NORM_BURSA...!

Kodla Büyü
akademik06' Alıntı:
Bursa da son durum ne bilmiyorum ama,

Çanakkale Merkezdeki Bt öğretmenlerini ilçelere resen atadılar. Lanet olsun. :verymad:

Hocam sendikanıza gidip dava açmanız gerekirdi. Gittiğiniz okulda da normun olmayacağı ve bu sebepten bu atamanın olmaması gerektiği bildirilmeliydi.

Bizim ilde sendikalar bilişimcilerin yerini değiştirtmedi. Ki zaten il müdürümüzde bilişimcilerin durumunu bildiği için bize dokunmadılar.

arkadaşlar okuldan aradılar yazı geldi tercih yapman lazım norm fazlasısın diye, bende yazıyı bursa il koordinatörü kemal akar a mail yolu ile yollattım. kemal beyde idare ile ters düşme gibi bir durum oluyorsa tercih yap dedi, ama geçen sefer bilgisayar öğretmenleri bursa atama kısmını aramışlar bilgisayar öğretmenlerinin tercih yapmasına gerek olmadığı söylenmişti yine aynısını yaparsanız tercih etme gibi bir durumunuz olmaya bilir bende ona göre gruba mail atarak bilgilendirme yaparım dedi. bu arada okulumda formatör öğretmenim. geçen sefer okulunda formatör öğretmen olanlar tercih yapmamıştı. bursa mem i arıyorum sürekli meşkul, direk atamanın telefon numarasını bilen varsa buraya ekleye bilir mi. iyi günler...

bursa atamaya ulaşabildik, sizin için bi zorunluluk yok dedi, ister tercih yapın, isterseniz yapmayın dedi...

Geri