Mercedes hediye yolluyor!!

Kodla Büyü
termos güzelmiş. bizim arkadaşa haber vericem 91 model 190 ı var garibim faydalansın :D

way arkadaş ik defa helalinden yapak didik termosum gelmedi yaw hemde 3 tane orjinal mercedes ruhsatı topladım sanayide dayımdan ama baksana hala gelmedi hala gelmedi :)))

zilal' Alıntı:
Arkadaşlar bi kaç tl lik hediyeler için neden böyle yapıyorsunuz? Sizce helal mı? Gerçek sahibi de kampanyadan haberdar olup yararlanmak istese, içiniz nasıl rahat olacak. Çok şaşırdım gerçekten..

bizim yazdığımz ruhsatlar hep diğer ülkelerdeki araçlara aitti. Bu kampanya Türkiyeye özgü

ben komşunun kamyonunu yaptım... ama daha gelmedi
hangi kargo firması getiriyor?
gelip ulaşamamış olabilirler,gelen arkadaşlar bilgi verirse bi sorayım.

İnternetten bir şase numarası buldum ve kaydolmak istedim :idea: Fakat 1 hafta önce aynı şase numarası ile başka biri kaydolmuş! Şimdi onu arıyorum :)

ben internetten bulduğum şasi numarası ile istediğim çelik termos bugün aras kargo ile geldi. :alkis:

Arkadaşlar elinde şasisi olan var mı ! yukarda yazan linklerdeki çalışmıyor sagolsun arkadaslar kullanmıslarda

şasi nosu isteyenler sahibinden.com'daki mersedes sahiplerine mesaj atıp şasi nosunu isteyebilirsiniz. ben attım gönderdiler

Bence sahte şasilerle hediye almak pek uygun değil gibi ama bilmiyorum :)ben başvurmadım bakarsın o adam hediye almak ister kayda girdiğinde şasiniz daha önce kaydedilmiş kime X kişiye. gel bakalım efendi sen nereden ne hakla aldın şasi numarasını derlerse ne olacak :) neme lazım hediyeler kendisinin olsun :)

way arkadaş yukardakı yorumlardan biri tuttu :) komsumuzun ruhsatını aldımkı kaydolayım gelsın dıye bırı benden once sasiyi nasıl olduysa kaydetmıs bile :) kaldık mı sap gibi ortada yine :) kutup ayısı misali :puhaha:

çaldıkları mersedeslere şasi numarası topluyor olmasınlar veya, çalabilecek mersedes sahıplerinin bilgilerini... :cry:

atacan2' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar bu gün bana "kişisel ve özel bilgileri yasalara aykırı yollardan ele geçirme ve kötüye kullanma" konulu ve müşteki olarak "Mercedes-Benz Türk A.Ş" tebligat geldi. Evime gelen iki polis eşliğinden karakolda ifademi aldılar ve savcılığın dosya açma ihtimali varmış. Aynı durumda olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Açıkçası bir termos yüzünden sicilimin kirlenmesini istemiyorum :(
nasıl ele geçirdiniz hocam siz bilgileri?

Geri