Ev interneti tavsiyesi

Kodla Büyü
Turk. Net fiyat olarak 35mbps 75 lira. Çevremde Türk. Net ile ilgili çok olumsuz yorum aldığım için kararsızım

Turknet tavsiye eder misiniz arkadaşlar?

3 Yıldır Turknet abonesiyim sorunsuz bağlanıyorum tavsiye ederim, telekomun ulaştığı her yerde Turknet de mevcut çünkü Turknet Telekom alt yapısını kullanmaktadır .

Turknete abone olmak ve ücretsiz 1 ay internet kazanmak için aşağıdaki linke tıklamanız yada kodu müşteri hizmetlerine vermeniz yeterlidir.

Eğer mevcut internet aboneliğiniz var ise internetinizi turknete taşıtabilirsiniz bunun için müşteri hizmetlerini aramanız ve internetinizi turknete taşıtmak istediğinizi söyleyin ve aşağıdaki davet kodunu verin gerekli işlemleriniz yapılır 1 hafta içinde taşıma işlemi gerçekleşir bu sürede de internetiniz kesilmez

Aşağıdaki linke tıklayıp gerekli yerleri doldurduğunuzda kod aktifleşir abonelik başvurunuz gerçekleşir.

https://turk.net/p/LDY43CT64OSC/

Turknet müşteri hizmetlerini arayarak abone olacak olanlar da davet kodu olduğunu ve bunun kullanılmasını istediğinizi söyleyip LDY43CT64OSC kodunu söylerlerse davet kodu ile abone olmuş olurlar

Turknet Hızlı İletişim Hattı : 0850 288 80 80

Sabit hat olmadan ev interneti veriyor mu turknet ya da sabit hat olmadan ev interneti için önerebileceğiniz firma var mı?

Türkneti arkadaşa önerdim, 40 gün boyunca işlemler bitmedi, en son iptal ettirdi telekoma geçti 2 günde evine bağladılar. Önerdiğim için mahçup olduğumla kaldım. Kullanıyorum, şikayetçi değilim, problem yaşamadım, ama önerdiğim arkadaşta yaşattıkları aksaklık sebebiyle bir daha öneremem kimseye..

Türkneti arkadaşa önerdim, 40 gün boyunca işlemler bitmedi, en son iptal ettirdi telekoma geçti 2 günde evine bağladılar. Önerdiğim için mahçup olduğumla kaldım. Kullanıyorum, şikayetçi değilim, problem yaşamadım, ama önerdiğim arkadaşta yaşattıkları aksaklık sebebiyle bir daha öneremem kimseye..
Çok kötü olmuş hocam ama siz de bilemezdiniz bunun olacağını, bu internet galiba şans işi gerçekten de. Sabit hat zorunlu mu hocam ev interneti için?

Çok kötü olmuş hocam ama siz de bilemezdiniz bunun olacağını, bu internet galiba şans işi gerçekten de. Sabit hat zorunlu mu hocam ev interneti için?

5 yılı aşkın süredir TT kullanıyorum. Sabit hatsız. Yalın İnternet olarak. Hiç sorun yaşamadım. Yaşanmayacağı anlamına da gelmesin.

çok iss kullandım fiyatlarının ve hızın tartışılır olmasına ragmen altyapılı sistem olarak ttnet eniyisi. eger yüksek ücret ödeyebilirim dersen türkcell süperbox öneririm ama onunlada pinglerde gecikme var

5 yılı aşkın süredir TT kullanıyorum. Sabit hatsız. Yalın İnternet olarak. Hiç sorun yaşamadım. Yaşanmayacağı anlamına da gelmesin.
Bende yalın olarak kullanmak istiyorum, hocam hangi tarifeyi kullanıyorsunuz, adı nedir? Aylık ne kadar ücret ödüyorsunuz?

Bende yalın olarak kullanmak istiyorum, hocam hangi tarifeyi kullanıyorsunuz, adı nedir? Aylık ne kadar ücret ödüyorsunuz?

75 TL ödüyorum. Tarifeyi hatırlamıyorum. Eski müşteri olduğum için de olabilir. Binada Fiber optik altyapı yok. 24 Mbps hızında olan bir paket sanırım.

75 TL ödüyorum. Tarifeyi hatırlamıyorum. Eski müşteri olduğum için de olabilir. Binada Fiber optik altyapı yok. 24 Mbps hızında olan bir paket sanırım.
Hocam peki nasıl hızı, memnun musunuz? Ben günlük olarak youtube video çok izlerim, ayrıca internette çoklu sekmelerde çalışırım genelde. Kontrol ettirdim 82Mbps kadar destekliyor dediler, tabii o kadar yüksek hızların ücretini ödeyemem ama 24Mbps yeter mi acaba bana, tabiki kotasız olmasını istiyorum.

Hocam peki nasıl hızı, memnun musunuz? Ben günlük olarak youtube video çok izlerim, ayrıca internette çoklu sekmelerde çalışırım genelde. Kontrol ettirdim 82Mbps kadar destekliyor dediler, tabii o kadar yüksek hızların ücretini ödeyemem ama 24Mbps yeter mi acaba bana, tabiki kotasız olmasını istiyorum.

Biz memnunuz, evde 3 kişi kullanıyoruz sürekli.
Bildiğim kadarıyla tüm ev internetleri artık kotasız.

Geri