MEBWEB İçerik Yönetim Sistemi

Kodla Büyü
namikc' Alıntı:
Şu an bakmaya başladım. Ben haberi ekliyorum yayınla deyince çıkıyor ama siteye girdiğimde çıkmıyor acaba onaylamam gereken bir yer mi var ?
taslak yazan yerı degıtıreceksın bende bugun ogrendım ılcede gorevlı deıgılm ama bana yıkıldı gene

Evet şu anda bunu da öğrendim :) şimdiki sorunum ise idari kadroyu yapamıyorum

sgulkurusu' Alıntı:
arkadaşlar hakikaten nedir bu IP Değiştirme olayı yahu :eek: hep aynı bilgisayardan giriyorum ben. dün modemi resetleyince netimiz gitti geldi diye açılmıyor. o zamandan bu zamana hala giriş yapamadım. ce'e dedi gitti!! başarabilen var mı?

ÇÖZÜLDÜ: Arkadaşlar yukarıdaki gibi bir mesaj yazmıştım daha önce. Öğrendim ki başka bilgisayarlardan giriş yaptığınızda oluşan IP Değişikliği problemi şu şekilde aşılıyormuş:
- Başka bilgisayardan giriş yapınız
- Önceki IP'niz şuydu şimdiki ise bu olduğundan giriş yapılamadı diyecek
- Ekranda IP Değiştir linkine tıklayın
- IP Değişikliği için e-posta göndermek istiyormusunuz sorusuna evet deyin.
- E-postayı il/ilçe mem in e-posta adresine gönderiyor.
- e-postadaki linke tıkladığınızda yeni açılan yönetim paneli ekranından giriş yapılabiliyor.

hocam kullanıcı ekle kendıne kendı maıl adresını ver
kullanıcı ekle arge ıcın
sef ıcın
ılsıs ıcın
yanı kımler gırecekse ekle kullanıcı olarak kendı maıl adreslerını versınler
ben evdende okuldanda ılceden de gırerken sorun olmaz meıle gırıp onaylarım ama dıer durumda ılce meıl e gırmen gerekır
kımın degıstırdıgı bellı olmaz dıer durumda bu sekılde kımın yaptıgıda bellı olur

hocam bır ızleyın ıyı degıl ama ıdare edr galıba cocuk tv sesıde olabılır

Ekli dosyalar

• kullanım.rar
    4.4 MB · Görüntüleme: 144
arkadaşlar görüntü bu şekildemi gelmesi lazım. arkadaşın gönderdiği dosyaya baktım içerik kısmı farklı. herhangi bişeye tıkladımmı
internet sitesi açılmıyor. işlem iptal edildi diyor

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    41 KB · Görüntüleme: 738
sahrak' Alıntı:
arkadaşlar görüntü bu şekildemi gelmesi lazım. arkadaşın gönderdiği dosyaya baktım içerik kısmı farklı. herhangi bişeye tıkladımmı
internet sitesi açılmıyor. işlem iptal edildi diyor

ınternet expolerde sızınkı gıbı cıkıyor mozzılla yada crom kullan

ben crome kullanarak yaptım hiç bi sorun çıkmadı yaparken. Ama yaptıktan sonra firefoxta düzgün görünmüyo, haberler filan görünmyüo ya :((

Başta zor gibi görünse de açıkcası güzel bir yönetim sistemi olmuş.Şu anda çok rahat bir şekilde kullanabiliyorum.Sadece siteye bir sürü bilgi koymamız gerekecek.

mfacil' Alıntı:
namikc' Alıntı:
Şu an bakmaya başladım. Ben haberi ekliyorum yayınla deyince çıkıyor ama siteye girdiğimde çıkmıyor acaba onaylamam gereken bir yer mi var ?
taslak yazan yerı degıtıreceksın bende bugun ogrendım ılcede gorevlı deıgılm ama bana yıkıldı gene

taslak olayına dikkat etmemiştim çok sağol ;)

personel ekleme kısmını nasıl yapıyoruz arkadaşlar sanırım idare gibi değil demi...
Mesela ben Personeli +şefler +Vhki +Memurlar +yardımcı Hizmetliler olarak açılır menüde gösteriyorum ama içeriği nasıl ekleyecem acaba??

