Okula Sivil Kıyafetle Gelenler El Kaldırsın

Kodla Büyü
mrtcmhr_13' Alıntı:
18 Mart oldsuğunun farkında mısınız?
Sizin Ata'nız şehit olmadı mı ?
Ölen Erler,Subaylar SİVİL MİYDİ ?
Atatürk Komuta ederken bu kadar rahat mıydı ? :x

eylemle falan alakam yok ama arkadaşların heyecanını baltalamışsınız. konuyu alakasız bir yere çekmişsiniz. Bu arada sivil olayına da güldüm. :D

Internet' Alıntı:
mrtcmhr_13' Alıntı:
Internet' Alıntı:
yanlışsam söyleyin, zaten sivil gitmiyor muyduk?
yani askeri bir üniformam hiç olmadı. :++:
hocam bir kıravatı çıkararak sivil olduklarını sanıyorlar ya da özgür olduklarını :)

yani abartmayalım, demek istedim. ayrıca kravattan benim kadar sıkılan yoktur.
ayrıca gerçekten kendimi üniformalı değil sivil hissediyorum, bu şekilde iyi. ancak gömlek yerine sıfır yaka kazak veya da bir sweet iyi oluyor. ara sıra öyle zaten geliyordum ben.
öyle mi böyle mi hocam karar verin...

valla benim için değişen pek bir şey yok, kafama göre takılıyordum yine aynı takılcaz demek ki ama artık yalnız kalmadan ..

mrtcmhr_13' Alıntı:
bu mantık asker olmayanlara "başıbozuk" demiştir

Bende keten pantol ütülü gömlek ile geldim... ceket ve kravat yok üzerimde cok rahat ettim böyle...

sivil geldim. sorum var: sadece 1gün mü yoksa 18 marttan itibaren mi arkadaşlar????

takım elbise ve saygı duruşu ile mi anacaktık, saygımızı gösterecektik. cephede bilerek ölüme gidenlerde önce saygı duruşu yapıp sonra taarruza geçtiler zaten. ideolojilerinize şehitlerimizi alet etmeyin. madem o kadar meraklısın saygı göstermeye ne işin var sabah sabah internette. git bir şehitliğe illa dua et de demiyorum, neye inanıyorsan ona göre teşekkürlerini ilet. totaliter rejim artıkları.

seferzafer' Alıntı:
mrtcmhr_13' Alıntı:

eylemle falan alakam yok ama arkadaşların heyecanını baltalamışsınız. konuyu alakasız bir yere çekmişsiniz. Bu arada sivil olayına da güldüm. :D
hocam eylem yarın olsa yine tepki gösterirdim ama bu kadar değil,çünkü onlar da 18 Mart gününü baltalamış oluyorlar.
Anlamak istemeyecekler beni biliyorum ama her rengi boyadın bir tek fıstık yeşili mi kaldı derler adama ?
bütün özlük haklarımız iyi,yeni başlayan bir çok memurun nerede ise yarısı kadar maaş alıyoruz ama hiç birine tepki göstermeyip böyle gereksiz bir konuya böyle önemli bir günde önem veriyoruz?ne saçmalık,haksızsam haksızsın deyin,üstelik ben bu sendikadanım da :x

hckaya' Alıntı:
mrtcmhr_13' Alıntı:
hocam yazdıklarımı sindirmişsiniz içinize gerek yok size cevaba...

mrtcmhr_13' Alıntı:
bilisim-tef' Alıntı:
bir sorunun çözülebilmesi için ilk önce diğerlerinin mi çözülmesi gerekiyor? bu nasıl bir mantık? ayrıca şehitlerle kravatı birleştirmeyi nasıl becerdiniz?
Hocam çözemeyeceğiniz denklemle uğraşmayın,18 Mart'tı tekrar anmak yerine kot pantolon spor ayakkabınız ile keyfinize bakın...
Arkadaşım ben senin ya aklından ya da niyetinden şüphe ederim. Çanakkaledeki şehitlerimiz takım elbise kravatlamı şehit oldu. Nasıl ikisini aynı kefeye koyuyorsunuz. Bu kadarda art niyetli olunmazki.

