MEBWEB okul sitem tamamdır.

Kodla Büyü
The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. bu sıkıcı hatanın kaynağı ne arkadşalar ben tarihçede bile alır oldum az önce çalışıyordu :|

Okulumuz hakkında kısmındaki resmi nasıl koydunuz hocam. ben o bakanlık resmini silemedim. resim ekle deyince galeriye resim ekleme penceresi açılıyor. bağlantı ekle deyince galerinin tamamını görüyo ve yine o bakanlık amblemi oradan gitmiyor.

Ekli dosyalar

• okul.jpg
    okul.jpg
    123.5 KB · Görüntüleme: 674
serdemir' Alıntı:
Okulumuz hakkında kısmındaki resmi nasıl koydunuz hocam. ben o bakanlık resmini silemedim. resim ekle deyince galeriye resim ekleme penceresi açılıyor. bağlantı ekle deyince galerinin tamamını görüyo ve yine o bakanlık amblemi oradan gitmiyor.

ben buraya hiç resim koyamadım, boyutu 432x270 yaptım ekle diyrm ama resim gelmiyor.. yardımm

bu işle ilgilenen arkadaşlar buraları okuyorlar mıdır bilmiyorum ama kadromuz kısmının fotoğraf galerisi enine değil de boyuna dikdöRtgen olsaydı da öğretmenlerimizin vesikalık fotoları kafalarına basılmış gibi durmasaydı keşke.

Bu arada firefoxda ie9 dan çok daha verimli çalışıyor. Bazı uygulamalarda sorun yaşadım firefox ile yaptım bilginize.

ya şu vesikalık fotoları sayfa içeriğine direkt fotoğraf galerisinden çağırmadan altta açıklamalı olarak nasıl yüklediniz ben niye bulamadım onu bu sitede :(

yadigartbaykal' Alıntı:
okulumuz hakkında bölümüne sol taraftaki içerik yönetimi menüsünden erişilebiliyor.
orada ilk görülen kısım manşet resmidir. daha önceden galeriye eklediğiniz bir manşet resmini ekleyebilirsiniz. daha sonra kaydet ve yayınla ile gelmesi gerekir. en azından benimki öyle geldi.

:++: çok teşekkürler.. ben geneli seçiyordum olmuyordu. manşet resmi türünü sadece haberlerde kullanacakmışım gibi algılamıştım.. saolun..

hocam bir de iletişim kısmında haritada baloncuk görünmüyor. opera kurdum onda görünüyo yazmış bir arkadaş onunla da gelmedi. okulun yerini işaretleyemedim siz nasıl yaptınız?

mfk' Alıntı:
Bu arada firefoxda ie9 dan çok daha verimli çalışıyor. Bazı uygulamalarda sorun yaşadım firefox ile yaptım bilginize.

kesinlikle size katılıyorum hocam yanlız o da güncellemeyi göstermiyor...

galeriye eklediğiniz fotoğrafların boyutunu kaç yaptınız? 500x300 mü ?

bir de fotoğraf türünü genel mi seçiyoruz?*

ben okulumuzun altındaki tarihçe için içerik kısmında bir tarihçe kategorisi oluşturdum. sonra bilgileri girdim menüden de buraya link verdim. Ancak sizinki gibi direk sayfada açılmıyor. tarihçe devamı... diye bir link çıkıyor oraya basınca sayfa geliyor. ben sizinki gibi olsun istiyorum.. nerde hata yapıyorum??

arkadaslar benim foto galeri bos geliyor. Bu neden kaynaklanabilir?Bir kaç gün bekledim belki serverda sorun vardır diye ama hala düzelmedi.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    124 KB · Görüntüleme: 496
Arkadaşlar iletişim bölümünde haritayı nasıl ayarladınız. Ben istanbuldaki okulumu buluyorum güncelliyorum. Yayınlayınca M.E. Bakanlığını - Ankarayı gösteriyor hep.

ihsaniye' Alıntı:
The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. bu sıkıcı hatanın kaynağı ne arkadşalar ben tarihçede bile alır oldum az önce çalışıyordu :|

Arkadaşlar bende içerik kategorisi ekle deyince boyle bir hata alıyorum ve buradaki liste şeklindeki fotoğraf gelerisini ekleyemiyorum.. Ne yapmalıyım.

yadigartbaykal' Alıntı:
Sona kalan dona kalır hesabı ben de bitirmiş bulunmaktayım siteyi. Okulumuz sadece ilkokul olacağından ortaokul sitesini yapmayacağım.
http://osmaniyefatihilkokulu.meb.k12.tr/
Fatih İlkokulu
Merkez/Osmaniye
İyi akşamlar.Hocam sitenizle ilgili bir şey soracaktım.meb yönetim panelinde bildiğim kadarıyla 10 resim yükleniyor.siz anasınıflarınız kısmına 14 foto yüklemişsiniz bunu nasıl yaptınız.

Geri