Lgs Toplu Sonuç Düzenleme

Kodla Büyü
Hafızoğlu hocamınki üzerinde biraz değişiklik ile sonuçları çektim. Fakat Puanlar virgül sorunu nedeniyle tam çıkmamakla birlikte yüzdelik dilim doğru çalışıyor.
Başlata basmadan önce internet explorerda sonuç sorgu sayfasını açıp başlata basınca çalıştı bende.
sayfayı açıyor ama verileri çekmedi acaba sıkıntı bizden mi kaynaklı

5.bilgisayarda çalıştı ama genel yüzdelik dilimi almadı?
Güzel çalışma..

Yerleştirme sonuçları da sorun olacaktır haliyle. Onu da düzenleyebilir miyiz acaba. Forumda vardı dosya

hocam office 2016 var makro çalışıyor fakat win11 de sonuç sayfası açılıyor öyle kalıyor.
Bilgisayar kaynaklı bir sorun da olabilir.
İmdirdiğiniz dosyaya, sağ tık özellikler, açılan pencere de altta engellemeyi kaldır diye bir tik varsa onu işaretleyip, tamam dedin, dosyayı tekrar açıp deneyin. Ofis 365 ile 332 öğrencilik bir listeyi bit kaç defa çektim, sorun çıkmadı.

okul toplu belge raporunu açarsa o sonuçları düzenleyen bir python scriptim var ancak şuan bakanlık açmadı ve belki hiç açmayacak neden bunu yapıyor anlamış değilim.
açarsa buradan linki vereceğim.
şuan sadece öğrencilerin tc okul no ve d tarihi listesi hazır olanlar excel ile çekebililer.
Genel yüzdelik dilim sorunu çözüldü.
Dosya V1 olarak tekrar paylaşıldı

okul toplu belge raporunu açarsa o sonuçları düzenleyen bir python scriptim var ancak şuan bakanlık açmadı ve belki hiç açmayacak neden bunu yapıyor anlamış değilim.
açarsa buradan linki vereceğim.
şuan sadece öğrencilerin tc okul no ve d tarihi listesi hazır olanlar excel ile çekebililer.
Ben 2018 de, okuldaki toplu sonucu tabloya aktaran bir Excel yapmıştım ama bakanlık 2 yıldır Eokul toplu sonucu yayınlamıyor, büyük ihtimal bu yıl da öyle olacak.
Okullar birbiri ile kıyaskannasın diye sonuç paylaşılmadığı iddia ediliyor ama İl-ilçe milli eğitim hatta kaymakamla bile lgs puanlarının listesini istiyor. Bir tutarsızlık var.

Ben 2018 de, okuldaki toplu sonucu tabloya aktaran bir Excel yapmıştım ama bakanlık 2 yıldır Eokul toplu sonucu yayınlamıyor, büyük ihtimal bu yıl da öyle olacak.
Okullar birbiri ile kıyaskannasın diye sonuç paylaşılmadığı iddia ediliyor ama İl-ilçe milli eğitim hatta kaymakamla bile lgs puanlarının listesini istiyor. Bir tutarsızlık var.
tutarsızlık ki ne tutarsızlık sayın hocam. validen aşağı tüm kademeler istatistik bekliyor ama bakanlık istatistik vermiyor. bu senenin daha ilki bu sınav. yerleştirmesi ayrı , yks'si ayrı dert

Geri