Meb engelini kaldırma

Kodla Büyü
hocam paylaşım için teşekkürler ama ben yapamadım alttaki u96 dosyasını indirdim bilgisayara kurdum ama rapid dosyası yine açılmıyor

hem sabit ip hem de kullanıcılara (kullanıcı bilgilerinde @meb oluyor ya) sınırlı port açmalarından kaynaklanıyor. Bu şekilde kolayca filtreleme yapılıyor. Bu program ise proxy servere bağlanıp çıkışları oradan aldığı için mebin giriş çıkış ünitesi devre dışı kalıyor. Ip adresiniz Ameraikadan Avustralyadan görünüyor. En azından şimdilik çalışan bir kaç yol bulduk. Bundan sonrası için kendimizi hazırlayalım alternatifler üretelim.

engeller kalktı da rapide çözüm olmadı. indirmeye çalıştığımda şu an başka dosya indirildiğini bitmesini beklemem lazımmıs. allam ya benden başka kim indirecek ben bile indiremezken meb hattından :puhaha:

BİRDE TORRENT İNDİRMEYE BİR ÇÖZÜM BULSAK O KADAR GÜZEL OLACAKKİ HAYIR TÜM HAFTA SONU ZAVALLI İNTERNET YATIYO AYIPTIR.İSRAF DİYE BUNA DENİR MİLLİ SERVET BU KARDEŞİM. :++:

Arkadaşlar benim virüs programı lisanslı bir program. Tarattım ve (diagnosis: Malware family: Trojan.Win32.Generic!BT) buldu. Artık siz düşünün.

artık sanki bu proğram pek işe yaramıyor önceden faydası var gibiydi ama şimdi yok.yanılıyor muyum?zaten interneti bile zor açıyorum günde kaçkere gidip gidip geliyor öğrencilerim bile internet yine gitti be, hah geldi diyorlar :)

inndir.com dan normalde program indirebiliyorm ama bunu indirtmedi, indir deyince meb uyarısı geliyor :shock: evde indirip getirmek mi lazım..gerçi okul internetini belli bir-site dışında kullanmıyorm zaten zaman da olmuyor ama denemek istemiştim yine de.

Arkadaşlar en güncel denemelerim, Ulrtasurf'un 9.4, 9.5, 9.6, 9.9, 10.1 sürümleri işe yaramıyor.
"Failed to connect server" hatası veriyor. Proxy ayarları falan hikaye, yemiyor..
Hotspot Shield'ta da yaklaşık bi 15 - 20 dakika bekliyor, daha sonra "Security Privacy is off" diyor, o da yemiyor..

teşekkürler. çalıştırdım ve çalışıyor. işe yaramıyor artık diyordum ben de ama yarıyo-muş. duyurulur...

mahonyhacettepe' Alıntı:
teşekkürler. çalıştırdım ve çalışıyor. işe yaramıyor artık diyordum ben de ama yarıyo-muş. duyurulur...

o kadar uzun süre tırmaladım ki anlatamam bana pek mümkün gözükmüyor. açılmayan sitelerden bi ekran görüntüsü atarmısın?

Geri