Kocaeli

Kodla Büyü
polathanem' Alıntı:
il dışı isteyecek bir arkadaş 15 tercih yapıcam kocaelinden demiş. Arkadaşım kontenjanın 4 olduğunuda biliyorsun değil mi? yani il dışından sadece 4 kişi alacaklar ilk 4 e giremezsen (yada 5-6) kocaeli şansın yok tercihlerin ölü tercih olur. Bende izmit merkezden sırayla 28 haziran, ulu gazi, mimar sinan, alikahya fatih,mehmetçik ve atatürk EML yazacağım. Puanım 60

il dışı yapcak arkadaşlar kontenjanları dikkatli inceleyip kontenjanı yüksek yerleri tercih etsinler.

küstüm istemiyorurm tayin :(

zerrax Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ni ilk tercihime yazacam. Lafarge Aslan Çimento Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi hakkında da bilgi vermen mümkün mü. Bilişim Tekn. Bölümünün durumu hakkında bilgi verebilirsen sevinirim.

Teş. Edr.

127 puanım var sakaryadan izmiti isteyeceğim. il dışı isteyenler sorun değil gibi görünüyor. il içi tayin isteyenlere yenilirmiyiz.

arkadaşlar.. benim gibi fosiller çok olmamakla birlikte genede var. nasılmı oluyor? puanım 127
ilk görev yerim ağrı patnos... yaşayamadık oralarda yüksek lisanstan geldik sakaryaya...
3 yıl yüksek lisans yaptık. baktık gene gidecez doğuya d-e sınıfı ilçe şansımız oldu.. hanımı gönderdik d sınıfı ilçeye kendim gitti gümüşhaneye askere.. 1 senede öyle geçti... hanımın yanına eş özründen geçeyim bitsin bu doğu derdi dedim.. küçük ilçe 1 ilk atamayla kadro dolmuş. 1 sene ayrı kaldık. yeni yapılan bir okula kadro açtılar. geldik. 1,5 yıldır çalışıyordum. seneye doğu görevinide halletmiş oluyordum ki affettik değiler eyvallah dedik.
ouanda almış başını gitmiş bu geçen sekiz senede. ben ilk böte mezunuyum. 2002. eğer böte mezunu olupta. en yüksek puan kaç oluyor derseniz. olup olacağı maximum. 240(8*30). oda 8 sene kötünü en kötüsü bir yerde durabiliyorsan. yok artık. fikrimce. maximum 150 si olan vardır il dışından. onlarda parmakla sayılır. 90 puan ve üstü arkadaşlar için kontenjanı yüksek olan iller fırsattır. 3,6,4,1 kontenjanlı yerler ölü tercihtir.
bilginize

şimdiden hayırlı olsun hocam o zaman benim izmit te gözüm yok diğer ilçelere bakıyorum ama Nuh Çimento ilköğretimin yanıdan geçerken insanın yazası geliyor böyle okullar da varmış diyor

arkadaşlar puanım 96. Benim puanımın üstünde Kocaeli'ni tercih edecek bir arkadaşın yardımına ihtiyacım var.eşimle beraber yerdeğiştirme isticez.yeni çıkan klavuza göre eşler paraler yani aynı illeri yazmak zorundaymış.Memleketimiz Bursa ve Bursayı istiyoruz .Ancak eşime branşından dolayı (Almanca öğretmenliği)Bursa açık gözükmüyor.Biz de eşime ilk tercih olarak kocaeli yazıcaz ve 26. tercih olarak kura ile atanmak istediğiniz il seçeneğinden Bursayı(Bursa bu seçenekte açılıyor).Aynı şekilde klavuzdaki maddeden dolayı(3.11 ve 3.12) bende kocaelinde bir ölü tercih yapıcam ve 26. tercih olarak kura ile atanmak istediğiniz ili Bursa seçicem.Ölü tercihim gelmeyeceği için kura ile Bursa çıkacak inşallah.Allah rızası için ben yüksek puanlı bir arkadaş.yapacağı ilk tercihi söylesin bende onu yazıp ölü tercih yapayım.Ancak bu şekilde Bursayı yazabiliyoruz.Tüm kimlik bilgilerimi ve ilsis şifremide vericem ilk tercihini söyleyen arkadaşım bakabilir.

