Etab 5 güncelleme

Kodla Büyü
sunuyu takip ederek yaptım. sorunsuz yüklendi.
win10x64 sistemde kurdum driver mriver olayı bile olmadı direkt yükledi. şaştım doğrusu :scared:

Benim kendi tabletim e tab4... güncelleme almadı herhal çünkü bir sorun yok... okulda etab5 dağıttığımız hocalar var...aynı sorunla yanıma geldiler...direk servise gönderdim bi tanesini..diğerlerini de öyle yapacağım...
millet bozup biz yapacak halimiz yok..çocuk oyuncağı değil ki bu?...oldu olacak telpa yetkili servisine alsınlar bizi....benim okulda 60 tane öğretmen 1000 tane öğrenci var...ve tek kişiyim...

yenersonmez' Alıntı:
1.ekteki sunuyu indirin. okurken 2.sıradaki dosyayı indirin.

2. http://cdn.generalmobile.com/Ar-Ge/etab ... retmen.exe

3. ogretmenikurun, çalıştırın

4. tableti kapatıp pc'ye bağlayın (kapanmıyorsa power+ses aç+ses kıs) o da olmadı bekleyin şarjı bitsin.

5. tablete bağlayıp ogretmen programında download'a basın. bekleyin yüklesin.

6. şarja takın, açın tableti

7. aktivasyon siteyecek. önce wifi şifresi girin,

8. power'a basılı tutun kapat çıkınca ekrana ona da basılı tutun, güvenli kipte kapatıp açayım mı desin. tamam seçin

9. açılınca bekleyin, aktive olacak

10. kapatıp açın.

11. olmadıysa tekrar deneyin bir yeri atlıyorsunuzdur; olduysa emeği geçen herkese bir teşekkür edin :)

Sorunsuz yükledim.
Linkler ve bilgilendirme için teşekkürler...

cubido' Alıntı:
yaptım ama eba market durduruldu diyip duruyor.

Bende de aynı mesaj kutusu çıktı. Cihazı yeniden başlatıp EBA Market programını çalıştırıp güncellemenin bitmesini bekleyin.

Ve bir MEB klasiği daha...

Hobi amaçlı yazdığım programları bile
Sanal makinelerde test edip kullanıma sunuyorum.

Ulusal çapta bir proje ile uğraşanlardaki amatörlüğe bak...
Yokmuydu elinizde üç beş deneme amaçlı öğretmen tableti...
Test edipte kullanıma sunmak için..

Ekli dosyalar

• root_tablet.jpg
    root_tablet.jpg
    156.4 KB · Görüntüleme: 753
Hadi herseyi gectim sen bu tabletleri insanlara sunuyorsun 32 GB hafiza sunuyorsun insanlar biseyler 8ndiriyor yukluyor kaydediyor .be arkadasim bi kucuk bi soru koysana oraya guncelleme mevcut indirip kurmak istermisiniz diye bu kadar da agalik pasalik olmazki canim.milletin belkide evragi dokumani vb seyleri vardi

download kısmında bekliyoruz. 5 dakika oldu. sarı şerit gözükmedi. olmadı mı acaba

belli bir süre bekleyecek miyiz. bunu yapanlar bilgi verebilir mi acaba.

alttaki ekranda herşey sıfır gösteriyor. önce bilgisayara daha sonra tablete mi aktarıyor. sarı şerit yok durum çubuğunda herşey sıfır gösteriyor

yok mu yardımcı olacak arkadaş. kurulumda sarı hala çıkmadı. sunudaki gibi yapıyorum. bir yerde eksiklik mi var acaba

yapmadığınız işi neden yaptık oldu diyorsunuz. yarım saattir bekliyoruz. kurulum hala yok.

ademola' Alıntı:
albatros44' Alıntı:
isonet' Alıntı:
Şimdi yaptım oldu hocalar :) yalnız downloada hemen basmayın download only yazan yer var orayı firmware upgrade olarak tıklayıp değiştirin sonra downloada basın

1-slaytta böyle değil hocam , hangisi doğru yada hangisi seçeceğiz ? yapan arkadaşlar neyi seçtiler acaba ?

2-komple şarjı bitti bu işlem için biraz şarj gerekli mi yoksa tamamen boşken mi yaptınız ?

şarj biterek kapanırsa tableti hiç açmadan 15 20dk şarj edin sonra rom atın. download only olmalı ! ben hep öyle yapıyorum.

teşekkeür ederim ademola hocam, :)

klmno' Alıntı:
yapmadığınız işi neden yaptık oldu diyorsunuz. yarım saattir bekliyoruz. kurulum hala yok.
sizden başka herkes yapmış. insanlara yalancı mı diyorsunuz? belki cihazınız tamamen yanmış ?
tableti kapalı olarak bilgisayara bağlayın ve aygıt yöneticisine bakın eksik driver var belki

mrb arkadaşlar. ben dünden beri defalarca denememe rağmen programı indiremiyorum. %21 gelince durduruldu diyor.

Hocalarim root atarkende ben soyle yapiyorum download hemen baslamazsa once download a basin s9nra tableti pc ye baglayin bicok kez baslamamasinin sebebi once baglamamdir

g.cetin.66' Alıntı:
Hocalarim root atarkende ben soyle yapiyorum download hemen baslamazsa once download a basin s9nra tableti pc ye baglayin bicok kez baslamamasinin sebebi once baglamamdir
evet tableti takınca oldu.
ilk kez yapmama rağmen oldu arkadaşalar. sunuya göre yaptım. zaten programı kurdukdan sonra download demek yeterli. kendiliğinden oluyo.
tş ederim

Arkadaşlar bende de aynı sorun vardı rom attım bu sefer daha önce çalıştırdığı oyunlara "cihazınız bu sürümle uyumlu değil" hatası veriyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı?

aynı işlemleri yapmama rağmen bir türlü download kısmı ilerlemiyor. tableti takıyorum sarj ışığı yanıp sönemye başlıyor sarj durumuna geçiyor. açma kapamaya basıyorum birşey değişmiyor sıyırttı beni

Tuna54^' Alıntı:
aynı işlemleri yapmama rağmen bir türlü download kısmı ilerlemiyor. tableti takıyorum sarj ışığı yanıp sönemye başlıyor sarj durumuna geçiyor. açma kapamaya basıyorum birşey değişmiyor sıyırttı beni
Hocam öğretmen. Exeyi kaldırın virüs programını kapatıp tekrar yükleyin bende de aynısı oldu virüs programı kurulumda bazı dosyaları silmiş, buşekilde çözdüm

hocam onuda denedim virüs programını kapattım tekrar download ettim. Olmuyor.
Aygıt yöneticisinde teredo tunneling pseudo-interface diye bir aygıtta ünlem var

Tuna54^' Alıntı:
hocam onuda denedim virüs programını kapattım tekrar download ettim. Olmuyor.
Aygıt yöneticisinde teredo tunneling pseudo-interface diye bir aygıtta ünlem var
hocam tablet kapalı iken bilgisayara bağladığınızda aygıt yöneticisinde " mtk preloader " gibi bir aygıt çıkar orataya. onda ünlem yoksa sorun yok

Geri