Meb engelini kaldırma

Kodla Büyü

sunny

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar meb engelini kaldırmada iki yol. Birincisi kısmi, ikincisi tam anlamda engeli kaldırma

1. Google çeviri ile : İlginç ama gerçek çeviri adresine site adresini yazıp çevir diyorsunuz yasaklı site karşımızda. Ama bu yöntem kısmi çünkü java çalıştırmıyor çerez barındırmıyor yani ikinci bir işleme izin vermiyor. Peki ne yapabiliriz bununla? Örneğin bir şiir bir yazı arıyorsak süper yöntem yasaklı sitedeki şiiri veya yazıyı görmek için.

2. Hotspot Shield ile : Bu program ile meb engelini tamamıyla kaldırabilirsiniz fakat proxy server nedeniyle hızınız biraz daha düşüyor. Program linki http://hotspotshield.com/downloads/thank-you-US/

3. Ultrasurf 9.6 programı ile de engel olmadan internette gezinebilirsiniz. Yeni çıkan sürümüdür. Lütfen girmiyor demeyin deneyin görün.

Ekli dosyalar

• u96.zip
    389.1 KB · Görüntüleme: 90,914
Evde sopcast'ten maç izlemek için bu programı kullanıyorum, okulda denediğimde olmamıştı, siz nasıl çalıştırabildiniz MEB bağlantısında?

ben kurduğumda sınırlı bağlantı gösterdi nete giremedim nasıl çalıştığını anlatsanız yanlış bişey mi yaptım acaba?

Hocam hiçbir ayar uygulamanıza gerek yok iki günde 3-4 kez kurup sildim çalışıyor sorun yok...

empati52 evet rapid için de geçerlidir. Hatta telekom yasağı olan sitelere de girebilirsiniz. Youtube gibi.

duygusuz' Alıntı:
unknownrealmman' Alıntı:
ultrasurf programı da işe yarıyor, tavsiye edilir.
ya ayrıca b ayar yapıomusunuz dns felam ben onu 50 kere kurdum interneti açınca satfa görüntülenemio diyo

Program internet explorer ile otomatik çalışıyor hocam (sürüm 6), firefox ile kullanmak isterseniz araçlar -> seçenekler -> gelişmiş -> ağ -> ayarlar komutuna tıklayıp vekil sunucu ayarları seçeneğini işaretliyoruz ve
http vekil sunucu : 127.0.0.1, port : 9666 yazıp onaylıyoruz. internet explorer 8 ile kullanmak isterseniz
araçlar -> internet seçenekleri -> yerel ağ ayarları -> proxy sunucu işareti seçilip yine yukarıdaki numaraları yazarsanız çalışır.

ultrasurf programı çok güzel üstelik internet hızını da arttırıyor, tabi nedeni filtreleri ortadan kaldırması, kesinlikle ultrasurf ü tek geçerim

Daha önce söylediğim gibi bende yine işe yaramadı, evde bu programları çalıştırabiliyorum ancak MEB bağlantısında servera bağlanamıyor, dediğiniz 127.0.0.1 9666 proxy ayarlarını yaptım işe yaramadı.

proxy ayarı yapmanıza gerek yok hocam 9666 falan uğraşmayın. Proxyleri filan kaldırın bağlanın. bende işe yaramadı diyerek arkadaşların kullanmasına mani olmayın ben yapamadım ansıl oalcak deyin ki birlikte sorunu çözmeye çalışalım. 4 okulda bizzat denedim burdaki arkadaşlar denedi sorun yok.

sunny' Alıntı:
proxy ayarı yapmanıza gerek yok hocam 9666 falan uğraşmayın. Proxyleri filan kaldırın bağlanın. bende işe yaramadı diyerek arkadaşların kullanmasına mani olmayın ben yapamadım ansıl oalcak deyin ki birlikte sorunu çözmeye çalışalım. 4 okulda bizzat denedim burdaki arkadaşlar denedi sorun yok.

deneyenlerden biride benim işe yaradı teşkler. ama proxy i ayarlamadan olmadı bende.

antikelogger programı: "klavyede basılan tuşları izlemeyi ve kaydetmeyi deniyor" uyarısı verdi.
zaten bir program ücretsiz ise ondan şüphe duymak lazım

i-28593.jpg

Hocam günde ortalama 300.000.000 kullanıcının girdiği bir proxy server. korkmadan kullanın bakmayın loggere falan.

benim yazdıklarıma bakabilirler zaten meb engelinin olduğu bi mekanda ne kadar özel bilgimi paylaşırım o da ayrı.

you tube ve face book gibi sitelere rahatlıkla girilebiliyor. Bu teknolojinin ucu bucağı hiç bir zaman olmayacak herhalde

Geri