mert_aylan' Alıntı:
şimdiden hayırlı olsun hocam o zaman benim izmit te gözüm yok diğer ilçelere bakıyorum ama Nuh Çimento ilköğretimin yanıdan geçerken insanın yazası geliyor böyle okullar da varmış diyor

Ama demedi demeyin nerden yazdım diye :puhaha:

ibrahimxl' Alıntı:
mert_aylan' Alıntı:

Ama demedi demeyin nerden yazdım diye :puhaha:
ibrahimxl hocam sanırım kocaelinde görevlisiniz. ben yukarıdada yazmıştım bir sorunum var.size özeldende mesaj yazdım.yardımcı olabilirmisiz acaba?

suckan10' Alıntı:
127 puanım var sakaryadan izmiti isteyeceğim. il dışı isteyenler sorun değil gibi görünüyor. il içi tayin isteyenlere yenilirmiyiz.
Hocam "sakaryadan izmiti" derken? Sakarya mı İzmit mi isteyeceksiniz ben anlamadım? Bir de BÖTE mi TEF mi?

arkadaşlar puanım 96. Benim puanımın (96) üstünde Kocaeli'ni tercih edecek bir arkadaşın yardımına ihtiyacım var.eşimle beraber yerdeğiştirme isticez.yeni çıkan klavuza göre eşler paraler yani aynı illeri yazmak zorundaymış.Memleketimiz Bursa ve Bursayı istiyoruz .Ancak eşime branşından dolayı (Almanca öğretmenliği)Bursa açık gözükmüyor.Biz de eşime ilk tercih olarak kocaeli yazıcaz ve 26. tercih olarak kura ile atanmak istediğiniz il seçeneğinden Bursayı(Bursa bu seçenekte açılıyor).Aynı şekilde klavuzdaki maddeden dolayı(3.11 ve 3.12) bende kocaelinde bir ölü tercih yapıcam ve 26. tercih olarak kura ile atanmak istediğiniz ili Bursa seçicem.Ölü tercihim gelmeyeceği için kura ile Bursa çıkacak inşallah.Allah rızası için ben yüksek puanlı bir arkadaş.yapacağı ilk tercihi söylesin bende onu yazıp ölü tercih yapayım.Ancak bu şekilde Bursayı yazabiliyoruz.Tüm kimlik bilgilerimi ve ilsis şifremide vericem ilk tercihini söyleyen arkadaşım bakabilir.

yok yazmadım Nuh çimentoyu benim neyime artık büyük okullardan bıktım usandım dışı seni içi beni yakar misali tercihlerimi de yaptım benden korkmayın izmit merkez körfez derince gölcük falan istemedim

ah ah... hiç içimden gelmiyor ilköğretim okullarını yazmak ama nereden bilirdim 4 yıl sonra atandığımızda bize meslek lisesine gidemezsin diyeceklerini..yoksa kazanamazmıydık bir tef, hatta bazı tef lerini böte tercihlerimin altına yapmıştım. genede milli eğitim sağolsun. 5,5 sene ticaret meslekte, 1 sene eml de, 1,5 senedirde ilköğretimde çalışıyorum. liseden bilgisayar donanım çıkışlıyım. lütfen bana bötede alınan derslerden teflerde alınan derslerden bahsetmeyin. hepsine bir fiil girdim hakkını vererek. hatta erzincan üniversitesinde öğretim görevlisi olarakta çalıştım 1 sene... gözünü sevdiğim meslek liseleri neden bizede açılmazsınızki... saygılar.

ben Tercihleri Onaylattım. 4. Tercihim Şehit Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi - 5. Tercihim Körfez Atatürk Anadolu Lisesi Puan 78 Hayırlısı.