mrtcmhr_13' Alıntı:
hckaya' Alıntı:
mrtcmhr_13' Alıntı:
hocam yazdıklarımı sindirmişsiniz içinize gerek yok size cevaba...
Sen haricilerini giy de gel okula :) (Gerçi harici nedir onu da bilmezsin de :) )

Phascolarctos cinereus' Alıntı:
sivil geldim. sorum var: sadece 1gün mü yoksa 18 marttan itibaren mi arkadaşlar????

takım elbise ve saygı duruşu ile mi anacaktık, saygımızı gösterecektik. cephede bilerek ölüme gidenlerde önce saygı duruşu yapıp sonra taarruza geçtiler zaten. ideolojilerinize şehitlerimizi alet etmeyin. madem o kadar meraklısın saygı göstermeye ne işin var sabah sabah internette. git bir şehitliğe illa dua et de demiyorum, neye inanıyorsan ona göre teşekkürlerini ilet. totaliter rejim artıkları.
senin gibilerede klavye delikanlısı derler bilmeden artistlik yapma,töreni mi de yaptım fatiha mı da okudum,üstelik bunlardan sana ne ?
senin ne halt işin var internette o zaman,onu da geçtim bu konuyu açan arkadaş hepimizden önce sivil gelip internete girmiş buna ne diyeceksin?söylemesen de olur zaten dikkate alınmaycaksın...

suatozt' Alıntı:
mrtcmhr_13' Alıntı:
bilisim-tef' Alıntı:
bir sorunun çözülebilmesi için ilk önce diğerlerinin mi çözülmesi gerekiyor? bu nasıl bir mantık? ayrıca şehitlerle kravatı birleştirmeyi nasıl becerdiniz?
Hocam çözemeyeceğiniz denklemle uğraşmayın,18 Mart'tı tekrar anmak yerine kot pantolon spor ayakkabınız ile keyfinize bakın...
Arkadaşım ben senin ya aklından ya da niyetinden şüphe ederim. Çanakkaledeki şehitlerimiz takım elbise kravatlamı şehit oldu. Nasıl ikisini aynı kefeye koyuyorsunuz. Bu kadarda art niyetli olunmazki.
hocam senin şehitlerle ne alakan var sen eylemine baksana ?haricilerini de giymişsindir...keyfine bak...

saygı illa takım elbiseyle gösterilmez bu görüşe katılıyorum, anladığım kadarıyla eylemi eğitim bir sen düzenlemiş ve ben eğitim bir senli değilim fakat eylemin tarihinde bir art niyet aramak yanlış bence, sonuçta her gün neredeyse bir anma bir tören var ülkemizde. fakat problem sadece serbest kıyafet değil özlük haklarımız maaşlarımız bence öncelikli olan, her rengi boyadık bir fıstık yeşili mi kaldı fikrini de destekliyorum yani.

mrtcmhr_13' Alıntı:

senin gibilerede klavye delikanlısı derler bilmeden artistlik yapma,töreni mi de yaptım fatiha mı da okudum,üstelik bunlardan sana ne ?
senin ne halt işin var internette o zaman,onu da geçtim bu konuyu açan arkadaş hepimizden önce sivil gelip internete girmiş buna ne diyeceksin?söylemesen de olur zaten dikkate alınmaycaksın...
hocam bu öğretmen arkadaşımız illa formatör olmak zorunda değil sabah dersi olamaz mı ilk saat gelmiştir erken açmıştır bilgisayarını, olayı bu taraflara çekmenin bir anlamı yok ki hem dua etmek için illa şehitliğe gitmeye de gerek yok her yerden dua edebiliriz.

