MEBWEB Anlatımı (video)-güncellendi

Kodla Büyü
aslında keşke hiç kimse yapmaya yanaşmasaydı da tepkimizi gösterebilseydik. ama sanırım artık herkes kabullenmiş bu durumu...

giriş yapmaya çalıştığınız ıp adresi en son girdiğiniz ip adresinden farklı olduğu için girişiniz yapılamamaktadır diyor nasıl çözeceğim bu sorunu tek bir bilgisayardan mı yapacağım her şeyi

imsiyat' Alıntı:
aslında keşke hiç kimse yapmaya yanaşmasaydı da tepkimizi gösterebilseydik. ama sanırım artık herkes kabullenmiş bu durumu...

Birinicisi Türkiye'de yaşıyoruz, emir demiri keser...

İkincisi ise amaç bence çok güzel, her kurumun bilişim tek. öğretmeni yok, özel firmalara yüksek para veripte site yaptıran kurumlar var, bunun önüne geçmek için güzel bir adım...

Üçüncüsü sisteme karşı çıkmak yerine daha işlevsel olabilmesi için, farklı kurum türlerinin farklı ihtiyaçları olabileceğini de düşünerek önerilerde bulunmak gerekir... Aralık sonuna kadar sisteme geçiş zorunlu denilse bile şahsen ben bu sistemin zamanla okullar sisteme geçtiğinde kararlılığını görmeden, diğer sitemi kapatmayıp oradan devam edeceğim. Göstermelik birkaç sayfa attık, açık mı açık, yaptık mı yaptık, kullanılıyor mu kullanılıyor, Bitti..

Emeğiniz için teşekkürler..

Mebbis kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapılamıyor, özel karakterler kullanılmamalı diye hata mesajı veriyor. Farklı bir şifre mi belirleyeceğiz düşüncesiyle özel karakter olmayan farklı bir şifre girdim onuda mebbis şfreniz hatalıdır diye izin vermedi. Bu olay için mebbis şifremizi mi değiştireceğiz ?

su ıp degıstırmek ıcın e postaya baglanmam lazım lutfen yardıııııııııııııııııııııııııııım 2 saattır denıyorum hıc bır sıfreyı kabul etmıyor. bundan once gevcen sene hıc e posta kullanmadım gecen senekı sıfreyı bılmıorum. kullanıcı adına kurum kodunu, (6 rakamlı) şifreye de kurum sıfresını mı ftp sıfresını mı gırıoruz hepsını denedım ama olmuyor. nasıl kayıt olabılırım lutfen yardım

hocam emeğinize sağlık Allah razı olsun. Eve gidince sakin kafayla bakıcam hepsine. ÇOK teşekkürler... :++:

Geri