Okula Sivil Kıyafetle Gelenler El Kaldırsın

Kodla Büyü

enestar

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Var mı bugün okuluna sivil kıyafetle gelen arkadaşlar? Mesai için sivil gelenleri kastediyorum.

Sendikal bir eylem mi hocam yoksa başına buyruk bir hareket mi. Cahilliğimi mazur görün :D

18 Mart oldsuğunun farkında mısınız?
Sizin Ata'nız şehit olmadı mı ?
Ölen Erler,Subaylar SİVİL MİYDİ ?
Atatürk Komuta ederken bu kadar rahat mıydı ? :x

tek derdiniz bu mu arkadaşlar ?herşeyiniz tam bir tek bu mu eksik ?
Yeni başlayan bir veterier 2900 alırken siz 1600 lira ile sivil gelseniz ne olur gelmeseniz ne olur ?

İnadına lacivert takımım sarı lacivert kravatım ile okuldayım,tam zamanında şehitlerimizi anmak için törende hazırdım !Üstelik eğitim birsene üyeyim !

bir sorunun çözülebilmesi için ilk önce diğerlerinin mi çözülmesi gerekiyor? bu nasıl bir mantık? ayrıca şehitlerle kravatı birleştirmeyi nasıl becerdiniz?

bilisim-tef' Alıntı:
bir sorunun çözülebilmesi için ilk önce diğerlerinin mi çözülmesi gerekiyor? bu nasıl bir mantık? ayrıca şehitlerle kravatı birleştirmeyi nasıl becerdiniz?
Hocam çözemeyeceğiniz denklemle uğraşmayın,18 Mart'tı tekrar anmak yerine kot pantolon spor ayakkabınız ile keyfinize bakın...

yanlışsam söyleyin, zaten sivil gitmiyor muyduk?
yani askeri bir üniformam hiç olmadı. :++:

Internet' Alıntı:
hocam bir kıravatı çıkararak sivil olduklarını sanıyorlar ya da özgür olduklarını :)

Hocam olayı gereksiz bir şekilde şehitlere ve atalarımıza saygısızlığa bağlamışsın bence. Bu arada sivil kıyafet olayından haberim yok. Serbest mi bırakıldı yoksa sendikal bir eylem mi?

RobY' Alıntı:
kot pantolon, kazak ile şehitler anılmaz mı?
Samimi olan 18 Mart'ta eylem yapmaz,hadi yapdı diyelim daha önemli bir sorunu konu alırdı !
sorun kazak,kot değil saptırmayın hemen...

oyungezer' Alıntı:
Hocam olayı gereksiz bir şekilde şehitlere ve atalarımıza saygısızlığa bağlamışsın bence. Bu arada sivil kıyafet olayından haberim yok. Serbest mi bırakıldı yoksa sendikal bir eylem mi?
Hocam olay gereksiz zaten gereksiz bir şey için insan 18 Mart'a gereken önemi vermez mi ?

oyungezer' Alıntı:
Hocam sizin daha olaydan haberiniz yok ayrıca :D

Herşeyi hallettik özlük hakları süper,herkes istediği gibi tayin isteyebiliyor,kimse zorla yerinden oynatılmıyor,666 dan sonra bir madde daha çıktı maaşlarımız uçtu.
Yani her rengi boyadık bir fıstık yeşili kaldıydı o da tamam artık

mrtcmhr_13' Alıntı:
Internet' Alıntı:
hocam bir kıravatı çıkararak sivil olduklarını sanıyorlar ya da özgür olduklarını :)

yani abartmayalım, demek istedim. ayrıca kravattan benim kadar sıkılan yoktur.
ayrıca gerçekten kendimi üniformalı değil sivil hissediyorum, bu şekilde iyi. ancak gömlek yerine sıfır yaka kazak veya da bir sweet iyi oluyor. ara sıra öyle zaten geliyordum ben.

mrtcmhr_13' Alıntı:
18 Mart oldsuğunun farkında mısınız?
Sizin Ata'nız şehit olmadı mı ?
Ölen Erler,Subaylar SİVİL MİYDİ ?
Atatürk Komuta ederken bu kadar rahat mıydı ? :x

:alkis: :alkis: :alkis:

Sivil değilim ve eyleme destek VERMİYORUM.. Öğretmenim sonuna kadar haklısınız.

mrtcmhr_13' Alıntı:
tek derdiniz bu mu arkadaşlar ?herşeyiniz tam bir tek bu mu eksik ?
Yeni başlayan bir veterier 2900 alırken siz 1600 lira ile sivil gelseniz ne olur gelmeseniz ne olur ?

:alkis: :alkis:
Anlatmak istediklerimiz bu ama bazı arkadaşlar olaya hep tek taraflı bakıyorlar...

Geri