Lgs Toplu Sonuç Düzenleme

Kodla Büyü
Güvenlik kodu girişini ekledim, bir kaç kullanım sonra kod çıkmadı. Umarım sadece bende çıkmamıştır. MEB sürekli toplu sonuç almayı engelleme peşinde, yereldeki yöneticiler ise ısrarla puan istatistik peşinde.
Bunu da engellemişlerse, çözümü benim bilgimi aşar. Dosya şifresiz, düzenleme yapıp, çalışmıyor ise çalışır hale getirir ve paylaşan olursa siteye eklerim.
Kolay gelsin

Güvenlik kodu girişini ekledim, bir kaç kullanım sonra kod çıkmadı. Umarım sadece bende çıkmamıştır. MEB sürekli toplu sonuç almayı engelleme peşinde, yereldeki yöneticiler ise ısrarla puan istatistik peşinde.
Bunu da engellemişlerse, çözümü benim bilgimi aşar. Dosya şifresiz, düzenleme yapıp, çalışmıyor ise çalışır hale getirir ve paylaşan olursa siteye eklerim.
Kolay gelsin
hocam öncelikle emeklerin için teşekkür ederim. Kodsuz olan uygulama win11 de çalışmadı fakat aynı office kullanan windows 10 bilgisayarda sorunsuz çalıştı ve harika iş çıkardı teşekkür ederim tekrardan.

İnternet explorer problem çıkarıyor. Excel selenium chrome ile çalışan toplu sonuç alma kodlu.

Ekli dosyalar

• 2024 LGS TOPLU SONUÇ ALMA KODLU selenium.rar
    48.5 KB · Görüntüleme: 97
Ekran görüntüsü 2024-06-28 212134.png

İnternet Explorer ile maalesef çalışmadı. TC 11 haneli değil, güvenlik numarası doğru değil hatası aldım. Selenium için de yukarıdaki hatayı aldım.

Genel yüzdelik dilim sorunu çözüldü.
Dosya V1 olarak tekrar paylaşıldı
Emeğinize sağlık hocam. Güzel çalıştı. 210 defa güvenlik kodu girmek zorunda kaldım ama sayenizde bitirdim.

Hocam nasıl yaptınız kısaca anlatabilir misiniz? 400'e yakın öğrencimiz var :eek:
Hocam öncelikle T.C. Kimlik no okul no ve doğum tarihinin olduğu bir liste oluşturmanız gerekiyor (Burada sorun yaşarsanız daha detaylı anlatabilirim). Bu listeyi hocamızın excelinin ilgili bölümüne kopyalıyoruz. 100 tane kopyaladım hata verdi bilgisayar emanetti bilgisayar mı kaldırmadı bilmiyorum. Bende 30-40 tane kopyalarak yaptım. İlk isimde güvenlik kodu hata verebilir devam edin en sonunda halledersiniz. Başlat deyince internet explorer açılıyor öğrencinin otomatik girilmiş oluyor siz sadece güvenlik kodunu giriyorsunuz devam dedikçe öğrencilerin sonuçlarını satır satır ekliyor. Tecrübe kazandıkça hızlanırsınız zaten.

Hocam öncelikle T.C. Kimlik no okul no ve doğum tarihinin olduğu bir liste oluşturmanız gerekiyor (Burada sorun yaşarsanız daha detaylı anlatabilirim). Bu listeyi hocamızın excelinin ilgili bölümüne kopyalıyoruz. 100 tane kopyaladım hata verdi bilgisayar emanetti bilgisayar mı kaldırmadı bilmiyorum. Bende 30-40 tane kopyalarak yaptım. İlk isimde güvenlik kodu hata verebilir devam edin en sonunda halledersiniz. Başlat deyince internet explorer açılıyor öğrencinin otomatik girilmiş oluyor siz sadece güvenlik kodunu giriyorsunuz devam dedikçe öğrencilerin sonuçlarını satır satır ekliyor. Tecrübe kazandıkça hızlanırsınız zaten.
Teşekkür ederim hocam. Bilgi için...T.C Kimlik ve Doğum Tarihini nasıl çektiniz hocam e-okuldan.

Kolay gelsin
Bu bizi internet explorer a değil de chorme gönderse sorun düzelecek sanki, bunu nasıl sağlayabiliriz?

Kolay gelsin
Manuel olarak nereye giriliyor güvenlik kodu?

Geri