Keşke almasaydım dediğiniz ürünler var mı?

Kodla Büyü

Reyhanli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar.
Tüketim toplumu olduk iyice biliyorsunuz.
Hevesle alıp, keşke almasaydım dediğiniz ürünler var mı?

Ben başlayayım bazılarından:

-Lastik yatak aldım. Misafir gelir, kampa götürürüm...vs diyerek. Fakat kutusundan dahi açmadım.
-Ses sistemi almıştım. 1-2 kere film izledim. kutusunda duruyor halen.
-Püskürtmeli yazıcı. verdiğim paraya yanarım. kartuşlar iptal oldu.
-Vodafone 945 dokunmatik cep telefonu. Çin malları daha iyidir.

Samsung i900 Omnia Cep telefonu listede başı çekiyor. Dokunmatik teknolojinin tam geçiş noktasında, android piyasa dışıyken windows mobile telefona 900 TL para bayıldık. İki kere ekranı komple değişti garanti kapsamında, bir kere garanti bittikten sonra 70TL daha verilerek yine ekran paneli değişti. Şimdi ise iç mekanlarda telefon elimde olmasına rağmen çekmiyor. Bir yere koyunca hayatına devam ediyor. Lanetler okuyorum her gün :)

ha bir de siemens SX1 vardı benim hilkat garibesi simbian telefon.

evlenirken lazım olur diye saçma sapan bıçak seti almıştık, 110 tl ye, tek kelimeyle berbat, gidip adana dan maraştan alın, sakın set met işine girmeyin :-1:

Öğrenciyken özel dersten kazandığımız parayla
büyük bir hevesle
samsung kamera almıştık.
şimdi yüzüne bakmıyoruz.

İşten anlayanların işi zor. Bizim için malesef teknoloji konusu öyle.
Blueray sürücülü, e-sata lı, hdmi lı laptop almıştım ki şuan hala kullanıyorum,
e-sata yı hiç kullanmadım. bluray la hdmi 1 kere kullandım 2 yıldır. keşke bu kadar özellik için uğraşmasaydım.
Geçenlerde LG 42lm640s tv aldım. ondan memnunum ama yanında hdmi kablo, kablosuz klavye mouse set aldım, keşke bunları almasaydım. sanırım lazım olmayacak. tv zaten kablosuz pc ye bağlanıp medyaları oynatıyor. smart için de sadece mouse yetiyor kalvye olmasada olurmuş.
Ama işi bilince duramıyorsun lazım olur kullanırım bulunsun diye alıyorsun aldığınla kalıyorsun.

Sandisk 32 gb flash bellek teknosada turuncu indirimden almıştım. Alalı 2 ay olmamıştır. Yandı garantiye gönderdik. 20 gün sonra yenisini verdiler. İyi hoş ama oda dün yine bozuldu. Onuda göndereceğim işin yoksa uğraş dur. Kasası plastik dandik bişey kırmızı siyah. Aldığıma alacağıma pişmanım. 4 gb kingston var 5 yıldır taş gibi maşallah...

- El tipi masaj aleti,
- Tablet PC (Allahtan para verip almadım, hediye geldi),
- BIM'de satılan kablosuz logitech fare-klavye seti (sadece fareyi kullanabiliyorum, klavye berbat)

zilal' Alıntı:
hp 1410 yazıcı , bi işe yaradığı yok
İyi hatırlattın laptop yanında bide yazıcı almıştım toneri bitene kadar kullandım. sonra tekrar toner doldurma gereği bile duymadım kilerde öyle yatıp duruyor 1,5 yıldır.

receps' Alıntı:
İşten anlayanların işi zor. Bizim için malesef teknoloji konusu öyle.
Blueray sürücülü, e-sata lı, hdmi lı laptop almıştım ki şuan hala kullanıyorum,
e-sata yı hiç kullanmadım. bluray la hdmi 1 kere kullandım 2 yıldır. keşke bu kadar özellik için uğraşmasaydım.
Geçenlerde LG 42lm640s tv aldım. ondan memnunum ama yanında hdmi kablo, kablosuz klavye mouse set aldım, keşke bunları almasaydım. sanırım lazım olmayacak. tv zaten kablosuz pc ye bağlanıp medyaları oynatıyor. smart için de sadece mouse yetiyor kalvye olmasada olurmuş.
Ama işi bilince duramıyorsun lazım olur kullanırım bulunsun diye alıyorsun aldığınla kalıyorsun.
Bende yılbaşında bimeksten 42lm640s aldım. Klavye konusunda logitech k400 mü alsam diye kararsız kaldım.yazdıklarınızı okuduktan sonra karasızlığımkatlandı

Meyve suyu sıkma makinası, yoğurt makinası, mutfak robotu, ekmek kızartma makinası
Bu yazıyı evlenirken hanımlarınıza göstermeyin. İnkar ederim :)

unknownrealmman' Alıntı:
- El tipi masaj aleti,
- BIM'de satılan kablosuz logitech fare-klavye seti (sadece fareyi kullanabiliyorum, klavye berbat)

klavye seti k220 değilmi.. satmayı düşünüyormusunuz?

Bebek için salıncak aldık. Çok gereksizmişti. Toplamda 10 dk. bile sallanmadı. Ama mama sandalyesi şart.

2+1 hoparlör aldım. Sadece yer kaplıyor. Onun yerine stereo hoparlör olsaydı ama sağlam ses çıkarsaydı daha iyi olurdu.

Bir de mobilyaları ısmarlama aldık. Sipariş üzerine yaptılar. Mobilyada değil yerde oturuyoruz. Hiç eskimedi yıllardır. Gözünün görmediği mobilyayı alma.

Bu ürünlerden satan yok mu? Keşke almasaydım diyorsanız inşallah satarım diyebilirsiniz :)

Bote diploması istemiyorum ama belirteyim :p

Arnica Bora 4000 ne ondan aldık 350 lira idi.. Sonra hatun bu çok büyük dedi gitti sinbo nun elektirikli süpürgeden aldı.. 2 defa kullandı arnica yı o kadar... Bu su hazneli olanlardan boşaltma kabı bağımsız vs... :) Taliplisi varsa satabilirim.. Öyle duruyor kutusunda tüm ekstra aletleri ile :)

unknownrealmman' Alıntı:
- El tipi masaj aleti,

hocam gidip iade etmiştim bende, ucuz etin suyu kara olur hesabı.

Eliptik bisiklet neredeyse bir yıl oldu alalı sadece 150km yol yapabildim şimdi elbise askılığı görevi görüyor. Media player 1tb lık yaklaşık bir yıldır onuda kullanmıyorum daha öncesindede çok az kullanmıştım şimdiki tvde ne taksan oynattığı için gerek kalmadı. Onun haricindede lüzumsuz pek bir şey almamışım

Geri