MEB'de Bilgisayar Dersleri Kaldırıldı-haber düzeltildi

Kodla Büyü
Re: MEB'de Bilgisayar Dersleri Kaldırıldı

Uydurma Haber

mebbiste yazıyor

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    79.4 KB · Görüntüleme: 412

zerkoç' Alıntı:
Seneye derslerin tümden kaldırılacağı gün gibi aşikar bence

Diğer seçeneğinde var hocam. 6,7,8. basamakları seçebiliyorsunuz. Biz geçen hafta seçtik. Yalan haber. Kamudanhaber sitesinin haberleri hep fos çıkıyor zaten.

Yalan da olsa haberi yapıldı ya, gelecek yıla bakan hazretleri gereksiz gördüğü dersi hepten kaldırır.

Yalan haber, ben cuma günü seçtim kitapları ...

hemen ispatlamayın yaw azcık ses gelsin, belki bakanlıktan bi resmi açıklama gelir, kaldırın o resimleri hemen!! :))

msa' Alıntı:
zerkoç' Alıntı:
Seneye derslerin tümden kaldırılacağı gün gibi aşikar bence

Diğer seçeneğinde var hocam. 6,7,8. basamakları seçebiliyorsunuz. Biz geçen hafta seçtik. Yalan haber. Kamudanhaber sitesinin haberleri hep fos çıkıyor zaten.

Bu haberi yapan durup dururken mi yapıyor. Aylardır sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Niye daha önce böyle bir haber yoktu. Sanki bizi buna psikolojik olarak hazırlamak için gibi..

hadi dersi kaldırdılar diyelim. bu kadar öğretmeni ne yapmayı düşünüyorlar. görevden atamayacaklarına göre nasıl bir planlama bekliyor bizi merak ediyorum. dersi kaldırmak bu kadar kolayda, bu kadar öğretmeni ne yapacağını planlamak.... hiç bir planlama yapmadan hareket eden bir bakanlığımız var. sonumuz hayrola

ewt hocam diğer bölümünden girildiğinde çıkıyor kitaplar..

şu an itibari ile karar vermiş bulunuyorum bu sene geçti ama seneye üniversite sınavına giriyorum yarın da hazırlık kitapları alıyorum

Allah'ını seven üstüme toprak atsın :)

Sırf tık almak için yapılmış bir haber. Kınıyorum :!:

samsunlu' Alıntı:
şu an itibari ile karar vermiş bulunuyorum bu sene geçti ama seneye üniversite sınavına giriyorum yarın da hazırlık kitapları alıyorum

Seneye eğitim fakültelerinde bölüm bulabilirsen gir :)

hadi dersi kaldırdılar diyelim. bu kadar öğretmeni ne yapmayı düşünüyorlar. görevden atamayacaklarına göre nasıl bir planlama bekliyor bizi merak ediyorum. dersi kaldırmak bu kadar kolayda, bu kadar öğretmeni ne yapacağını planlamak.... hiç bir planlama yapmadan hareket eden bir bakanlığımız var. sonumuz hayrola

kamudanhaberdeki bizim haberin 1.yorumu ne kadarda güzel bir yorum öyle...bakanın dalkvavuğu iş başında. :alkis: :alkis: :alkis:

only61' Alıntı:
Allah'ını seven üstüme toprak atsın :)
beton dökelim hocam, kalkar malkarsın kim uğraşacak bt öğretmeniyle bu saatten sonra..

bakanın söylediklerinden sonra ne kadar bu günün geleceğini bilsem de, haberi görünce içim cız etti. İnşallah farkındalık oluşturur da, bu yanlış haber bile bir işe yarar..

bende koca bir hih hah hoh çekiyorum
deliriyormuyum ne?
:? :puhaha:

eşimle sıyırdık gece gece :)) o da bt ci yaa. buraya eklemek istediğimiz bi resim var ama... genel ahlak falan filannnn

yaliya' Alıntı:
eşimle sıyırdık gece gece :)) o da bt ci yaa. buraya eklemek istediğimiz bi resim var ama... genel ahlak falan filannnn
o zaman ben de "AMERİKANLARIN Bİ LAFI VAR DI BİLDİN Mİ?" Diyorum sayın bakana...lafın ne olduğunu anladın sen hocam.

sınıfçılar başka branşlar formatör olabiliyor o zaman formatörler de bu branşlara geçiş yapabilsinler. Matematik gördük, kimya, fizik... biz niye geçemiyoruz derslerimiz de alındı. Bir açıklama bile yok bizimle ilgili bu ne biçim iş yaaaaa :verymad:

aha yaa bomba gibi haberi kaçırdık bi rahat durmadınız, resmi açıklama gelirdi belki

bakana kızmıyorum artık neticede tepeden bakan biri,
bizimle ilgili haberlere bakıyorumda ne çok düşmanımız varmış diğer branşlarda aynı görüşte,
kendileri bile bilgisayar bildiklerini zanneden
meslektaşlarımız bu görüşte iken bakan biraz daha uzak kalıyor.
bundan sonra yapacağım şunu yapmayı düşünüyorum,
ilk başta yardım edip bağımlı hale getirip sonra peşimde süründürmek
iyice psikopata bağlattılar artık,

belirsizlik üzerine belirsizlikkkkkkkkkkkk YETEEEEER YETERRR YAA biri de bizim yerimize kendini koysun özellikle sayın bakanımız Ömer DİNÇER bizi anlayın ARTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKK BIIIIIIIIKTIKKKK

tamam yazıyı düzelttiler arkadaslar yazı hatalıymıs yok öyle birşey resmi yazı görmeden hemen atlamayın ...

Geri