phileo' Alıntı:
personel ekleme kısmını nasıl yapıyoruz arkadaşlar sanırım idare gibi değil demi...
Mesela ben Personeli +şefler +Vhki +Memurlar +yardımcı Hizmetliler olarak açılır menüde gösteriyorum ama içeriği nasıl ekleyecem acaba??
mudur 1 yetkılı
sube 2
sef 3
dıerlerınede 4 ve 5 ı verırsın

tavsıyem her bırıme bır kullanıcı adı acın kı sızı rahatsız etmesınler tabı kendınızede bır tane acın
yonetıcı yetkısı verın yoksa sadece taslak eklıyorlar sızın yayılamanız lazım sıkıntı olur
bu arada ben sıteyı duzenlemedım daha soyle bır baktım sadece :)=

merhaba arkadaşlar benim bu işten haberim geçen hafta ilçe mem sitesinde güncellenmektedir yazısı görmemle oldu.mebpanelden ilçe mail adresi ve ftp şifresi ile giriş yapmaya çalışıyorum fakat hatalı kullanıcı adı veya şifre uyarısını alıyorum.Ftp şifrem ve kullandığım mail adresi doğru.şifremi unuttum kısmını kullanmak istedim o bölüme mail adresini yazdığımda böyle bir adres bulunamamaktadır diyor.kurum mail adresi kullanılıyor değil mi bildiğim başka adresi yok zaten yine de ilçeye bilgileri kontrol ettircem.gözden kaçırdığım ya da bilmediğim bir durum varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.kolay gelsin.

Hocam o zaman ilçeye bir kontrol ettirin. En doğrusu bu gibi. ilçeaadı@meb.gov.tr şeklinde oluyor genelde. Türkiye de o ilçeden ikitene var ise ilçeadıplakanı@meb.gov.tr .

siyanur86' Alıntı:
Hocam o zaman ilçeye bir kontrol ettirin. En doğrusu bu gibi. ilçeaadı@meb.gov.tr şeklinde oluyor genelde. Türkiye de o ilçeden ikitene var ise ilçeadıplakanı@meb.gov.tr .

hocam maıller kurum koduyla olur adla degııldır 234567@meb.gov.tr gıbı

hocam fotoğraf galerisi kısmından kendi oluşturuyor ... albüüm ekle deyip albüm oluşturuyorsunuz... sonra resimleri ekliyorsunuz...

içeriklerdeki altta görünen "görüntüleme sayısı", "güncellme tarihi" gibi bilgileri nereden kaldırıyoruz?

umutbilisim' Alıntı:
bu şablonlar sadece memler için mi
evet hocam sadece il ve ilçe memler için okullar için olacak olan yoldaymış öyle yazıyor

alpunal' Alıntı:
içeriklerdeki altta görünen "görüntüleme sayısı", "güncellme tarihi" gibi bilgileri nereden kaldırıyoruz?
onları kaldıramıyoruz kendindeen otomatik geliyor...

byramdan' Alıntı:
hocalarım ben kendi milli eğitimimizin kini yaptım yardım isteyen arkadaş olursa yardımcı olabilirim...

http://guclukonak.meb.gov.tr

eksiklikler varsa yazarsanız sevinirim...

hocam zıyaretcı defterı kulanmayın ucretsızlerı defter yazan yerı tıkladıklarında sıtenın kendısıne baglanıyor son yazılan yazılar cıkıyor ben sıteye eklemıstım 1 hafta gecmeden sıtede kufredıyolar uyarısını aldım ben bızım deftere olmadıgını bılıyorum ama baskası bunu bılmıyor sorun yasayabılırsınız

Geri