Keşke almasaydım dediğiniz ürünler var mı?

Kodla Büyü
BesSTy' Alıntı:
Arnica Bora 4000 ne ondan aldık 350 lira idi.. Sonra hatun bu çok büyük dedi gitti sinbo nun elektirikli süpürgeden aldı.. 2 defa kullandı arnica yı o kadar... Bu su hazneli olanlardan boşaltma kabı bağımsız vs... :) Taliplisi varsa satabilirim.. Öyle duruyor kutusunda tüm ekstra aletleri ile :)

Arnica bora 4000- 1 yıldır kullanıyoruz. 198 tl ye almıştım. süper bi süpürge kesinlikle.

El tipi masaj aleti hemen bozuldu cep telefonu durduk yere değiştirdim oda bozuldu 500 lira para verdim boşu boşuna

İhlas Halı yıkama makinası yıllar önce 1500 TL'ye almıştık sanırım.2-3 kullanım sonrasında uçak motoru gibi ses çıkarmaya başladı ve tamir edemediler.Olduğu gibi çöpe..

Liberty Sigortaya ödediğim paralara yazık.
Her türlü Piranha ürününe ödediğim parayı araya gönderdim.

hp 1600 yazıcı 800 üncü sayfada rahmetli oldu
bide logitech m515 mouse
bide kadife ceket aldım. çok spor duruyor keşke klasik kesim alsaydım hiç olmazsa okulda da giyerdim

Güzelim Nokia 6300' ı mı satıp, Nokia C5-03 almıştım. Hata etmişim. Çok pişmanım

altis sd 5000 koşu bandı. ik geldiği hafta kullandım başka yok. şimdi kalabalık yapıyor evvde

Clubboon diye bir siteden 1 alana 1 bedava ayakkabı almıştım. 45-50 liraya :x
Ucuz etin yahnisi hesabı oldu.. :cry:
Netten alışveriş yapacaksanız kullandığınız ürün firmalarını tercih edin derim..

dark evo tablet.... arkadas projeksiyona bağlayıp sınıfta kullanalım dedik,notebook agır kacıyor sınıftan sınıfa tasımayalaımn dedik... dedik aldık ta ne oldu... projeksiyona baglayamıyoruz aparat yok... piyasadakiler calısmıyor.. elektornik devreli cevirici alcan 100 tl ye.. tableti aldım 300 e:D

tablete karsıytım arkadaS: :verymad:

theghost83' Alıntı:
dark evo tablet.... arkadas projeksiyona bağlayıp sınıfta kullanalım dedik,notebook agır kacıyor sınıftan sınıfa tasımayalaımn dedik... dedik aldık ta ne oldu... projeksiyona baglayamıyoruz aparat yok... piyasadakiler calısmıyor.. elektornik devreli cevirici alcan 100 tl ye.. tableti aldım 300 e:D

tablete karsıytım arkadaS: :verymad:

Bu dark'a özgü durum değil ki hocam :) Tüm tabletlered parçaları tablete göre daha pahalı oluyor :D

USB den çalışan mini elektrik süpürgesi aldım sadece çalışıyo bişi çektiği yok :)

yaklaşık 4tb film dizi arşivi için harcağım zaman, emek ve harddiskler gereksizmiş...
bu filmleri izlemek için aldığım media oynatıcı ve 5+1 ses sistemi de gereksizmiş...
tüm bunların yerine en kalitesinden bi tv almak daha iyi olacaktı almışken, zaten internetten izleniyor herşey...
yani gereksizlerin başını sinema sektörü çekiyor, başka da aklıma gelmiyor gereksiz olan bişey, bilinçli tükeciymişiz ya düşündüm de :)

xasi05x' Alıntı:
Asus N56 VZ keşke almasaydım...

Hocam sen ciddi misin?
Ben de N56VZ kullanıcısıyım, hayatımda kendi kararımla aldığım ve çok çok memnun kaldığım nadir ürünlerden :)
Nedir derdi sıkıntısı?

Geri