Meb.k12.tr altyapı değişmiş!

Kodla Büyü
Bazı arkadaşlar için güzel bi uygulama olacak. Bazı müdürlere site beğendiremiyoduk ya da gidip sapan siteleri örnek gösteriyorlardı.

Re: Okul Siteleri GÜNCELLENECEK!

taslakları ne zaman verecekler acaba????

yönetim panelindeki logo iyi düşünülmüş. :+1:

Ekli dosyalar

• mebmirror.png
    mebmirror.png
    6.9 KB · Görüntüleme: 9,359

arkadaslar benim okulumda meb.k12.tr adresi alınmamış onu almak için ne yapmaamız geriyor şifre mebbis şifresi mi olack veya ilk olarak ne yapmam gerekiyor. email ve şifre istiyor. ama daha hiç alınmamış

hasari hocamla bu konuyu çok önceden tartışmıştık :) , değişim ve standartlaşması iyi olur bence :+1:

çok güzel olacak artık ilçedeki tüm okul müdürleri arayıp hocam teknoloji özürlüsüyüz biz bizim siteyi bi güncellesen diyemeyecekler inşallah

hahaha ya okuda bt öğretmeni kalmadı herkesi norm fazlası yaptınız ödenek yok nasıl olacak merak ediyorum..

arkadaşlar okulun e-postası ve e postanın şifresiyle mi? giriş yapacağız

bilişim öğretmenlerinden bir iş daha elindi..
öğretmen : eee websayfası ile uğraşmam bende :(
müdür : çok da tınnn ben hademeye yaptırırım :)

Giriş yaptım şimdi nolcak? Eski siteyi buraya mı taşıyacağız ne yapacağız?

Bu çalışma ilk ığdırda yapıldı.Yapı olarak onların yaptığının aynısı değil ama mantık aynı.Arge bir kaç öğretmen bu olayı yapabiliyorsa meb neden yıllardır yapmıyordu merak ediyorduk.Yıllardır bizim dile getirdiğimiz bir şey.Hala bir çok okul web sitesini para ile yaptırıyordu.Sonunda tek tip yönetim paneline geçildi.Şu anda il ve ilçe mem lerin kullandığı şablonun aynısı ve aynı yönetim paneli.

Halk Eğitimi merkezindeki arkadaşlar birşey yaptınız mı konuyla ilgili? meb.gov.tr kullanıyorduk biz ama o siteler ne olacak acaba?

Geri