Büyü
yapabilen ver mı arkadaşlar.? diyelim oldu tekrar aktivasyonunu nasıl yapacağız..ilk girdiğimiz rakamları hatırlamıyorum.

Ohhhhhh beeeeee

Sonunda yaptım arkadaşlar:D

30 Tl ye getirene yaparım::D:D:D:D:D

madi06' Alıntı:
yapabilen ver mı arkadaşlar.? diyelim oldu tekrar aktivasyonunu nasıl yapacağız..ilk girdiğimiz rakamları hatırlamıyorum.

evet yaptım. aktıvasyonu kendı kendıne yaptı anlamadım bende :)

Arkadaşlar teşekkürler emeği geçen herkese. şu an ilk haline döndü olmayan arkadaşlara bi öneri öğretmen yazılımında download dedikten sonra çalışmıyorsa yani alt taraftaki bar dolmuyorsa şarj konumunda olduğu için oluyor bir kere power düğmesine basınca program çalışıyor.
kısaca tablet pc ye bağlanınca şarj konumuna geçiyor ve işlem yapmıyor yazılım.

Bu tabletler usb den pc ye sadece sarj için bağlanabiliyordu zaten siz nasıl içerik için tableti gösterebiliyorsunuz pc ye

tableti eski haline getirenlere hatalı güncelleme tekrar gelmiyor mu?

ayrıca merak ettiğim neden kullanıcı onayı almadan güncelleme yapar ki?
hadi yaptı diyelim, neden sormadan tableti kapatır ki?
belki o anda tableti kapatmamam gereken bir durum var !

bu tabletller usb kablosu ile pc ye bağlandığında pc tableti görmüyor ki sadece sarj oluyor. Tableti nasıl gördürüyorsunuz download bir türlü başlamıyor

Arkadaşlar tam olay şöyle mi?
Güncelleme diye binlerce öğretmen tableti varsa kilitlenmiş. Şimdi de bizden hepsini sıfırlamamız mı isteniyor?
Olay buysa biri onlara (ki okuyorlardır eminim) okuldaki bütün öğretmenlere tablet dağıtılırken BTR öğretmenine verilmeme sebebini sorabilir mi?
Şube müdürlerine törenle vermesini biliyorsanız (bizim yapmadığımız neyi yapacaklarsa) Bilişim Tek. öğretmenlerine de vermesini bilirsiniz herhalde. Tören istemem.
Pazartesi okula gidince herkes getirecek aval aval bakacaz.
Ya çok şey söylenir daha ama neyse akşam akşam...
Bu arada tablet meraklısı falan değilim yeterince var.

Tuna54^' Alıntı:
bu tabletller usb kablosu ile pc ye bağlandığında pc tableti görmüyor ki sadece sarj oluyor. Tableti nasıl gördürüyorsunuz download bir türlü başlamıyor
Şarj konumunda olduğu için oluyor bir kere power düğmesine basınca program çalışıyor.

Normal yollarla ya da başka bir güncelleme alarak düzelen var mı?

sumunu' Alıntı:
Güncelleme diye binlerce öğretmen tableti varsa kilitlenmiş. Şimdi de bizden hepsini sıfırlamamız mı isteniyor?
Olay buysa biri onlara (ki okuyorlardır eminim) okuldaki bütün öğretmenlere tablet dağıtılırken BTR öğretmenine verilmeme sebebini sorabilir mi?
Şube müdürlerine törenle vermesini biliyorsanız (bizim yapmadığımız neyi yapacaklarsa) Bilişim Tek. öğretmenlerine de vermesini bilirsiniz herhalde. Tören istemem.
:alkis:

metalci' Alıntı:
tableti eski haline getirenlere hatalı güncelleme tekrar gelmiyor mu?

ayrıca merak ettiğim neden kullanıcı onayı almadan güncelleme yapar ki?
hadi yaptı diyelim, neden sormadan tableti kapatır ki?
belki o anda tableti kapatmamam gereken bir durum var !
Tableti tekrar eski haline getirdim. Hatalı güncelleme gelmedi. Şu anda kullanıyorum rahatlıkla.

dehencan' Alıntı:
sumunu' Alıntı:
:alkis:

:+1: :alkis: Tüm BTR ler aynı şeyden şikayetçiyiz demek ki

ucamus' Alıntı:
Baharakn' Alıntı:
ucamus' Alıntı:

Hocam videonun bir bölümünde programı kurduktan sonra Options kısmından Checkswver tiki kaldırın gibi bi işlem yapılıyor siz bunu yaptınız mı?
hocam video dan değil de slayttan yaptım ben

Slaytta böyle bir ayardan bahsetmediğine göre yapmadınız o zaman :D
Deneyeceğiz artık teşekkür ederim

isonet' Alıntı:
Şimdi yaptım oldu hocalar :) yalnız downloada hemen basmayın download only yazan yer var orayı firmware upgrade olarak tıklayıp değiştirin sonra downloada basın

1-slaytta böyle değil hocam , hangisi doğru yada hangisi seçeceğiz ? yapan arkadaşlar neyi seçtiler acaba ?

2-komple şarjı bitti bu işlem için biraz şarj gerekli mi yoksa tamamen boşken mi yaptınız ?

albatros44' Alıntı:
isonet' Alıntı:
Şimdi yaptım oldu hocalar :) yalnız downloada hemen basmayın download only yazan yer var orayı firmware upgrade olarak tıklayıp değiştirin sonra downloada basın

1-slaytta böyle değil hocam , hangisi doğru yada hangisi seçeceğiz ? yapan arkadaşlar neyi seçtiler acaba ?

2-komple şarjı bitti bu işlem için biraz şarj gerekli mi yoksa tamamen boşken mi yaptınız ?

şarj biterek kapanırsa tableti hiç açmadan 15 20dk şarj edin sonra rom atın. download only olmalı ! ben hep öyle yapıyorum.

hangi yöntemi kullanarak yaptınız.

sunuyu takip ederek mi
videoyu takip ederek mi

yapacağız. ancak olmazsa diye de çekiniyoruz. yapan arkadaş bilgi verirse seviniriz

Geri