Faz1 Win7 Güncel İmage 2018

Kodla Büyü
Hasari hocam bana win7 nin açılışta pardusu sorduğu pardus lu güncel imajı gerekli. aslında bu faz 1 için genel bir ihtiyaç sanırım.
Yardımcı olabilir misiniz?
Hocam şuan ki sistemde pardus yok. Kullanmadığımızdan eklememiştim. Ben size şifreyi atayım birine kurup deneyin. Win7 güncel sürüm ve sorunsuzdur.

Hocam elinize sağlık bugün 7 adet Tahtaya kurdum sorunsuz çalıştı teşekkür ederim
şöyle bir sorum olacaktı windows otomatik etkinleşti bir sıkıntı çıkmadı kafamı kurcalayan nokta otomatik lisans doğru mu
yoksa sizin söylediğiniz bat dosyası ve product key ayarı ile yapsam daha mı doğru olacak ?

Hocam elinize sağlık bugün 7 adet Tahtaya kurdum sorunsuz çalıştı teşekkür ederim
şöyle bir sorum olacaktı windows otomatik etkinleşti bir sıkıntı çıkmadı kafamı kurcalayan nokta otomatik lisans doğru mu
yoksa sizin söylediğiniz bat dosyası ve product key ayarı ile yapsam daha mı doğru olacak ?
Hocam aktivasyon işlemi bildiğin vestel anahtarı, dolayısıyla hiçbir işlem yapmana gerek yok.

Son düzenleme:
Hocam administrator hesabının şifresini bende rica edebilir miyim? Bu güzel çalışma için ayrıca teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

hocam sistemi rardan çıkarırken sonlara doğru hep hata alıyorum. indirirken dopru ve tam olarak indi. nedendir acep...

Hocam ben yüklemeye çalıştım bu şekil hata verdi. Neden kaynaklanmış olabilir acaba?

Ekli dosyalar

• 381D85C1-0C89-476A-894D-78BAD2C30474.jpeg
    381D85C1-0C89-476A-894D-78BAD2C30474.jpeg
    163.2 KB · Görüntüleme: 47
hocam sistemi rardan çıkarırken sonlara doğru hep hata alıyorum. indirirken dopru ve tam olarak indi. nedendir acep...
Hocam indirirken internet download manager gibi bir program kullanın sizde eksik iniyordur. Kullandığınız rar sürümünden de kaynaklanıyor olabilir yeni sürümü kurup birde deneyin.

Hocam flasha boot ederken farklı araç kullanmış olabilirsiniz.
Universal USB installer kullanmalısınız.
hocam universal usb installer programını kullandım ama boot ederken yanlış seçim yapmışım. boot sırasında okulda videodan takip edememiştim. sorun orası sanırım. teşekkürler.

hocam bana da şifreyi yollayabilir misiniz? ben de kendi okulunda tatile girmeden tüm tahtaları formatlamayı düşünüyorum. Ayrıca hangi atak sürümünü önerirsiniz? sitede 2.0 sürümü de var 1.09 da hangisi daha stabil?

hocam bana da şifreyi yollayabilir misiniz? ben de kendi okulunda tatile girmeden tüm tahtaları formatlamayı düşünüyorum. Ayrıca hangi atak sürümünü önerirsiniz? sitede 2.0 sürümü de var 1.09 da hangisi daha stabil?
Şifreyi gönderdim hocam.
Şuan atakın stabil sürümü 1.09 atak 2.0 henüz beta dolayısıyla önerim 1.09 sürümüdür.

Hocam sisteminizi kurup üzerine derslerde kullanılan ing ve alm içerikleri yükleyip tekrar image aldım tahtalara kuruyorum ama yüklediğim programlar 20 gb civarı olduğu için haliyle uzun sürüyor image ama sıkıntı yok, sadece deep freze i göremedim kurmadınız mı bende mi sorun var, 7 sürümünü yüklesem sorun olmaz inşallah

Geri