Meb engelini kaldırma

Kodla Büyü
neoplasma' Alıntı:
mahonyhacettepe' Alıntı:
teşekkürler. çalıştırdım ve çalışıyor. işe yaramıyor artık diyordum ben de ama yarıyo-muş. duyurulur...

o kadar uzun süre tırmaladım ki anlatamam bana pek mümkün gözükmüyor. açılmayan sitelerden bi ekran görüntüsü atarmısın?

işte ekran görüntüsü:

Ekli dosyalar

• face-okuldan.jpg
    face-okuldan.jpg
    241.7 KB · Görüntüleme: 9,060
Hocam Ordu'da ne Ultrasurf, ne de Hotspot işe yaramıyor. Ya da yarıyor ben mi yapamıyorum.
Dönemin başlarında her ikisi de iş görüyordu. Önce ultrasurf sonra hotspot devre dışı...
Proxy ayarları, falan felan olmuyor...

mahonyhacettepe' Alıntı:
neoplasma' Alıntı:
mahonyhacettepe' Alıntı:
teşekkürler. çalıştırdım ve çalışıyor. işe yaramıyor artık diyordum ben de ama yarıyo-muş. duyurulur...

o kadar uzun süre tırmaladım ki anlatamam bana pek mümkün gözükmüyor. açılmayan sitelerden bi ekran görüntüsü atarmısın?

işte ekran görüntüsü:

valla bravo :alkis: harbi çalışıyormuş
hotspot un yeni versiyonumu çıktı yoksa. hangi versiyonunu kullanıyorsunuz?

neoplasma' Alıntı:
mahonyhacettepe' Alıntı:
neoplasma' Alıntı:
mahonyhacettepe' Alıntı:

işte ekran görüntüsü:

ultrasurf u96...

mahonyhacettepe' Alıntı:
neoplasma' Alıntı:
mahonyhacettepe' Alıntı:
neoplasma' Alıntı:
mahonyhacettepe' Alıntı:

işte ekran görüntüsü:

ultrasurf u96...

ne ultrasurf mü? :eek: haydaaa
deneyelim bakalım

ultrasurf u96 çalışmıyor:s siz nasıl açıyorsunuz anlamadım tarayıcınız falan mı farklı yoksa dns yada başka ayarlar mı yaptınız:S

bekmez' Alıntı:
ultrasurf u96 çalışmıyor:s siz nasıl açıyorsunuz anlamadım tarayıcınız falan mı farklı yoksa dns yada başka ayarlar mı yaptınız:S

herhangi bir ayar yapmadım. çift tıklayınca çalışıyor. Windows 7 ve Tarayıcı IE 8. Çalışması için Yönetici olarak çalıştırınız.

Güncel yöntem varmı arkadaşlar?

Bu yöntemler geçen eğitim öğretim yılında işe yarıyordu.
Şu anda işe yaramıyor. :(

Meb kendini geliştiriyor, bizim de geliştirmemiz gerek...

buradan paylaştıgınız an siteye üye ankaradaki elemanlar anında yasaklıyor..paylaşmanın anlamı yok

tcoalngsau' Alıntı:
buradan paylaştıgınız an siteye üye ankaradaki elemanlar anında yasaklıyor..paylaşmanın anlamı yok

aynen öyle.. sitelerde paylaşılmadan evvel çatır çatır çalışıyordu. Buralarda paylaşılınca adamlar bi çözüm bulup onu da yasaklıyorlar..
en iyisi böyle paylaşımları msn veya özel mesaj yoluyla yaymak bence bu daha mantıklı.. :) en azından daha geç haberleri olur.

bu meb internetiyle uzmantvdeki videolar bile çalışmıyor. Herşeyi engellemişler.
hotspot shield bekledi bekledi baya uzun bir süre sonra bağlandı, yasaklı sitelere giriyor ancak interneti çok yavaşlatıyor. Hotspot ile googlea giremiyorum kendi arama sayfasına yönlendiriyor. ultra surfu mebin internetinden hiç bir yerden indiremedim. ultrasurf yazan bütün siteleri engellemişler.

Hocam hotspot kullanıyorum ben ve epey işimi görüyor. Dediğiniz gibi internet çok yavaşlıyor ama hiç girememekten iyidir. Ayrıca hotspotta google araması yapabilirsiniz. En başta bir uyarı veriyor ona cancel derseniz hotspotun değil google ın aramaları çıkar ekrana. Ordan ultrasurf ü indirin :wink:

hotspot sağlam ayakkabı değil arkadaşlar. dün denemeye kalktım facebook hesabınıza izinsiz giriş algılandı diye bir bilgi geldi. bilginize.

Arkadaşlar proxy kullanın. Daha detaylı yazmak isterim ama malum çevreler(mebin filtresiyle lgilenenler) buraları dinliyor olabilir.

Arkadaşlar okullara öncelikli olarak liselere MEB fiber optik kablo bağlantılı internet getirdiler malum fatih prj. Bu netin engellerini aşmak çok daha zor yapabilen arakdaş var mı?

Geri