ilginç bir sarı zarf!!!!!

Kodla Büyü
Buzkırıcı' Alıntı:
Benim daima cebimde tasidigim cok hassas bir odada net ses kaydi yapan cihazim var sadece dugmesine basmam yeterli

kayıt cihazının modeli adı nedir? nereden aldınız, biz de edinelim. :idea:

furkanefe' Alıntı:
Yani arkadaşlar bu kadarsınız... Yine birbirinize mavi boncuk dağıtmışsınız... Biriniz de dememişsiniz ki hocam... Okulunu web sitesini yapmayacaksan, labının düzen ve temizliğini takip etmeyeceksen sen neyin öğretmenisin. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni branşından çık o zaman... Bu branşı sizler ve sizin gibi davrananlar bu hale getiriyor.. Benim görevim değil.. Sen yapma, ben yapma kim yapacak.... Ölürmüsün bunları yapsan.... Çoğu insan branşı olmadığı halde gönüllü yapıyorda sen niye yapmıyorsun.... Ne öğretmenler var...Nice senin gibi öğretmenler var... Sonrada normunuz düşüyor, atamanız olmuyor... Adam şöyle diyor... Bilişim öğretmeni ama dünyadan haberi yok.... Hiçbirşey bilmiyor... Niteliksiz... Beceriksiz diyor... Kendi dalınızı kendiniz kesiyorsunuz... Bir öğretmen bu kadar aciz olabilir mi... Sana 40 tane sınıfı süpür dememiş... Labına,ders işlediğin yere sahip çık, temizliğine düzenine takip et.... Demiş.....
Ne zaman adam oluruz.... Herşey yönetmelikte yazıldığı gibi hareket etmekten kurtulursak...
Unutmayın sizler özel sektörde olsanız yarım saat iş vermezler...Saygılar... Selamlar...

Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. TÜRK gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.gazi mustafa kemal atatürk

sen iyice rahatsızlanmışsın yazık... sana bir şeyler derdim ama çoğu nefesimi boşa yormak olur... ancak ve ancak oğlum bak git diyorum....

hızlıtürk' Alıntı:
furkanefe' Alıntı:
Yani arkadaşlar bu kadarsınız... Yine birbirinize mavi boncuk dağıtmışsınız... Biriniz de dememişsiniz ki hocam... Okulunu web sitesini yapmayacaksan, labının düzen ve temizliğini takip etmeyeceksen sen neyin öğretmenisin. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni branşından çık o zaman... Bu branşı sizler ve sizin gibi davrananlar bu hale getiriyor.. Benim görevim değil.. Sen yapma, ben yapma kim yapacak.... Ölürmüsün bunları yapsan.... Çoğu insan branşı olmadığı halde gönüllü yapıyorda sen niye yapmıyorsun.... Ne öğretmenler var...Nice senin gibi öğretmenler var... Sonrada normunuz düşüyor, atamanız olmuyor... Adam şöyle diyor... Bilişim öğretmeni ama dünyadan haberi yok.... Hiçbirşey bilmiyor... Niteliksiz... Beceriksiz diyor... Kendi dalınızı kendiniz kesiyorsunuz... Bir öğretmen bu kadar aciz olabilir mi... Sana 40 tane sınıfı süpür dememiş... Labına,ders işlediğin yere sahip çık, temizliğine düzenine takip et.... Demiş.....
Ne zaman adam oluruz.... Herşey yönetmelikte yazıldığı gibi hareket etmekten kurtulursak...
Unutmayın sizler özel sektörde olsanız yarım saat iş vermezler...Saygılar... Selamlar...

Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. TÜRK gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.gazi mustafa kemal atatürk

oldu olacak ayağımıza pranga kollara da kelepçe takıp hepten köle olalım... asıl senin gibiler yüzünden bu halde bu branş, hiç bir şeye sesini çıkarma önüne ne verdiler yap... özel sektör şöyleymiş özel sektör böyleymiş, sen öğretmensin arkadaşım normal bi memur değilsin, şerefinle onurunla var olacaksın, hakkını arayacaksın, ben formatör değilim ne web sitesiyle ne de başka bir şeyle uğraşmıyorum, girip dersimi anlatıyorum, öğrencilerimle ilgileniyorum...

