Müjde ...Dersler zorunlu oluyor.

Kodla Büyü
Böyle birşey olsa nabiciğim bana mutlaka söylerdi demek ki sürpriz yapacak, tüh sürprizi kaçtı :p :p :p

bence zorunlu ders olduktan sonra müdür yardımcılığınada başvurulabiliyor galiba direk başvurular olmalı isteyenlere...

lan olum bizdede ders mers yok diye seçmediydiler adiler norm kadro guncellemesını yaparken...yuh yaaa 2 gun once gelseydı ya la bu

Re: Ortaokulda bilişim dersi zorunlu oldu

bilgisayarbilisim'e ocak 2008'den beri üyeyim ve üye oldum olalı gördüğüm en güzel başlık. :)

g.cetin.66' Alıntı:
lan olum bizdede ders mers yok diye seçmediydiler adiler norm kadro guncellemesını yaparken...yuh yaaa 2 gun once gelseydı ya la bu

eylül ayında normlar tekrar revize edilecek. sıkmayın tatlı canınızı.

Re: Ortaokulda Bilişim Teknolojileri dersi zorunlu oldu

İnanamadım. Gözlerimi ovaladım bir daha baktım. Birdaha, birdaha....
Çok güzel...
:alkis:

Geçen ki "bilişim öğretmenlerine ihtiyaç yok" haberine tepkimizin etkili olduğunu düşünüyorum ben.
sizce ???

çocuklardan da şendik o gün; o gün bu gün :))))

hobaa.. :lol:

190924_f520.jpg

Ekli dosyalar

• 190924_f520.jpg
    190924_f520.jpg
    74.2 KB · Görüntüleme: 634
ağlamak işstiyorum vallahi okadar bunaldım ki budurumdan gerçekten olsun böle bişi sevinçten hayatımda ilk kes aağlıycam galiba ....

Re: Ortaokulda bilişim dersi zorunlu oldu

en sonunda güzel bir haber emeği geçenlere çok teşekkürler.

Geçen ki "bilişim öğretmenlerine ihtiyaç yok" haberine tepkimizin etkili olduğunu düşünüyorum ben.
Bir olduk mu kimse duramaz bilişimcinin karşısında ZÜMRELERİM benim.... :alkis: :alkis:

kademeli diyo ya yani sadece 5lere 2 saat koyabilir mi müdür??? seneye 5 6 lara diyebilir mi??

liselerde de olsa bari. şimdi okul mu değiştirecez.

yönetmelik çıkana kadar atlamamak gerekir sanırsam. talim terbiye kurulunun her kararı uygulanıyor mu?

Geri