mrtcmhr_13' Alıntı:

bu cümleyi benim söylediğimi düşün, sana daha çok uyuyor. sana ne milletin göstereceği saygıdan vb..... kendine laf edilmesini istemiyorsan, başkasına saygı göstereceksin!

ama arkadaşın totaliter rejim artıkları tabiri de hiç hoş değil. insanlar işin içine siyaset ya da futbol girdiğinde niye bu kadar fanatik olurlar anlamam.

oz_om' Alıntı:
hocam bu öğretmen arkadaşımız illa formatör olmak zorunda değil sabah dersi olamaz mı ilk saat gelmiştir erken açmıştır bilgisayarını, olayı bu taraflara çekmenin bir anlamı yok ki hem dua etmek için illa şehitliğe gitmeye de gerek yok her yerden dua edebiliriz.

:alkis: bende aynı şeyi söylüyorum sizinle zaten hocam, biraz kinayeli yazdım sadece. illa takım elbiseyle, üniformayla mı saygı oluyor.

hocam amma kafa ütülemişsin ya, başlığı okusana sivil gelmeyenler demiyor, sivil gelenler yazıyor. Amacın ne anlamadım. Birde duygu sömürüsü yapmıyormusun, pes.

mrtcmhr_13' Alıntı:

bu cümleyi benim söylediğimi düşün, sana daha çok uyuyor. sana ne milletin göstereceği saygıdan vb..... kendine laf edilmesini istemiyorsan, başkasına saygı göstereceksin!
sen soruna cevap bulabildin mi ? sadece bugün mü yoksa bundan sonra mı sivil gelicez demişsin,sanki hergün üniforma giyiyordun ya ?
ben cevap vereyim.Memursen topladığı 12 milyon 300 bin imzanın arkasında durmuş ve 18 Mart'tan itibaren serbest gelme kararı almıi,ha bir de itaat etmeyecekmişsiniz artık :D
sen eylemine bak müdür takıl kafana göre al sana adres de vereyim http://www.egitimbirsen.org.tr/

mrtcmhr_13' Alıntı:
suatozt' Alıntı:
mrtcmhr_13' Alıntı:
bilisim-tef' Alıntı:
hocam senin şehitlerle ne alakan var sen eylemine baksana ?haricilerini de giymişsindir...keyfine bak...
Öğretmenmisin provakatörmüsün belli değil. Bugün savaş var deseler kaçacak delik ararsın :)

serkanaytekin' Alıntı:
hocam amma kafa ütülemişsin ya, başlığı okusana sivil gelmeyenler demiyor, sivil gelenler yazıyor. Amacın ne anlamadım. Birde duygu sömürüsü yapmıyormusun, pes.
hocam sorun da orda işte insanlar sivilin ne anlama geldiğini bilmiyor :)
ayrıca rahatsız oldu isen bu başlığa bakmazsın olur biter :D

suatozt' Alıntı:
mrtcmhr_13' Alıntı:
suatozt' Alıntı:
mrtcmhr_13' Alıntı:
bilisim-tef' Alıntı:
Öğretmenmisin provakatörmüsün belli değil. Bugün savaş var deseler kaçacak delik ararsın :)
sen gibilerden boş delik bulursak belki cahillerden kaçarken işe yarayabilir :)

kravatı çıkardım. iyiki darbe döneminde iç çamaşırı giymeyi zorunlu hale getirmemişler :mrgreen:

İş Özlük haklarını savunmaya gelince itaatsizlik yapmayanlar acaba neden şimdi itaatsizlik yapıyorlar?
Bu iş sadece danışıklı dövüş diyorum ben. Amaç belli...

realhalil' Alıntı:
İş Özlük haklarını savunmaya gelince itaatsizlik yapmayanlar acaba neden şimdi itaatsizlik yapıyorlar?
Bu iş sadece danışıklı dövüş diyorum ben. Amaç belli...
hocam bir dakika arkadaş o kısmı geçti iç çamaşırı şu an konumuz :) faruk hocanın mesajına bakın :)

Geri