furkanefe' Alıntı:

yorumunuzun içindeki her cümlede problem var, yazacak o kadar çok şey var ki.. bir şey demiyorum, çünkü burada sizin düşüncelerinize kanacak insan yoktur diye düşünüyorum.. sadece adam olmaktan bahsettiğiniz için şunu ifade edeyim.. idarecilerin saçma talepleri karşısında boyun eğmek "adam olmaksa" her zaman dik dururuz, adam olmayız biz..

yav arkadaşlar yapmayın etmeyin nolur...
bir öğretmen sınıfına gider, dersine girer, görevini yapar.
sınıfı temizletmek, temizliğini takip etmek öğretmenin görevi midir?
hizmetli her gün temizliğini yapar, bunu nöbetçi öğretmen takip eder. hizmetli işini yapmıyorsa müdür yardımcısı yaptırır.
sınıfta bilgisayar var ve çalışmıyorsa müdür götürüp tamir ettirir.
arkadaş formatör olsa haklısınız görevleri belli. yaz tatilinde ve ara tatilde Lab temizliği ve bilgisayarların bakımını yapar.
ama böyle bir durum söz konusu olmadığı için bilgisayarların tamirini yapmak ve site düzenlemek bilgisayar öğretmeninin görevi değildir.
öğretmenin görevleri bellidir.
Saygılar...

acer50' Alıntı:
sizin gibiler yüzünden böyle sorunlar yaşıyoruz, görevimiz olmayan iş ve sorumlulukları yapmak mecburiyetinde kalıyoruz. sınıf süpürmeyle nitelik, beceri oluyorsa ne iyi. herkes kendi görevini yapacak, azını da çoğunu da yapmasın, boş geçen derslere de hizmetliyi sokalım, ferdakarlık yapsın girsin, olur mu, herkes kendi işini, hizmetli temizliğini, bilgisayar öğretmeni dersini verecek, formatörün sorumlulukları ayrı.

NOT: bilgisayar öğretmeni olduğunuz konusunda şüphelerim vardı, okul sitenizden sanırım muhasebe finansman alanı öğretmeni olduğunuzu anladım, görüşleriniz için tekrar tebrik ederim. :?
hocam başka bir başlıkta ben bu arkadaşın BT öğretmeni olamayacağını, zira BT öğretmenliğinin yüksek akıl ve zeka gerektirdiğini söylemiştim zaten.

furkanefe' Alıntı:

yav arkadaşım sen neyin peşindesin...
adam formatör değil. yazın okulda değildi. 2 ay boyunca lab'da ne oldu ne bitti nerden bilsin. daha okulun ilk gününden bunları yapmamışsın. etmemişsin demek ne kadar doğru.
adam pis sınıfta oturacak, ders yapacak değil. her halde temizliğini yaptıracak, çalışmayan bilgisayarlara bakacak ama site yapmak ne demek. ZORUNDA mı???

lemmings' Alıntı:
melih hocam teşekkür ederim.. (cevap veren herkese de ayrı ayrı teşekkür ederim)

okula dilekçe vermeden ilçeye gitmeyi düşünüyorum.. bunda bir sakınca varmıdır peki?
bir de yazının sonunda, bu belirtilen görevleri en kısa sürede teslim etmeniz filan diyor.. ben bunları yapmayacağım tabi ki.. burda da bi hata yapmışlar gibime geliyor.. ceza yazısında bile en kısa sürede teslim edin yazıyor.
istersen git bi sendikanla konuş önce

serdengecti' Alıntı:
:) bu koltukları verdikleri kişilere özel bir hap felan mı ikram ediyorlar anlamış değilim. o koltuğa oturan başka bir boyuta geçmeye başladı :)
hocam malumunuzdur biraz yukarı kalkıyor o koltuğa oturunca...

Arkadaşın okul içersindeki durumunu bilmeden yorum yapmak yanlış bence..
Benimde elimi hiçbişeye sürmediğim okulda vardı... Gece saat 2-3 e kadar çalıştığım okulda...

savunmanızı paylaşın üzerinde fikir verelim. olmazsa olmazlar..
1- bahsi geçen görevler asli görevim olan eğitim öğretim görevimi aksatacak niteliktedir. 29 saat ders yükümün bulunduğu bir durumda belirtilen işlerin mesai saatleri süresince sağlıklı olarak yerine getirilmesi mümkün değildir.
2- göreviniz dışı olanlar için " tarafımdan yapılması istenmiş olan görevler için görevin niteliğini ve özelliklerini açıklayan, tarafıma ücretlendirmenin nasıl yapılacağını vb belirten yazılı olarak görevlendirilme yapılmamış ya da tarafıma tebliğ edilmemiştir.
3- Bakanlığımız belirtilen konulardaki görevlerin yerine getirilmesi için formatör öğretmen görevlendirmesi yapmakta bununla ilgili olarak da valiliklerin sorumluluğuna bağlı olarak görevlendirmeler yapılmakta, görevlendirilen öğretmenler haftada 18 saatlik ders ücreti almaktadır..
3- ders ortamlarının eğitim öğretime hazır hale getirilmesi okul yönetimini sorumluluğundadır.... şeklinde ibareler içerebilir.

