Laptop - Hangi markayı tavsiye edersiniz ?

Kodla Büyü
tüm yazıları okudum, hala çift çekirdek önerenler var hayretlerdeyim :!:

artık intelin i3 i5 (2 gerçek 2 sanal =4çekirdek ) i7 (4+4=8 cekirdek) işlemcileri var bence i5 ten aşağı düşünme derim..

size;

111_en_ucuz_ASUS_NOTEBOOK_N53JLSZ030V_3020.jpg

Asus N53JL-SZ030V

full HD ve 2 GB ekran kartı

İŞLEMCİ: Intel Core i5-460M 2.53 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 2.8 GHz.) 3 MB Cache Bellek İşlemci
RAM: 4 GB DDR3 1333 Mhz. (Max.4 GB) Ram
SABİT DİSK: 500 GB SATA (7200 Rpm) HDD
EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce GT 425M Max. 2806 MB Ekran Kartı
İŞLETİM SİSTEMİ: Microsoft Windows 7 Home Premium Tr-İng (64 Bit)

111_en_ucuz_ASUS_NOTEBOOK_N53JLSZ030V_3020.jpg

ASUS N53JF-SX210V

USB 3.0 ile 10 Kata kadar daha hızlı veri transferi
Optik Sürücü Bluray Okuyucu + DVD yazıcı

İŞLEMCİ: Intel Core i5-460M 2.53 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 2.8 GHz.) 3 MB Cache Bellek İşlemci
RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.4 GB) Ram
SABİT DİSK: 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce GT 425M Max. 2806 MB Ekran Kartı
İŞLETİM SİSTEMİ: Microsoft Windows 7 Home Premium Tr-İng (64 Bit)

modellerini öneririm..

Hocam kasanın sağlamlığı,uzun ömürlü olması,batarya kalitesi,servis olarak ele alıp bu formülü uygula...SONY > TOSHIBA>ASUS>HP PAVILION
Yani:işlemcisi hızlı asus olacağına daha düşük sony olsun..benim mantığım bu..zaten okula eve taşıyoruz sürekli..sağlamlık en önemli kriter bence..

blockkral' Alıntı:
kesinlikle :) acer :) almalısın bende var mutluyum valla :)

Hocam Acer dedin mi köşe bucak kaçarım. Servis olayı berbat. Tabii söylediğim şey laptop için geçerli. Diğer ürünleri bilemem. Önerebileceğim sırasıyla Dell-Toshiba-Sony.

konu açılalı nerdeyse 2 sene olacak. arkadaş laptobu çoktan almıştır. ama bende asus ya da toshiba derim.

HP G62 almayın derim..berbat..iki saatte açılmıyor ve kapanmıyor...çok yavaş (i3 4GB RAM )

hp alana şaşarım. soba gibi
toshibaya o kadar para vermeye gerek yok

alacaksan asus veya dell alacaksın keyfine bakacaksın ;)

servisi iyi olsun dersen ki laptop alıyorsan servisi iyi olsun demelisin, dell tavsiye ederim. Yerinde servis imkanı snuyor.

hp den uzak dur derim aşırı ısınma prb var başıma geldi anakart yandı...şimdi samsung rv 520 kullanıyorum çok ii bi makına servis olayını anlatmaya gerek yok sanırım :)

Toshiba aldım ama okula aldığımız asus ve lenova laptopların performansı Toshiba dan daha iyi geldi.
Hp den uzak durun!

Geri