Keşke almasaydım dediğiniz ürünler var mı?

Kodla Büyü
pierre cardin bebek arabası, çok araştırdık,bi sürü de para verdik. sürüşü çok rahat, çift yönlü ama hiç sağlam değil, tek başıma ufacık bi kaldırımdan bile çıkaramıyorum hemen arka tarafa düşüyor, çok sakat.geçenlerde de kulpu kırıldı garantide 1 aydır. keşke almasaydım.

ha bide giymeyeceğim halde aldığım elbiseler kazaklar var sanırım ben parayı kıyafete yatırıyorum almışım hiç giymediğim çizmeler botlar üffff ya bak canım sıkıldı :( :( :( tutmayın ağlicam :puhaha:

-katı meyve sıkacağı
-araba süpürgesi
-hp püskürtmeli yazıcı
-cüzdanımda olan 5 kredi kartından 3'ü

keşke almasaydım dediğim şeyler...

Aldığım her şeyden memnunum, sadece bundan 5 sene kadar önce hp 1400 serisi yazıcı almıştım, gördükçe hala içim sızlar verdiğim paraya tam 225 tl.
Teknolojik cihaz alırken kendime şu soruyu soruyorum "Bu cihaza gerçekten ihtiyacım var mı?" :)

İkeadan aldığım mobilya, sandalye, masa.. herşey. Aynaların dışında hiçbir ürününden memnun kalmadım. mutfak sandalyelerinin hergün vidaları düşüyor. cam masa üzerine konan sıcak, soğuk herşeyde iz yapıyor..

Lise sondayken Voodoo3 3000 16 mb ekran kartı aldım. Harçlıklarımı felan hepsini verdim 200 $ dı galiba. anakarta uyumsuz bir modelmiş kullanamadan devri kapandı.

takım elbise. gecen yıl almıştım. alırken tam oldu gibiydi şimdi sanki biraz büyük gibi. almasam da olurmuş.

tv kartı almıştım bir ara bi dünya para verip. deliler gibi pişmanım. bunun yanında

- katı meyva sıkacağı
- ucuz diye aldığım bebek arabası (iyisini 2. bebekte almak zorunda kaldım)
- misafir odası takımı
- istikbalden aldım yatak odası

receps' Alıntı:
Geçenlerde LG 42lm640s tv aldım. ondan memnunum ama yanında hdmi kablo, kablosuz klavye mouse set aldım, keşke bunları almasaydım. sanırım lazım olmayacak. tv zaten kablosuz pc ye bağlanıp medyaları oynatıyor. smart için de sadece mouse yetiyor kalvye olmasada olurmuş.
Hocam medyaları oynatıyor demişsin.
bu plazma ya da led tv lerde, projeksiyon gibi yazı okuma kısaca ders çalışma imkanı var mı
yazılar net bir şekilde görülüyor mu
örneğin ingilizce kapsamlı sözlük programındaki 12 puntolu yazıları büyük ekranda, net olarak okuyabilir miyim?

kondisyon bisikleti aldım ilk bir ay kullandım şimdi evin bir kenarında yer kaplıyor sadece :)

oturma grubu ayrı salon takımı ayrı almıstım simdiki aklım olsa sık bir deri köşe takımı alırdım sadece :)

o kadar çok şey varki hangi birini sayim;
- su hazneli elektrikli süpürge arzum
-rowenta saç düzleştirici
- king saç maşası
-yatak odası takımı
-beşik
-yemek takımı
-şagi halı
12 programlı bulaşık mak 3 yıldır sadece 1 programını kullandım
aldığım onlarca çanta, kazak , pantolon :verymad:

izmitlii' Alıntı:
tv kartı almıştım bir ara bi dünya para verip. deliler gibi pişmanım. bunun yanında

- katı meyva sıkacağı
- misafir odası takımı
- istikbalden aldım yatak odası
AYNEN KATILIYORUM
- katı meyva sıkacağı
- OTURMA ODASI takımı VE istikbalden aldım yatak odası ÇOCUK ODASI VERDİĞİM PARAYA ACIYORUM

syangela' Alıntı:
takım elbise. gecen yıl almıştım. alırken tam oldu gibiydi şimdi sanki biraz büyük gibi. almasam da olurmuş.
benimde öyle iki tane takım elbise var...
birde unutmadan yeni aldığım philips radyolu çalar saat :-1:

Chicco dönence.
Kızım ona bakarken uyusun diye almıştık ama bizim kız çok küçükken onlara dokunmak isterken uykusu açıldı.
Azıcık büyüyünce de kalkıp onları tutmak istedi.
Bizim de elimzde patladı.
Bir tomar para boşa gitti.

ymanav' Alıntı:
xasi05x' Alıntı:
Asus N56 VZ keşke almasaydım...

Hocam sen ciddi misin?
Ben de N56VZ kullanıcısıyım, hayatımda kendi kararımla aldığım ve çok çok memnun kaldığım nadir ürünlerden :)
Nedir derdi sıkıntısı?

Çok beklentilerimin olduğu bir bilgisayardı. Ama teknolojiyle birlikte, programların oyunlarında büyümesinden dolayı beklediğim performansı vermedi.

Kraft elektirkli süt sağma makinesi; 12 saat şarj ediyorsun yarım saat çekmiyor bu çağda bu makineyi satıyorlar hala, delirtiyorlar insanı.
Bellonadan aldığımız salon oturma grubu; doğuya gideriz kalmaya gelen olur yatak olsun, bazası olsun vs diye bir dünya para verdik koca koca koltukları aldık hem yaşlı işi hem de kiracıyız evlere sığdıramıyoruz.

snotra' Alıntı:
İkeadan aldığım mobilya, sandalye, masa.. herşey. Aynaların dışında hiçbir ürününden memnun kalmadım. mutfak sandalyelerinin hergün vidaları düşüyor. cam masa üzerine konan sıcak, soğuk herşeyde iz yapıyor..
BBende ikea dan çocuk odası almayı düşünüyordum.. :? Kardeşimin düğününde 1 gece giydiğim gece elbisem. 300 tl para verdim şimdi bazada..
bimden aldığımız araç içi mini buzdolabı...
Asus F3SC laptop ım. Resmen vidaları patladı

Ekli dosyalar

• Görüntü0443.jpg
    Görüntü0443.jpg
    499.1 KB · Görüntüleme: 336
Microsoft Bluetooth mouse.. 100 tl ye almıştım win 7de uyumsuz çıktı kullanamıyorum mousede logitechten şaşmayınız..
katı meyve sıkacağı..bide kollu meyve sıkacağı..
fazladan alınan modem, access point ve switchler..

neliş' Alıntı:
o kadar çok şey varki hangi birini sayim;
- su hazneli elektrikli süpürge arzum
-rowenta saç düzleştirici
- king saç maşası
-yatak odası takımı
-beşik
-yemek takımı
-şagi halı
12 programlı bulaşık mak 3 yıldır sadece 1 programını kullandım
aldığım onlarca çanta, kazak , pantolon :verymad:
:+1:
su hazneli elektrikli süpürge 3. yılında artık dayanamadım kuru süpürg ladım
çok programlı bulaşuk makinesi 3 yıldır sadece 1 programı kullanıyorum
ve dediğiniz gibi onlarca çanta kazak kıyafet....
:verymad: :verymad:

Geri