Anayasanın:
I. Kişinin dokunulmazlığı, maddî ve manevî varlığı bölümünde Madde 17: Kimseye işkence ve eziyet yapılamaz; kimse insan haysiyetiyle bağdaşmayan bir cezaya veya muameleye
tâbi tutulamaz.
657 nin: BİRLEŞEMİYECEK GÖREVLER:
Madde 90 -Devlet memurlarına, vekalet görevi, ikinci görev veya ders görevlerinden ancak birisi verilebilir. Öğretmenlerin idari görevi bu hükmün dışındadır. Bir memurun üstünde birden çok ücretli vekalet görevi veya ikinci görev bulunamaz.
İlköğretim Kurumları Yönetmeliği: Ek Görev Verilmesi
Madde 68 — Öğretmenler, eğitim- öğretim ve yönetim görevlerinden başka bir görev alamazlar, ancak kendi okulundan başka bir okulda mülkî amirin onayıyla ek ders görev alabilirler.

furkanefe sen bi zahmet bu forumdan uzaklaş.. okulunda ne kadar sınıf varsa git onları temizle o zaman..
benim okulda neler yapıp yapmadığımı bilmeden konuşman zaten kaliteni gösterir şekilde..
bana 6 madde yazılmış o zarfta.. 6sı da benm görevim değil ve buna rağmen ben zaten 1 tanesi hariç hepsini yapmışım.. ama gel sor şimdi.. o 5 tanesini de yaptığıma pişmanım.. ilçe milli eğitime gidiyorum birazdan..
gelişmeleri size iletirim..
- sendikam yok bu arada-

İsmi lazım değil saman kafalının biri bunları yapıversek ne olur demiş...İste bu ülkede herkes birşeyleri yapıverdiği için sonra da yapmaktan vazgeçiverdiği için bir türlü sistem oturmuyor.
Ama siz her türlü samanı buluyosunuz olmadı devlet desteği alıyorsunuz.

furkanefe' Alıntı:

Bilişim Tenolojileri öğretmeni olmadığınız belli siz muhasebe öğretmeni okulun tüm gelir gider işlerini yapıyormusunuz? Başkaları için bol keseden atıp durmayın, kimse hakkında emrivaki konuşmayın haddinizi bilin...

furkanefe' Alıntı:

Bu satırlarınızın her birine verecek cevabım var fakat önce sözlerinize bakıyorum söz mü diye sonra da söyleyene bakıyorum Bilgisayar Öğretmeni mi diye..!

furkanefe' Alıntı:

:-1:

arkadaşlar ilçeye gittim.. şube müdürüne bana verilen zarfı verdim.
hocam ben bunu hak ettiğimi düşünmüyorum. zaten bunlar benim görevlerim değil dedim..

6 maddeden 4ünü çizdi.. bunlar seni bağlamaz dedi.. 2sine bağlar dedi..
hocam ben formatör değilim, bu 2si de benm görevim değil dedim. 29 saat derse giriyorum dedim.
müdürüne söyle sana verdiği bu kağıtla yanıma gelsin dedi :S:S

ne olucak sizce? durum nedir?

lemmings' Alıntı:
arkadaşlar ilçeye gittim.. şube müdürüne bana verilen zarfı verdim.
hocam ben bunu hak ettiğimi düşünmüyorum. zaten bunlar benim görevlerim değil dedim..