suckan10' Alıntı:
ah ah... hiç içimden gelmiyor ilköğretim okullarını yazmak ama nereden bilirdim 4 yıl sonra atandığımızda bize meslek lisesine gidemezsin diyeceklerini..yoksa kazanamazmıydık bir tef, hatta bazı tef lerini böte tercihlerimin altına yapmıştım. genede milli eğitim sağolsun. 5,5 sene ticaret meslekte, 1 sene eml de, 1,5 senedirde ilköğretimde çalışıyorum. liseden bilgisayar donanım çıkışlıyım. lütfen bana bötede alınan derslerden teflerde alınan derslerden bahsetmeyin. hepsine bir fiil girdim hakkını vererek. hatta erzincan üniversitesinde öğretim görevlisi olarakta çalıştım 1 sene... gözünü sevdiğim meslek liseleri neden bizede açılmazsınızki... saygılar.

bende eğer ilk başta böte tef ayrımının böyle olduğunu bilseydim kesinlikle tef okurdum. meslek liselerinden görev yapmak ayrı bir zevk. hatta sırf bunun için öss yi bile tekrar göze alıyorum ama sonraki senleerde meb bötelerde meslek liselerinde görevlendirilebilir derse işte o zaman yanarım uğraştığıma.
şimdilik ilköğretimlere devam :)

kocaeliyi iyi bilen arkadaşlardan bir ricam olacak. Arkadaşlar merkezde ama derinceye yakın küçük ve öğrenci profili iyi bir okula tercih yapmayı istiyorum. Varsa bildiğiniz okullar yazar mısınız lütfen. puanım 48 . yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

İL DIŞI 12 KİŞİ ALACAK UMARIM HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI OLUR

1 suckan10 127 böte izmit
2 dadas2525 117 gebze
3 narzanlarformator 112 izmit
4 kafkasli 96 gebze
5 Turna 96 bursa gitmek istiyor kocaeli ölü tercih yapacak
6 adebrum 92 tef izmit
7 bote76 92 böte gebze
8 mert_aylan 86 karamürsel
9 m17h41r 84 tef gebze izmit
10 refleto 78
11 Erkin Aka 67 böte gebze izmit
12 yedeklem 67 izmit
13 layla78 62 izmit
14 polathanem 60 tef izmit
15 badem85 56 böte izmit
16 fieldofinnocence 51 böte izmit-körfez
17 saviola26 48 derince

1-Kılıçarslan
2-Derince Necatibey
3-Derince Sabancı....
4-9 Başiskele'deki İlköğretimler
10-19 Kartepe'deki İlköğretimler
20-Üsküdar Halk Eğitim
21-Beykoz Halk Eğitim
22-Ümraniye Halk Eğitim

50 puan.İstanbul'dayım. Zor gözüküyor.

kocaelinden ayrılan kadrolu bilişimci arkadaşlar var mı acaba? lütfen çok önemli.. gebzeden özellikle..

2011 de kocaeli isteyecekler yazmaya başlayalım eli kulağında kılavuz çıkar yakında. puanım 86

daha yeni atandık gözüm şimdiden izmitte :)

bilen arkadaşlar cevaplayabilirse sevinirim izmitte meslek lisesi zorunlu hizmet görevi geçen yerler varmı.

gebze için konuşuluyor ama kesin bilmiyorum....

açık olursa isteyecem seneye.....

o kadar çok skıldımki okuldan daha 4 ay oldu kurtulmaya çalışıyoruz...

çıkma şansı çok az olsa da umut fakirin ekmeği işte.....

arkadaşlar kocaeli formatör görevlendirmelerini ne zaman yapıyor. eğer il dışı çıkarsa gelirken geç kalmayalım sonra 5-6 saat dersle ya da 2-3 okula giderek maaş alırız :))

Geçen yıl isteyemedim özel durumlardan ama bu sene eğer 3 yıl şartı kıl payı eşim için denk gelmezse isteyeceğiz, puan 125 şu an itibari ile. merkez yazmayı düşünmüyorum ama bakalım iki kişi isteyeceğimiz için ortak bir nokta neresi olacak ..

Geri