Müjde ...Dersler zorunlu oluyor.

Kodla Büyü
NORM GÜNCELLEMELERİ OKUL İDARELERİNE KAPATILDI. MEB BİR AN ÖNCE OKUL İDARELERİNE NORM GÜNCELLEME İŞİNİ TEKRAR AÇMALI VE BİLİŞİM DERSİ 5,6. SINIFLARDA 2 SAAT OLARAK GİRİLMELİDİR

Arkadaşlar ben eski sayfalara bakmadım, seçmeli listesinden kalkacak o zaman, birde seçmeli seçilirse diğer branşların bizim branşa geçmek için uğraşmaya başlamasın sakın :puhaha:

herkese hayırlı olsun arkadaşlar...

norm güncellemeleri ne zaman yapılacak. eylüle mi kalacak güncellemeler

patari' Alıntı:
İL DIŞI İSTEYECEKLER GÖZÜNÜZ AYDIN,
Artık ben formatör olmam savaşları başlarmı?
insanları heveslendirme hocam. onların önümüzdeki yılı beklemesi gerekecek. çünkü norm güncellemeleri yapıldı. bidahaki güncelleme eylül ekim aylarında. yaza kadar yeni güncelleme yapılması lazım ki ders sayıları artırılıp norm oluşturulabilsin.

Bu şaka gibi bir haber! İnşallah zorunludur. Ama norm güncellemelerinden önce yapılsaymış ya. Norm fazlası olanlar ne zaman atama isteyecek?

md4483' Alıntı:
herkese hayırlı olsun arkadaşlar...

norm güncellemeleri ne zaman yapılacak. eylüle mi kalacak güncellemeler
şuan güncelleme yetkisi il memlerde ancak bunun uzatılıp okul müdürlerinin bilişim dersini girmeleri için imkan vermelidir meb

Müjdeler olsun haber ancak böyle olurdu.teşekkürler tüm arkadaşlara.Mücadele ettik ve kazandık. :alkis: :++:

hakan' Alıntı:
hobaa.. :lol:

190924_f520.jpg

:lol: :lol: :lol:

7 ve 8. sınıflarda seçmeli olarak alınabilecek denmiş,kademeli olarak geçiş olursa seneye 7'lerde ondan sonraki sene 8'lerde zorunlu olur mu? Fikri olan var mı?

gözümüz aydın millet, bence bu başarıda en büyük pay derneğimiz, zühal topçu ve chp li bir vekil vardı ismini hatırlamadım şimdi, hepsine çoooooooooooooook teşekkürler. :lol:

Dersler kalksın diyen formatörlük hastaları sevinmesin lütfen. Dernekten, Ali Çağatay'dan ve uğraşan milletvekillerinden Allah razı olsun.

En küçük okulda bile 5. ve 6. sınıflar 4 şube olsa toplam 16 saat eder.Sadece zorunlu derslerle bile ders saati dolduramama sıkıntısı da ortadan kalkar.

okanformula' Alıntı:
Arkadaşlar farkettiniz mi? bizim ders 7-8 'ler seçmeli olarak 2 saat olmuş.
zaten 2saat ve seçmeliyid hocam 7 ve 8lerde ancak bu eylül ayında değil diğer seneye uygulanacak

ohh bee :lol: Bu yaz en azından rahat rahat tatil yapacam. tekrar okul değiştirme korkusu ile geçmeyecek. :+1:
Bu arada başlık hortumu geçer diye umuyorum :wink:

mehmettuna68' Alıntı:
okanformula' Alıntı:
Arkadaşlar farkettiniz mi? bizim ders 7-8 'ler seçmeli olarak 2 saat olmuş.
zaten 2saat ve seçmeliyid hocam 7 ve 8lerde ancak bu eylül ayında değil diğer seneye uygulanacak

Ala alaaa. hocam ben 7-8'lere 1 saat seçmeli giriordum da ondan şaşırdım. Bu arada kurul kararında 2013-2014 eğitim öğretim yılından itibaren başlıo dio. Yani bu eylül başlayacak işte...

hocam 5,6. sınıflarda 2013-2014 te uygulanacakişte. 2013-2014 te 7 ve 8.sınıflarda ders 1 saat ve seçmeli. 2014-2015 te 7.sınıflarda bilişim dersi 2 saat ve seçmeli, 2015-2016 yılında da 8lerde 2 saat ve seçmeli

Nihayet beklediğimiz karar inşallah devamı gelir
bi şey sorucam konusu geçti mi bilmiyorum ama Anadolu lisesindeyim önceden sadece bir kez alınabilen dersimizi de çocuklar tekrar seçebiliyormuş yani bu yıl 9. Sınıfta aldılar seneye de alabilirmiş doğru mudur acep? Alırsa seneye ne anlatıcaz gerçi anlatacak şey çok da...

çok güzel bir haber ama okulların çoğunda laboratuvarlar kapatıldı nerede işlenecek acaba bu dersler?

Ohhh yeahhh :D işte bu dostummm ... walla cok fena sevindim yaaa .Bugün ve hayatım boyunca alabileceğim en guzel haberlerden bir tanesi... :alkis: :puhaha: :p

Geri