Mercedes hediye yolluyor!!

Kodla Büyü
ne adamlarız valla billa.. Piyasada bi iş çıkmasın hemen c.rack ke.ygen ilaç şurup yöntemi buluyoruz. Mercedes zarar edecek bu işten. Bu kadar kamyoncunun haberdar olup hediye isteyeceğini düşünmemiştir bana kalırsa...

İnsan fırsat bulduğu kadar sahtekardır.
Politikacıların elindeki imkanlar bizde olsa neler yaparız kimbilir!!!

Ya bu kamyon şasi nosu gönderen arkadaşların başı çok ağrıyacak, her bilmem kaç binde bakım için arayacaklar sizi : -) benden söylemesi.

ozcanikli' Alıntı:
biri tüm kamyonları kaydetmiş bu siteden başka bildiğiniz site var mı?

iyiki mrecedes kayıt yapıyor.

Bedava kuru fasülye diye kara ambar kamyoncular derneğine bile üye olacaz bu gidişle :puhaha:

Ama haber veren arkadaşın hakkını yememek lazım. Verdiğin link ve paylaştığın bilgi için teşekkürler. :alkis:

sahibinden.com daki mersedes ilanlarına mesaj attım şasi nosunu gönderin diye, ilan sahibinin teki telefondan mesaj atmış ilan nosunu, isteyen varsa verebilirim.

arkadaşlar kullanılmış şasi numaralarının son 3 hanelerini değiştirip kafadan farklı sayılar yazınca da oluyor bilginize.

Ben verdiğim siteden 1 tane kamyon kaydettim ama arkadaşlar 10 tane falan göndermişler
Uyanacak mercedes firması

fantasio' Alıntı:
Ben verdiğim siteden 1 tane kamyon kaydettim ama arkadaşlar 10 tane falan göndermişler

Uyanmadan ziyade umarım ülkeler bazında "gizli" bir çalışma değildir bu :)

hediyeler güzelmiş

Q84c.jpg

b8ugC.jpg

zeYX8.jpg

24Ncl.jpg

yuh abi yaaa netteki tüm şasileri birileri sömürmüş :) hani kardeştik ;)
var mı elınde şasisi olan :) termosu beğendim

Yesil26' Alıntı:
ersen' Alıntı:
fantasio' Alıntı:

Uyanmadan ziyade umarım ülkeler bazında "gizli" bir çalışma değildir bu :)

Çalışma olsa ne olur, adımızı soyadımızı adresimizi telefonumuzu biz söylemeden bilemezlermi ki ihtiyaç olursa ayakkabı numaranı bile öğrenirler(saçma bir örnek oldu) ben ayakkabı no dedim aklıma başka bir şey gelmedi. Ama adamlar ne yapsın benim bilgilerimi.

Hani ortaya telefonu biraz yankı yapınca dinleniyorum deyip etekleri tutuşanlar varya dinleseler ne olur. En fazla duyacakları şey Hanımın siparişleri olur.

Benim bahsettiğim o değildi; hangi ülkede bedava hediye için yalan şasi ile başvuru daha çok olacak "çalışmasından" bahsetmiştim. Böyle bir çalışma yaparlarsa Türkiye birinci olur.. : -)

Arkadaşlar hediyesi eline ulaşan var mı? Ben 4 adet kayıt yaptırmıştım bugün geldi ama sadece termos geldi bir tane göndermişler.

Arkadaşlar bi kaç tl lik hediyeler için neden böyle yapıyorsunuz? Sizce helal mı? Gerçek sahibi de kampanyadan haberdar olup yararlanmak istese, içiniz nasıl rahat olacak. Çok şaşırdım gerçekten..

Geri