6 maddeden 4ünü çizdi.. bunlar seni bağlamaz dedi.. 2sine bağlar dedi..
hocam ben formatör değilim, bu 2si de benm görevim değil dedim. 29 saat derse giriyorum dedim.
müdürüne söyle sana verdiği bu kağıtla yanıma gelsin dedi :S:S

ne olucak sizce? durum nedir?

zarfın rengini müdüre soracak :D

lemmings' Alıntı:
olurmu hocam sorumlusunuz? ben ÖĞRETMENİM.. dersime girdim çıktım.. asli görevim buydu ve yaptım.. bu bana verilen görevleri ne zaman yapacağım?? mat öğrtmeni türkçe öğretmeni.. bütün herkes evine gidecek ben kalıp site mi yapacağım? ben FORMATÖR değilim!!! sorumlu olduğum konusunda size katılmıyorum...
Mat öğretmenine gel şu sayıları topla deniyor mu?
öğretmenin görevi dersini anlatmasıdır.. nöbetini tutmasıdır.. vs.. vs...
ben asli görevlerimi yaptım.!!!! geri kalanında sorumlu olduğuma katılmıyorum..

Adamın dibisin ya. Ben de aynı tavrı koyuyorum, şaşırıp kalıyorlar. Öğretmen tam da sizin dediğiniz işleri yapar başka da bir şey yapamaz, yaptırılamaz. Yaparsa zaten öğretmenlik görevlerini yapamaz. O zaman ona kağıt üzerinde öğretmen görünüşte amele - formatör de diyebilirsiniz :) - denir.

mfacil' Alıntı:
lemmings' Alıntı:
arkadaşlar herkese iyi akşamlar.
daha eğitim öğretim yılının ilk gününde müdür yanına çağırdı beni, gittim..
sarı zarfta uyarı cezası..
içerik şöyle ;

-içerikten önce şunu belirteyim formatör değilim.. bildiğiniz bilişim teknolojileri öğretmeniyim ve 29 saat derse giriyorum--

verilen görevleri yapıp teslim etmediğiniz tespit edildi..
1 okul web sitesi yapılması
2 labtaki bilgisayarların tamir edilmesi
3 idari odalardaki bilgisayarların kontrol edilmesi, bi sorun varsa giderilmesi.. rapor halinde idareye teslimi
4 labın temizliğinin yaptırılması
5 kullanılmayan araç gereç varsa depoya kaldırılması
6 labın düzeni
böyle bir kağıt...

bunlardan hiçbir tanesi bilgisayar öğretmeninin görevleri arasında değil bildiğim kadarıyla.. çünkü ben formatör değilim..

bu durum karşısında müdürle hafiften tartıştım tabi..
ne yapmam gerekir sizce? bana bir akıl verirseniz sevinirim.. ve sizce haklı mıyım ??

HOCAM malesef onlardan sızlerde sorumlusunuz yanı formator olmamanız sızı web sayfası yapmaktan kurtarmaz lab temızlıgını de malesef sızın yaptırmanız yada yapılmasını soylemenız lazım odanın duzenı sızın sorumlulugunuzda yanı masa ustunde rem hdd kagıt gıbı seyler varsa cırkın gozukuyorsa oraya baska bır amır geldıgınde o muduru degıl sızı sorumlu tutyor bende aynısıyla karsılastım kaymakam eşi okuluma gelmıs lab kırlıymıs sandalyeler dagınıkmıs (ben okulda degıldım) esıne soyler kaymakamda benı uyarmalarını soyler ılceye bende hocam okulun hızmetlısı var ona yaptırsınlar demıstım sonuc olarak yaz kursum onaylanmamıstı basladıgım kursu ıptal ettı

mudurunuzle aranızda sorun varsa herseyı yapabılır hocam bız suan ayak elamanı olduk ınanın hızmetlı bızden daha ıyı durumda

Kanunda belirtilen öğretmenlik görevleri dışında hiçbir görevden sorumlu değiliz. Hiçbir şey de yapamazlar sessiz kalmazsak. Sessiz kalır kabulenirsek yarın gel bizim evi de temizle derler.

vay be ne günlere kaldık. SAvunmanı yaz 1 haftayı geçirmeden,
temizlik için boş bir saatinde hizmetliyi al.
web sitesi bilgisayar öğretmenlerinin ya da formatörlerin görevi değil, ilgili müdür yardımcıları başkanlığında gönüllü öğretmenlerin görevleri. Komisyon kurulacak vs. Türkçe öğretmeni ve birkaç öğretmen dil bakımından inceleyecek, sen yayınlayacaksın. Herhalde komisyon başkanı sen değilsin. . Gönüllü öğretmen her kimlerse onlara ödül yönergesine göre puan verilir.
tamir için fiş kesen birisiyle anlaş, hocam bilgisayrların tamiri için şu kadar tutuyor de. Gerekirse formatı da dışarıda attır diyecem ama çoğunun yedekleme cd leri var.
3 başlık senin görevin değil.
sen de ona pembe zarfla ver ki isteklerini başına gelcekleri bilsin.

