Kasım seminerler okulda olacakmış

Kodla Büyü
Okullarda, yılların öğretmenleri: "Kendimi yeni atanmış, hiç bir şey bilmeyen; acemi öğretmen gibi hissediyorum. Her şey karman çorman oldu." diyorlar.
Hayırlısı bakalım...

bakan + bir sürü danışman nasıl olur da Nisan ı gözden kaçırıp öyle bir açıklama yapılır. Ayrıca ben bakan olsam Kasım'da yüzyüze kararı almazdım ayrı konu da aldıysam da değiştirmezdim. İlginç işler
hocam bu konuda bakanımızı mazur görürüm. bu kadar dallı budaklı bir bakanlıkta gözden kaçırabilir.
ama bir sürü danışman konusunda haklısın, onlar bakmalıydılar.
ama onları da mazur görebilirim, belki bakanımız "böyle bir paylaşım yapıyorum" "bir inceleyin bakalım" dememiş olabilirler.

Sonuç @Mehmet1501 hocamın dediği gibi herkes haklı olabilir.

hocam bu konuda bakanımızı mazur görürüm. bu kadar dallı budaklı bir bakanlıkta gözden kaçırabilir.
ama bir sürü danışman konusunda haklısın, onlar bakmalıydılar.
ama onları da mazur görebilirim, belki bakanımız "böyle bir paylaşım yapıyorum" "bir inceleyin bakalım" dememiş olabilirler.

Sonuç @Mehmet1501 hocamın dediği gibi herkes haklı olabilir.
mazur görmeye kalkarsak her konuya bişeyler bulunur sayın hocam. malesef sizin gibi düşünmüyorum. yönetim kademesindeki kişilerin çok daha dikkatli hareket etmesi gerekir. herkes işini hakkıyla yapmalı.

Seminer dönemi için resmi yazı çıkmış. ÖBA üzerinde izlenecekmiş. Umarım ilk çıkan yüz yüze planındaki gibi 11 adet konuşma olmaz.

Ekli dosyalar

• IMG_4935.jpeg
    IMG_4935.jpeg
    141.4 KB · Görüntüleme: 86
Seminer dönemi için resmi yazı çıkmış. ÖBA üzerinde izlenecekmiş. Umarım ilk çıkan yüz yüze planındaki gibi 11 adet konuşma olmaz.
Hocam birim amirlerinin konuşmalarından oluşan eğitim dediği için ilk başta gelen planlamadaki eğitimler olacaktır. 1 video izleme olmaz artık.

Geri