MEB Uzaktan Eğitim 2020000167 Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
ben de siber guvenlik kursunda kayitliyim.
kisisel veri izni verdim
ciscoya uye oldum
ama canli yayina baglanamadim sadece lansman kursu çıkıyor
linke girdigimde ise canvasta kayitli degilsiniz diyor.
cozum bulan var mi onceki sayfalarda yazan arzukilitci mailine yazdim ama cevap gelir mi bilmem forumu yeni buldum

Merhaba,
Matematikci92 benim durumum da sizin gibiydi, bir türlü girememiştim. Netacad’den Activate Your Account şeklinde gelen maildeki linke tekrar tıkladım, altındaki netacad linklerine tıkladım, hangisi işe yaradı bilmiyorum oldu. Activate Your Account butonuyla hesabı daha önce aktive etmiştim oysa.

Hocalarım "DİKKAT! Sertifikalarda güncelleme yapıldığından sistem geçici olarak erişime kapatılmıştır." uyarısı alıyorum mebbiste e sertifika görüntüleyince, daha önce sertifikamı görebiliyordum ancak şimdi bu uyarı geliyor.

final sınavını yaptım 100 aldım. şimdi bekleyecez sertifikayı.. acaba sertifika sadece mebbis üzerinden cerilecek. cisco sertifika verecek mi

siber güvenlik kusuna başvurdum
mebbis hizmet içi kişişel izin bölümünde izin verilecek öğe yok yazıyor. acaba kursa kabul edilmedim mi demek bu

İ yazanlar kabul edilmiş oluyor. Kurs detay bilgisine girdiğinizde tüm onaylar tamamlanmış görünüyor.

Üye oldum girdim sorun yok. Kurs dilini seç dediğimde türkçe seçeneği yok. ancak translate yapabiliyor tarayıcı.

bundan sonra nasıl olacak hep translate ile mi devam edeceğiz.

videolar ingilizce mi

Hocalarım "DİKKAT! Sertifikalarda güncelleme yapıldığından sistem geçici olarak erişime kapatılmıştır." uyarısı alıyorum mebbiste e sertifika görüntüleyince, daha önce sertifikamı görebiliyordum ancak şimdi bu uyarı geliyor.
bu kursu 16 martta bitirdim.Mebbiste durum kısmında Bekliyor yazıyor.Sisteme ne zaman işlenir acaba bilginiz var mı?

Bu kursta çok saçma bir sorun yaşadım. Ne yaptıysam olmadı. Hiçbir teknik destek alamadım. Başvurduğuma bin pişman oldum. En son başıma ağrılar girdi. Üye oldum, giriş yaptım. quizler için alıştırmaları bile yapıyordum. Ama 3. gün giriş yapamadım. Mail adresimi bir türlü kabul etmedi. Bunu sürekli bildirmeme rağmen Arzu hanım sağolsun sürekli aynı maili attı. Netacad e giriş yapın , sol tarafta modülleri göreceksiniz. Giriş yapamadığımı bir türlü anlatamadım. Sinir oldum ve bıraktım. Sonuç olarak sınavın sonunu göremedim :) Eğer mailinizi aktive edip giriş yapıp sonra giriş yapamazsanız, asla yardım istemeyin arkadaşlar. Çünkü yardım edemiyorlar.

Bu kursu alan biri olarak;

Kursun ilk iki dersini Cisco kaynaklı sebeplerden dolayı alamadım. Kalan ikisine de ben girmedim.

Kur uzaktan eğitim şeklinde. Hoca slayttan okuyacak, siz dinleyeceksiniz.

Katılım zorunlu değil, sınav zorunlu.

Final sınavı aşırı derecede basit. Yoldan geçen biri bile geçer.

Şahsi görüşüm hiç verimli bir kurs olmadı. Siteye girmek deveye hendek atlatmaktan daha zor.

Geri