Hadi yürü be kim tutar seni :) Yine döktürmüşsün ama yine boş. Bu forumda niteliksiz adamı biraz zor bulursun birincisi bu. ikincisi gerçekten sen ne kullanıyorsan söyle bütün arkadaşlarda kullansın.ücüncüsü sen gerçekten problemi anlamamışsın. Bir de lütfen şu boş cemaati müslim Atatürkçülüğünü bırak. daha önce de sana demişti bu kafa ile Atatütürk zihniyeti farklı kategoriler...
Branşın Bilişim değil,burada atıp tutuyon maaşallah.
Bizler görevimizi bilip fazlasıyla yapıyoruz,buradaki sorun cehaletin pençesinden kurtulamayanların bunu görmemeleri.
daha yazacak çok şey var ama boşver.

saygılar

furkanefe' Alıntı:

müdürünüz söylediğiniz tespitleri yapmışsa size resmi yazıda niçin yapmadığınızı sormalıdır sizde buna bir hafta içerisinde cevap vermek durumundasınız yoksa savunma hakkınızı kullanmış duruma düşersiniz. ha sadece tespit edilmiştir diyorsa bu müdürünüzün hiçbir şey bilmediğini gösterir siz yinede savunma içerikli bir yazı yazın. Bu işler benim görevimmi değilmi diyorsanız ve çalıştığınız yer meslek lisesi ise müdürler mesleki eğitim yönetmeliğinin 252. maddesine göre(tabi biliyorsa müdürün verdiği diğer görevler muğlak cümlesi) hareket ederler ve her işten bilgisayar öğretmeni anlayacakmış ve her işi bilgisayar öğrt. yapacakmış gibi bir tutum içerisine girerler. sonuç olarak:
1- size bu görevler yazılı olarak verilmemişse hiç sallamayın( ancak savunma muhakkak yazın)
2- yazılı olarak verilmişse yaptığınız kadarını yazın(aksini ıspat edemez)

mse' Alıntı:
web sitesi bilgisayar öğretmenlerinin ya da formatörlerin görevi değil, ilgili müdür yardımcıları başkanlığında gönüllü öğretmenlerin görevleri. Komisyon kurulacak vs. Türkçe öğretmeni ve birkaç öğretmen dil bakımından inceleyecek, sen yayınlayacaksın. Herhalde komisyon başkanı sen değilsin. . Gönüllü öğretmen her kimlerse onlara ödül yönergesine göre puan verilir.

Arkadaşlar lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım tabiki arkadaşın başına gelen olayı kesinlikle tasvip etmiyorum, hatta müdürüne karşı mobbing davası açmasını bile öneririm.

Ancak şu web sayfaları konusunda Genelge var sitede daha öncede paylaşılmıştı B.08.0.ETG.0.21.01.04.00-000.2/18675 sayılı genelgede:
.........
Ayrıca, Valiliklere gönderilen ilgi (a), (b) ve (c)'de kayıtlı yazılar ile de o kul müdürü veya müdür başyardımcısı,bilgisayar/formatör öğretmeni, edebiyat öğretmeni, yabancı dil öğretmeni (site yabancı dilde de hazırlanırsa o dil ya da dillerden birer öğretmen), varsa haberleşme kolu'ndan sorumlu öğretmenden oluşacak bir web yayın ekibinin kurulması gereği de bildirilmiştir.
.........
Bu bağlamda; kurum ve okul web sitelerinin oluşturulmasında ve işletiminde yukarda belirtilen açıklamalar ile Şubat 2005 tarihli ve 2569 sayılı Tebliğler Dergisinde yayımlanan “Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği ” hükümlerine uyulması lüzumlu görülmektedir. Aksi takdirde meydana gelebilecek olumsuzluklardan öncelikle okullarda okul müdürü ile okul web yayın ekibi, kurumlarda ise il/ilçe millî eğitim müdürü ile il/ilçe web yayın ekibi sorumlu olacaktır. Bu konuda, Bakanlığımızın genelgeleri, ilgi (a), (b) ve (c)'de kayıtlı yazıları ve hazırlanan web sayfası standardı göz önünde bulundurularak işlem yapılacaktır.
......

