MEB'de Bilgisayar Dersleri Kaldırıldı-haber düzeltildi

Kodla Büyü
Re: MEB'de Bilgisayar Dersleri Kaldırıldı

Yazıyı txt olarak kaydetsinler de birkaç ay sonra lazım olacak.. Bir gece ansızın kalkacak gidecek.

Bu da ince bir çizgi :D

Ekli dosyalar

• ders.jpg
    ders.jpg
    345.4 KB · Görüntüleme: 401

olsun yalan haber olsun ben halil sezaiye bğladım ne deseler isyaaaaayn die bağırasım var, aleme makara olduk bi de ya ,yapacak haber bulamayınca bilişim öğretmenlerine sardırıyolar

netame' Alıntı:
Milli Eğitim Bakanlığı önümüzdeki yılın ders kitaplarınınn seçim modülünü açtı.
Önümüzde ki yıl okutulacak dersler arasında Bilgisayar dersleri seçmeli olarak bile bulunmuyor. BT öğretmenleri ders saatlerinin artırılmasını beklerken Bilgisayar derslerinin komple kaldırılması BT öğretmenlerini hayal kırıklığına uğrattı.
düzeltme: yanlış habermiş, şimdilik..
Hala mı kamudanyalanhaber sitesini okuyorsunuz. Hoş bizim forumun da ondan bir farkı yok ya. Adamlara ne gönderirsen yayınlıyorlar.

xtasy' Alıntı:
arkadaşlar okul şifresi çoğu bilgisayar öğretmeninde vardır. ben epeydir işim olmadığından hatırlayamadım. şu ders kitap seçim modülüne giriverin gerçek mi anlaşılır
ben cuma günü bilişim teknolojileri kitabı seçtim yaa nasıl oluyo bu :|

önce haber duyurulur yalanlanır sonra gerçek olur gibime geliyo bu sefer :?

Ne çok düşmanımız varmış hemen altına alkışlamış adamlar

Cemal TANER' Alıntı:
netame' Alıntı:
Önümüzde ki yıl okutulacak dersler arasında Bilgisayar dersleri seçmeli olarak bile bulunmuyor. BT öğretmenleri ders saatlerinin artırılmasını beklerken Bilgisayar derslerinin komple kaldırılması BT öğretmenlerini hayal kırıklığına uğrattı.
Hala mı kamudanyalanhaber sitesini okuyorsunuz. Hoş bizim forumun da ondan bir farkı yok ya. Adamlara ne gönderirsen yayınlıyorlar.
ne o gündeme gelmekten sıkılmış gördüm sizi :wink:

Cemal TANER' Alıntı:
netame' Alıntı:
:+1: :puhaha: :+1:

Cemal TANER' Alıntı:
netame' Alıntı:
oğğ sıvitiy gerçekten çok üzgünüm, bilmiyorum böyle bir hatayı nasıl yaptım, çok zor ama beni affedebilecek misin :cry:

NAsıl gecenin bir arısı düzelttiler acaba? Editörleri yada bu haberi yapan forumu okudu sanırım.

geçen hafta biz de kitapları seçtik, seçim modülünde bilişim teknolojileri olmaması kafama takıldı.Ama daha önceki yıllarda ben seçmemiştim kitapları o yüzden belki de önceki yıllarda da çıkmıyordur dedim ( inşalah öyledir)

Hocalarım bende norm fazlasıyım adayım diye formatör olamadım başka yerde görevlendirildim seneye okulumda sadece 3 saatim var formatör olmak istesem vermeme gibi bir durum var mı çünkü okul 150 kişilik

cilekes_ogrt' Alıntı:
Hocalarım bende norm fazlasıyım adayım diye formatör olamadım başka yerde görevlendirildim seneye okulumda sadece 3 saatim var formatör olmak istesem vermeme gibi bir durum var mı çünkü okul 150 kişilik

İlini bilmiyoruz ama hocam eğer bt sınıfın varsa genelde onaylanıyor.

ilim kars hocam bt sınıfım var kendim teknik öğretmenim bir meslek lisesine görevlendirildimde pek hoşnut değilim okul hizmet puanım da düşüyor zorunlu hizmetimde uzuyor

şu an dersimiz kalkmadı ama her an kalkabilir hazırlıklı olun... ben mesela mazotumu ve zincirimi hazırladım...

Atıl duruma düşen Bilgisayar öğretmenleriymiş,bu yazıyı kim yazmışsa artık,Bi de kendince yorumlar yapmış yok efendim idareciliğe yatkın olanları şöyle yapalım,sınıfçı olan formatörleri böyle yapalım....yazıklar olsun

arkadaşlar niye canınızı sıkıyorsunuz derslerimiz şu anda çok mu iyi sanki, tamamen kaldırırlarsa mecburen bize bir çare bulacaklardır, ben artık derslerimizi geri alabileceğimizi düşünmüyorum çünkü ta hüseyin çelik zamanında planlanmış ve aşama aşama uygulamaya gidilmiştir ve derslerin tamamen kalkacağınıda hüseyin çelik yıllar öncesinden söylemiştir. bence derslerimizi kaldırsınlarda ne olduğumuzu bilelim. böyle ortada yarım yamalak yok müdürlerin ağzına bak yok ebitefoların ağzına bak yok şube müdürlerinin ağzına bak ben çok sıkıldım, en azından kaldırdıkları zaman diyecekler ki aaa bizim 20 000 tane norm fazlası branş öğretmenimiz var, hemen çare bulmak zorunda kalacaklardır...

Geri