Müjde ...Dersler zorunlu oluyor.

Kodla Büyü
İyi de hangi BT sınıfında işlenecek bu dersler.. BT sınıfı bırakmadılar derslik haline getirdiler..

Re: Ortaokulda Bilişim Teknolojileri dersi zorunlu oldu

Bundan sonra 28 Mayıs Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri Kurtuluş günü olarak kutlansın. :++:

durun bi ya dağıtılan pcler toplanır bişiler olur bi güzel haber duymuşuz hemen olumsuz dşünmeyelim o işler kolay bu ülkede isteyince neler yapılmadı yeterki istensin.

Re: Ortaokulda bilişim dersi zorunlu oldu

ismailt' Alıntı:
Biz birlik oldukça önümüzde Allah'ın izniyle kimse duramaz.Yetmez daha da isteyeceğiz.Bu milletin çocuklarını tüketici yaptırmayacağız inşallah...Üretici olacaklar.

Birlik olmamız konusunda hak veriyorum size.
Çok şükür...

Zorunlu olursa dersler, buradan ve tabiki derneğimiz öncülüğünde müfredat ve içerik hakkında bildiri yayınlamalıyız. Yeter artık bu işi işten anlamayan bürokratlara bıraktığımız. Ve bundan sonra var gücümüzle bu dersin çocuklara faydalı olması için çok çalışmalıyız.

bu gerçek mi ya yazının tarihine de baktım ama doğru gibi biri bize şak yapıyor.....

Aslında 5-6 zorunlu; 7-8 seçmeli olması iyi olmuş. Sonuçta ilk 2 yıl yazılım eğitimi almış çocuklar sonraki yıllarda seçmeli olarak dersi alması dersin işlenişinde bir nebze kalite getirecektir.

hamdolsun yarabbi....

seneye dersler zorunlu, not var... kitabını da hazırlarlar herhalde bu dersin... daha ne olsun...

Ders işlenecek yer kalmamasına rağmen en azından bundan sonra BT öğretmenleri norm fazlası olmayacaklar. Hepimize hayırlı olsun.

lablar her yerde dağılmadı ki,
inşallah doğrudur da şu yok branş değiştirelim yok mühendis olalım diyenlere, dersimize sahip çıkmayanlara kapak olur..

şok şok şok acayip şaşırdım ve gülüyorum. hiç ihtimal vermediğim bir olaydı. beni yanılttı. umarım sonuç alınır.

çok güzel haber.. inş hayırlısı olur bakalım. güzel şeyler olur inş bundan sonra.. imzalı kağıdı da görsek iyi olacak. ttk çizelgesi yayınlanırsa paylaşalım arkadaşlar...

siteden birileri gülmecelik şaka yaptı sandım bir an :alkis:

Yaşasınnn :++: Bu karara katkısı büyük olan BTE derneğinde aktif çalışan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler...

Dersimizin zorunlu olacağından ümidimi hiç kesmemiştim. Belki bikaç kere anlık ümit kesintisi yaşamış olabilirim :mrgreen:

Haberi sınıfçı arkadaştan duydum. Sevinmeme şaşırdı. :lol:

Allah'a şükür dersimize yavaş yavaş kavuşmaya başladık
Emeği gecen herkese sonsuz teşekkürler

biltek99' Alıntı:
Bundan sonra 28 Mayıs Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri Kurtuluş günü olarak kutlansın. :++:

güzel bi yaklaşım aslında değerlendirilmeli :)

guzel bi haber herkes için hayırlı olsun :) tahminime göre kademeli olarak 7ve 8 lerde de ilerleyen senelerde zorunlu olacak :)

biltek99' Alıntı:
:++:

Bugün günlerden Bilişim Teknolojileri :lol:

Bizim için çok çok iyi bir haber. Haberin yakında resmiyet kazanacağını umuyorum.
Derhal lab. ların yenilenmesi ile ilgili girişimlere başlamalıyız.

Tabi bir de ğitim - öğretim açısından bakarsak; ulan her sene çizelge mi değişir arkadaş. Bu nasıl bir eğitim anlayışıdır...

resmi yazı,çizelge gormeden inanmam.

labı iyiki dağıtmamış müdür. ee 5 senenin ardından tekrar dersmi işleyecez :? . Hadi bakalım öğretmen moduna tekrar başlayalım...

Geri