Ayrıca :
http://www.meb.gov.tr/webmaster/ buradaki linklerdeki
13822 (Okul Web Siteleri yazısı)
.............WEB sitesi hazırlayan okullarda; Okul Müdürü veya Müdür Baş Yardımcısı, Bilgisayar Öğretmeni veya Formatör Öğretmen, bir Edebiyat Öğretmeni, bir Yabancı Dil Öğretmeni ve varsa Haberleşme Kolu’ndan sorumlu öğretmen ile oluşacak bir WEB Yayın Ekibi kurulması gerektiği, bu ekibin görevi;..............
8846 (Okul Web Siteleri yazısı)../../ 2000 tarihli

yazıdada malesefki sadece formatör öğrt değil bilgisayar öğrt ifadesi de geçmektedir ve bu durum bizi bağlar. Ancak bu tabikide tek başına B.T. Öğretmenini değil Tüm WEB YAYIN EKİBİni sorumlu tutar

Haklarımızı ne kadar bilirsek ve sahip çıkarsak o kadar kendimizi ifade edebiliriz diye düşünüyorum.

Yalnız şu web sayfası ile ilgili gönüllü öğretmenlere ödül yönergesine göre puan verilir ile ilgili bir resmi yazı vs varsa paylaşılabilir mi?

furkanefe' Alıntı:

şimdi senin müdür sana önümde yerden bozuk para alma pozisyonunda bekle gerisine karşıma dese hiç düşünmeden dediğini yaparsın bu söylediklerine bakıldığında:p

Yeni yetme ve kendisini eyalet valisi zanneden meslektaşlarıma sesleniyorum... Kendinizi bu kadar tepelerde görmeyiniz.... Öyle takım elbise giyip elinde sigara ortalıkta gezen tiplere sesleniyorum.... Öyle 3 kuruşa 5 köfte yok... Tipik zihniyetin temsilcilerisiniz... Çalışmadan emek vermeden fedakarlıklar yapmadan bu işler gitmez.... Bu ülke, bu millet fedakar, basiretli, çalışkan kişiler sayesinde ayakta kalmıştır. Ulu önder gazi mustafa kemal ATATÜRK sizin gibi zihniyetlerine gençliğe hitabesinde çok iyi mesajlar vermiştir.... Ben bilgisayar öğretmeniyim diyeceksin.. kurumunun sitesini, ders anlattığın laba da sahip çıkmayacaksın... Müdür en iyisini yapmış, eğer o maddede yazanlara yapmadıysan.... Ve yorumlarıyla sana destek verenler tembellik, atalet yapı içinde, hiçbirşey üretmeyen sadece konuşan(yazan) heykellerden farklı değilsiniz... Ayrıca bu tipler bozuk para çok topladıkları için toplamaya devam edecekler..... Mesleğinizide, branşınızı da ayaklar altına alanlar sizler oldunuz... Toplumun dibine doğru sürükleniyoruz sayenizde..... Sizlere özel sektörde 3 kuruş da vermezler, kapınızın önünde süpürge de vermezler.... Kendinizi eyalet valisin zannetmeyin... Samimiyetle, büyük bir gayretle bu ülke için, bu vatan için, bu çocuklar için çalışacaksınız. Sen müdürüne değil, ülkene, okuluna, velilerine hizmet ediyorsun....Han sen öğretmendin....

Teachnologist' Alıntı:
verilen görevleri yapıp teslim etmediğiniz tespit edildi..
1 okul web sitesi yapılması
2 labtaki bilgisayarların tamir edilmesi
3 idari odalardaki bilgisayarların kontrol edilmesi, bi sorun varsa giderilmesi.. rapor halinde idareye teslimi
4 labın temizliğinin yaptırılması
5 kullanılmayan araç gereç varsa depoya kaldırılması
6 labın düzeni

Cevap:

1: Resim öğretmeninden okulun badanasını istiyor musunuz?
2: Sınıf öğretmeninden sıraların tamirini istiyor musunuz?
3: Edebiyat öğretmeninden resmi yazıların imla kurallarının denetimini istiyor musunuz?
4: Sınıf öğretmeninden sınıfını temizlemesini istiyormusunuz?
5: sıraları sınıf öğretmenindne depoya kaldrmaısnı istiyor musunuz?
6: Ne düzeni?
:+1:

Geri