MEBWEB Anlatımı (video)-güncellendi

Kodla Büyü
Arkadaşlar bununla ilgili hizmetiçi eğitim kursu veren varmı? Bu kursu veren arkadaşlar değerlendirmeyi nasıl yaptınız. uygulamalı olarakmı yoksa sınav şeklinde mi? Değerlendirme sorularını burada paylaşırsanız memmun olurum

Arkadaşlar merhaba.Bizim okulun sitesi hala google arama motorunda çıkmıyor.Google'a kaydı da yaptım ama arattığımda birtek meb.k12.tr iletişimde görünüyor.Başka ne yapmam gerekiyor acaba bilen var mı?

Arkadaşlar az önce sitede güncelleme yapıp yayınla dedim site boş görünüyor beyaz bir sayfa..yine mi başladı bu sorun? benzer sorun yaşayan var mı?

Şimdiden kolay gelsin Arkadaşlar sayaç kullanan aktif eden var mı. google analistik kullanan var mı ? acilll

arkadaşlar google doğrulaması yaptım iki hafta oluyor ama hala googleden arama yaptığımda site çıkmıyor benim

Hocam harikasınız. :+1: Meb-web şu IP güncelleme işini sıkı güvenlik adına yapıyor farkındayım.En kısa zamanda sitemizi güncelleyeceğim.

xxxdnz' Alıntı:
siteyi yenileyince beyaz sayfa sorunu herkes de mi oluyor?sistem de sorun mu var yine?
Explorer'da yapıyor onu Hocam.Chrome ya da Mozilla gibi bir tarayıcı kullanırsanız sorununuzu çözülecektir sanıyorum.

arkadaşlar bizim okulun sitesi googleda görünüyordu ama şimdi görünmüyor artık anlamadım neden böyle oldu :?

Kaç mb a kadar dosya yükleyebiliyoruz acaba? video dosyası yüklemeye çalışıyorum 12mb. yükleniyor, bekliyorum. hiçbir uyarı vermeden dosya seçme kısmına geri dönüyor. Acaba boyut mu sorun? Dosya tipi diye düşünmüştüm swf yaptım, wmv , mp4 yaptım yine aynı yine aynı. sizce ne yapmalıyım?

goksirine' Alıntı:
Kaç mb a kadar dosya yükleyebiliyoruz acaba? video dosyası yüklemeye çalışıyorum 12mb. yükleniyor, bekliyorum. hiçbir uyarı vermeden dosya seçme kısmına geri dönüyor. Acaba boyut mu sorun? Dosya tipi diye düşünmüştüm swf yaptım, wmv , mp4 yaptım yine aynı yine aynı. sizce ne yapmalıyım?

Boyut 7 MB’i geçemez hocam.

ARkadaşlar belki daha önce yazılmıştır üşendim acıkcası 18 sayfaya bakmaya ama düz sayfa oluşturamadım. Dümdüz hiçbir özelliği olmayan (haber duyuru vs) bir sayfa oluşturmak istiyorum yahu bu kadar basit. Ama olmuyor ya da ben bulamadım

Hocam bakanlığın kotası ne kadardı acaba?
100 , 200 mb sınır nedir acaba?
Bir de kotanın ne kadarını kullandığımızı kaç mb yüklediğimizi öğrenebiliyor muyuz?

ugurlum' Alıntı:
ARkadaşlar belki daha önce yazılmıştır üşendim acıkcası 18 sayfaya bakmaya ama düz sayfa oluşturamadım. Dümdüz hiçbir özelliği olmayan (haber duyuru vs) bir sayfa oluşturmak istiyorum yahu bu kadar basit. Ama olmuyor ya da ben bulamadım

içerikten diyeceğim de çok basit olacak :?

melifkaya' Alıntı:
Bir de kotanın ne kadarını kullandığımızı kaç mb yüklediğimizi öğrenebiliyor muyuz?

Hocam okul sitelerinde bildiğim kadarıyla kota sınırı yok... il / ilçe sitelerinde var ..

Hocam ben bir şey soracağım. Sizin okul web sitesinde foto galeri linki var tüm galeriyi nasıl görüntülettiniz. ben sadece bir albümü görüntületebiliyorum.

the_korsan' Alıntı:
ugurlum' Alıntı:

içerikten diyeceğim de çok basit olacak :?

melifkaya' Alıntı:

Hocam okul sitelerinde bildiğim kadarıyla kota sınırı yok... il / ilçe sitelerinde var ..

teşekkürler hocam. bu güzel haber işte

Hocam bir sorum olacak.
aSc Timetables Programında hazırladığım ders programı var. Aktar menüsünden programı internette yayınlamak üzere resimde görüldüğü gibi veriyor. Bunu okul sitesinde yayınlamak için ne yapabilirim. filezilla üzerinden bağlanmıyoruz. Nasıl bir yol izleyebiliriz.

Ekli dosyalar

• Yeni Resim.jpg
    Yeni Resim.jpg
    61.2 KB · Görüntüleme: 571
hocam kendinize ait bir web alanı varsa eğer oraya atıp (ya da ücretsiz bir host açarakta olur ) iframe ile oradan çekebilirsiniz...

<IFRAME name=”AscProgram” src=”http://www.asc.com/dersporgram.html” width=”600″ height=”700″ scrolling=”no” frameborder=”0″ marginwidth=”0″ marginheight=”0″></IFRAME>

gibi..

arkadaşlar 2 gündür galeriye fotoğraf ekleyemedim. sorun var mı sizde de. explorer ve firefox denedim ama yokkk olmuyor. ??

Geri