Kocaeli

Kodla Büyü
Kocaeli'de norm fazlalarının isteye bağlı atama tercihleri dün alınmıştı. Bu gün sınıf öğretmeni arkadaşımın tercihine atandığını öğrendim. Başka norm fazlası olup da atanan var mı? Bizim bölümden ataması yapılan oldu mu?

arkadaşlar iliçi tayin ekranında bilgisayar öğretmeni olan okullarda açık gözüküyor..ne iştir bir bilgisi olan var mı??

hocam
kontenjan meb te tayini çıkanlar görülüyor
fakat neresi olduğu görülmüyor.

hocam
kontenjan meb te tayini çıkanlar görülüyor
fakat neresi olduğu görülmüyor.

Herhalde en mutlusu kocaeliyi isteyecekler yok orası açık yok burası açık derdine son tek okul tek tercih Yersen :mrgreen: vay be kaldıkmı yine gurbette bir sene daha ben ne diyeyim 124 puanla tercih yapsammı yapmasammı şimdi istesem 3 sene rehin kalmak var...Hadi geçmiş olsun arkadaşlar..

kocaeli yazacak arkadaşlar 1 okulu aranızda kaç şekilde paylaşabilirsiniz hadi hesaplayalım :lol:

Ben %99 ihtimalle istemeyeceğim puanım şuan 124 gidecek arkadaşa Hayırlı olsun şimdiden, Bari bu kadar puanı puanı alışverişte kullandırsa bari meb, bir işe yaramıyor baksanıza :puhaha:
bİr değişikllik olursa kendi adıma, isteyeck arkadaşların hakkına girmemek için bilgi vereceğim

sabahtan beridir anca kendime gelebildim.il dısı sadece kocaeli düşünürken tek okul oda bize değil tef lilere..verem olmazsak iyi..içimden öyle cok, cok fazla kötü sey söylüyorum.. acaba kontenjan güncellenmesi için bir seyler yapılabilir mi?

Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Eskişehir güzergahında tek bir okul bile yok merkezde.

Sakarya'nın ilçelerinde bir iki, Bilecik Osmaneli ilçesinde 1 tane var. Kurumuş resmen o bölge, olacak gibi değil.

Bu sayfanın 2011 den beri uyumasının sonunu getirelim artık...
Ben 2012 il dışılarda Kocaeli'ni isteyeceğim.Puanım 120-TEF :+1:

Re: Ynt: Kocaeli

Ben ve eşim gebzedeyiz ve il dışı isteyeceğiz. Çıkarsa biz ayrılacağız. Kafadan 2 norm boş olacak, bilginize

bende herkesin istedigi istanbuldan trafigin artik agır gelmesi nedeniyle o tarafları düsünüyorum özelden okul ismi yazarmisiniz en azindan bilirdim isimlerini aklımda bulunurdu

bi yer de benden!
alan değişikliği yapmayı düşünüyorum.
bilginize!

akyildiz41' Alıntı:
bende sakarya merkezdeyim. bıktkm artık gidip gelmekten. yer açılırsa çok iyi olacak.
Hangi okuldasın akyildiz41 ?
Ben geçen sene bilişim branşındaydım.İl dışılarda Kocaeli listede bile yoktu.Elektronik açığı vardı.Şimdi branşım Elektronik.İnşallah bilişim açılır. (sizin için)

okulum ilkokul oldu simdi okul arıyorum yazacak.. yaktın beni 4 + 4+4:) tavsiyeleriniz beklerim arkadaslar, bu arada izmit ilçesindeyim

teksen' Alıntı:
yigido03' Alıntı:
teksen' Alıntı:
bi yer de benden!
bilginize!
Elektroniğe mi geçeceksin teksen?
evet hocam,
iyi bi yer açılırsa eğer büyük ihtimal!
Ben de bilişmden elektroniğe geçtim.Dünyayı bi kez daha keşfettim :)
Kendime nasıl geldim anlatamam.Memnun olacağından eminim...Bende il dışında bahçecik emlye gelmeye çalışacağım...

yigido03' Alıntı:
akyildiz41' Alıntı:
bende sakarya merkezdeyim. bıktkm artık gidip gelmekten. yer açılırsa çok iyi olacak.
Hangi okuldasın akyildiz41 ?
Ben geçen sene bilişim branşındaydım.İl dışılarda Kocaeli listede bile yoktu.Elektronik açığı vardı.Şimdi branşım Elektronik.İnşallah bilişim açılır. (sizin için)

Adapazarı kurtuluş Ortaokulu hocam

yigido03' Alıntı:
teksen' Alıntı:
yigido03' Alıntı:
teksen' Alıntı:
bi yer de benden!
bilginize!
evet hocam,
Kendime nasıl geldim anlatamam.Memnun olacağından eminim...Bende il dışında bahçecik emlye gelmeye çalışacağım...
hocam,
"keşke daha önce geçseymişim!" mi dediniz,
ben kararsızlık yaşıyorum bu konuda.
elektronikte her şeye yeniden başlayacam gibi geliyor.
sonuçta bilgisayar olarak bi birikim yaptım,
kendime göre tecrübeler edindim.
kurslara, seminerlere gittim. az çok kendimi geliştirdim.
bütün bunlar boşa gidecek gibi geliyor.

bi de bu beni düşündürüyor.
ama dediğim gibi iyi bi yer açılırsa alan değişikliği yapacam büyük ihtimalle.

teksen' Alıntı:
yigido03' Alıntı:
teksen' Alıntı:
yigido03' Alıntı:
teksen' Alıntı:
bi yer de benden!
bilginize!
evet hocam,
hocam,
"keşke daha önce geçseymişim!" mi dediniz,
ben kararsızlık yaşıyorum bu konuda.
elektronikte her şeye yeniden başlayacam gibi geliyor.
sonuçta bilgisayar olarak bi birikim yaptım,
kendime göre tecrübeler edindim.
kurslara, seminerlere gittim. az çok kendimi geliştirdim.

ONlar sana artı özellik katacak inan ki.Hem elektronik hemde iyi bir bilişimci olacaksın...
Daha önceden dediğim gibi keşke daha önce geçseymişim.
HAaaa bu arada biraz modülleri gözgezdireceksin ama hepsi o kadar.HEmen hatırlayacaksın.Zaten lise elektroniğini hatırlaman ne kadar sürebilir ki :) Selamlar-saygılar...
bütün bunlar boşa gidecek gibi geliyor.

bi de bu beni düşündürüyor.
ama dediğim gibi iyi bi yer açılırsa alan değişikliği yapacam büyük ihtimalle.

gebze yunus emre ortaokulu ve gebze fatih imamhatip orta okulu hakkında bilgi verebilecek olan varmı arkadaşlar.bulundukları mahalleler çok sıkıntılı mı

Geri