MEBWEB okul sitem tamamdır.

Kodla Büyü
tebrik ediyorum. yalnız şu bağlantılar ve fotoğraf galerisi kısmını nasıl oluturduğunuzu işlem basamaklarına göre açıklarsanız sevinirim.

tekinergun80' Alıntı:
tebrik ediyorum. yalnız şu bağlantılar ve fotoğraf galerisi kısmını nasıl oluturduğunuzu işlem basamaklarına göre açıklarsanız sevinirim.

Galerileri oluşturduktan sonra menü yü ayarla, menü bağlantısı olarak "Galeri bağlantı listesi" gibi bir şey olması lazım onu seçeceksin..diye hatırlıyorum.. kusura bakma evdeyim adı tam olarak aklıma gelmedi.

bağlantılar için ise bağlantılar diye bi menü olustur. bunun altına alt menü oluştururken bağlantı olarak semek yerine http kısmıyla beraber vermek istediğin bağlatıyı yaz. açılma şekli olarak yeni sayfada şeklinde seçersin...

çok güzel olmuş örtmenim, emeğine sağlık, bu fotoğraf galerisini nasıl oluşturdunuz. İşlem basamaklarını anlatabilir misiniz?

okse2818' Alıntı:
yadigartbaykal' Alıntı:
Sona kalan dona kalır hesabı ben de bitirmiş bulunmaktayım siteyi. Okulumuz sadece ilkokul olacağından ortaokul sitesini yapmayacağım.
http://osmaniyefatihilkokulu.meb.k12.tr/
Fatih İlkokulu
Merkez/Osmaniye

hyalcin_61' Alıntı:
hocam şu ziyaretçi defteri kısmını anlatabilir misiniz

çok beğendim hocamellerine sağlık ziyaretçi defterini nasıl ekledin acaba
ziyaretçi defteri için defter.gen.al sitesine üye olup ayarları yapın. menüden yeni oluşturun. ve bağlantı olarak defte.gen.al dan alacağınız bağlantıyı verin açılma şekli olarak adı aklıma gelmiyor. açılır sayfa gibi bişey olmalı onu seçin.

hocam,
değerler eğitimi kısmını inceleyecem.
ben daha başlamadım bile.
hayırlısı ile başlarım artık.
şu son anlar da olmasaydı hiçbi şeyi yetiştiremezdik heralde.
:)

hayırlı olsun hocam. Ya arkadaşlar ben şuan için ayrı sayfaya link veriyorum açılmıyor sorunmu var sistemde yoksa sorun bende mi???Bağlantı ekleden yapmıyormuyuz yaa

okse2818' Alıntı:
yadigartbaykal' Alıntı:
Sona kalan dona kalır hesabı ben de bitirmiş bulunmaktayım siteyi. Okulumuz sadece ilkokul olacağından ortaokul sitesini yapmayacağım.
http://osmaniyefatihilkokulu.meb.k12.tr/
Fatih İlkokulu
Merkez/Osmaniye

çok beğendim hocamellerine sağlık ziyaretçi defterini nasıl ekledin acaba

ŞİMDİYE KADAR GÖRDÜĞÜM EN GÜZEL SİTE
HOCAM BAZI RESİMLERİNİZİ KULLANABİLİRMİYİZ ACABA?

yadigartbaykal' Alıntı:
Teşekkür ederim arkadaşlar. Dipnot olarak kaynak göstermek gerekirse: BBNet. :alkis:

Sınıflarım Menüsünün Alt menüleri: "Sınıf Listeleri"-"Ders Programları" kısmını. Dosyalar Menüsünde ayrı ayrı ders programı, sınıf listeleri gibi kategoriler oluşturdum. ardından tek tek pdf (pdf tools 4)haline getirdiğim pdfleri bu kategorilere yükledim. ardından "Ders Programı", "Sınıf Listeleri" alt menülerine Menü Bağlantısı olarak "Dosya Kategorisi Listeleme bağlantısı" bölümünü seçtim. Bu bölüm için çok uğraşmadım, her an değişebildiğinden sadece dosya kategorisine eklerim veya çıkarırım diye düşündüm.

bunu ben de denyeceğim

hocam siteniz güzel olmuş...
bende değerler eğitimini yapıyorum... sizde ki gibi yazıya (Giriş için tıklayınız)bağlantı veremiyorum.. nasıl yaptınız.. tşkrlr

Ellerinize sağlık hocam. Gayet güzel, derli toplu bir site olmuş.

hocam fotoğraf galerisini anlattığınız gibi yaptım ama çalışmıyor. sorun neden olabilir. sizin anlatımda atladığınız bi yer var mı?

Bence de gayet başarılı ve düzenli bir site olmuş.
Darısı başımıza. :)

hocam ellerinize sağlık güzel olmuş, birde öğrenci listelerini (fotoğraflı ) pdf olarak e-okuldan nasıl aldınız hangi bölümün altında?(ben öğrenci işleri bölümünden baktım fotoğraflı sınıf listeleri var ancak sadece yazdırma butonu var dışarı pdf olarak aktaramadım..)

Hocam galeri kısmını ayrıntılı olarak alatırmısınız?Yaptıklarınızı denedim ama olmadı :-1:

siteniz güzel olmuş hocam.ziyaretçi defterini ben de kullanmayı düşünüyorum ama bu site (defter.gen.al) güvenilir mi? okulumuz için sorun oluşturur mu??

Elinize sağlık, ziyretçi defteri için sizin kullundığınız siteyi kullundım, teşekkürler

Geri