MEBWEB okul sitem tamamdır.

Kodla Büyü
hocam galeri olayında bendede calısmıyordu şimdi calıstı sanırım meb serverlerinden kaynaklana bir problem updateleri hemen yansıtmıyor.

Ekli dosyalar

• 12345.jpg
    12345.jpg
    72.9 KB · Görüntüleme: 493
güzel. kaç haftadır müdür yard. flaşındaki resimleri verecek yeni siteyi hazırlayacağım daha, sadece siteyi açtım o kadar. ne sorumsuz idareciler var ya.

Yadigar Hocam siteniz güzel olmuş beğendim,ellerinize sağlık.
yalnız e-okuldan fotoğraflı öğrenci listesi koymanız etik olmamış bence.Kötü niyetli insanlar kullanabilir,başınız ağrıyabilir.

kaan2334' Alıntı:
hocam haritada gösterme işini nasıl yaptınız ben bir türlü yapamadım
hocam operadan mozilaya internet explorerdan google chromae a kadar hepsini deneyin açıdıktan sonra ankaradan bir harita açılır sonra kırmızı işareti okulunuzun adını bulduğunuz yere getirip bırakın.güncelle demeyi unutmayın.

hocam ellerine sağlık bu dış siteye link vermeyi nasıl yaptınız hocam yani bağlantılar kısmını

sizinkisinde boyutu yükleme tarihi dosya ismi ve dosya formatı var
çok düzenli görünüyor
ama benimkisi sıradan bir forum linki gibi

Güzel olmuş hocam elinize sağlık. Menüler taklit edilebilir güzellikte. :+1:
Not: Öğrenci çalışmaları linki boş veya çalışmıyor.

hocam ben dediğiniz basamakları uyguladım ama sitede fotoğraf galerisini tıkladığımda "The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable" hatası veriyor.

Hocam ellerinize sağlık,,çok güzel olmuş,,eğer izin verirseniz bende sitenizden örneklerler kendi okul siteme katkı yapmak isterim

guldenmy' Alıntı:
hocam ben dediğiniz basamakları uyguladım ama sitede fotoğraf galerisini tıkladığımda "The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable" hatası veriyor.
yardımmm :(

yadigartbaykal' Alıntı:
guldenmy' Alıntı:
guldenmy' Alıntı:
yardımmm :(
sayın fotoğraf galerisi oluşturduğunuz içeriğin önizlemesinde o uyarıyı veriyor. fakat menüden link verince sıkıntısız bir şekilde yayınlıyor. tam olarak nedenini bilmiyorum ama sanırım öyle bir sayfa yok, kullanıcı tıkladıktan sonra oluşturuluyor olabilir.
nerede hata yaptığımı bir türlü bulamadım :) yine de teşekkürler

Geri