Lgs Toplu Sonuç Düzenleme

Kodla Büyü
exceldeki acıklamaları yaparsanız sorun çıkmaz (windows 10 pro office 2016da çalıştı)
TOPLU SONUÇLAR İÇİNDİR

Ekli dosyalar

• LGS Raporlama.rar
    1.2 MB · Görüntüleme: 373
Son düzenleme:
"Sınav İşlemleri Modülü- Raporlar simgesine tıklayın.

Açılan sayfada Gösterici Seçenekleri kısmından HTML5(Word, Excel) seçeneğini seçelim. Ardından sayfada en üste yer alan “SNVOYPSNC012 Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Sonuç Bilgileri” raporuna tıklayalım.

Gelen sayfada TcKimlik : kısmını boş bırakıp Tamam düğmesine tıklayın. Rapor sayfası tamamen açıldığında alttaki resimdeki adımları izleyin."

TcKimlik : kısmını boş bırakıldığında sorgu yapılmıyor. dolayısıyla liste dökümü yapamıyoruz.

TC kimlik numarası boş geçilemez sıkıntısı yaşıyorum. Toplu liste alamıyorum. Alabilen var mı?

Üşenmem yazarım derseniz, deneyebilirsiniz.
Hocam elinize sağlık. Okulumuz çok kalabalık olmadığından elle girerek sınav sonuçlarını aldık. Şimdi de yerleştirme sonuçları isteniyor işin o kısmında tıkandık maalesef. Şöyle bir dosyaya ulaştım ama çalıştıramadım maalesef.

Ekli dosyalar

• LGS Yerleşme SONUÇ.rar
    25.4 KB · Görüntüleme: 27
Hocam elinize sağlık. Okulumuz çok kalabalık olmadığından elle girerek sınav sonuçlarını aldık. Şimdi de yerleştirme sonuçları isteniyor işin o kısmında tıkandık maalesef. Şöyle bir dosyaya ulaştım ama çalıştıramadım maalesef.
Dosyanın kime ait olduğunu bilmiyorum, arşivimde vardı, güvenlik kodu gelmeden bu dosya ile yerleştirme sonuçlarını almıştım. Güvenlik kodu gelinde dosyada değişiklik yapıp güvenlik koduna uygun hale getirdim.
T.C ve doğum tarihi otomatik giriliyor, güvenli kodunu manuel giriyorsunuz, dosyada da açıklama mevcut.

Dosyanın kime ait olduğunu bilmiyorum, arşivimde vardı, güvenlik kodu gelmeden bu dosya ile yerleştirme sonuçlarını almıştım. Güvenlik kodu gelinde dosyada değişiklik yapıp güvenlik koduna uygun hale getirdim.
T.C ve doğum tarihi otomatik giriliyor, güvenli kodunu manuel giriyorsunuz, dosyada da açıklama mevcut.
Bende sadece tarayıcı açılıyor ve öylece kalıyor...

office 365 + win 10 çalıştı hocam. Güvenlik kodunu manuel grerek toplu yerleştirme sonuçlarını aldım. Emeğiniz için teşekkür ederim.

Geri