Hangi kitabı okuyorsunuz?

Kodla Büyü
Aklından bir sayı tut (John Verdon)
En son yürekler ölür (Canan Tan)
İncir Kuşları (Sinan Akyüz)

Yeni bitirdim bu kitapları. Üçünü de şiddetle tavsiye ederim

yavuz - okay tiryakioğlu
yesribde bahar- yeni başladım.

Ramazanda da Efendimiz 1-2 Reşit Haylamaz, okumayana öneririm.

Gözlerini Sımsıkı Kapat
John Verdon
Çeviren : Ender Nail
KORİDOR YAYINCILIK

İslamcı Gençliğin El Kitabı - Kadir Mısıroğlu

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=74533

İslamcı Gençler, ibrahimi bir mazhariyetle, asri nemrutların dehşetengiz manevi ateşlerinde yanmayan muhamedi goncalardır !... Bu naçiz eser, onların mes'ud gülistanında dertli bir bülbül seranadından başka birşey değildir. Evet, dertli bir bülbül seranadı yahut emektar bir bahçivanın, çiçek tarhlarında bir mevsimi diğerine ulaştırmaya me'mur toprakaltı köklerinin bahardaki tuğyanı karşısında teemmül ve tehalükün, sabır ve teaddinin, şevk ve şekvanın hatt-ı munfasılındaki canhıraş sayhası...

Ayşe Kulin- Füreya
Türkiye'nin ilk seramik sanatçısı Füreya Koral'ın hayatını anlatıyor..Güzel bi kitap

Huzur sokağı-Elif Şule Yüksel.Dizi ile pek benzetemedim kitabı diziyi izlemiyorum şöyle birkaç bölüme parça parça baktım...

ugurlu.luyum' Alıntı:
Bir dakika önce bitirmiş biri olarak kesinlikle Kitap Hırsızı - Markus Zusak okuyun diyorum.

ben de bu kitabı okuyorum... ortalarda sayılırım... bitireyim yorum yaparım.şimdilik güzel gidiyor... :)

Kırık Heykel - Ali ÇİMEN

kirik_heykel_kapak.aspx

Dokunan Yanar-İmamın Ordusu------------| Ahmet ŞIK

Uyarı: Kitabın orijinali basılmamış, yasaklıdır. Internette pdf halini bulabilirsiniz. Piyasada satılan(kitapyurdu.com yada dr.com da satılan) sahtesidir. Cemaat eliyle Zaman gazetesi yazarı tarafından kaleme alınmış, isim benzerliği yaratılmış sahte baskıdır.

Geri